Posted by: mamadhia | September 25, 2008

Pa kismet

Dy miq po bisedonin me njeri tjetrin rreth marteses.

-Po pse nuk u martove ore mik ,- thote njeri prej tyre

-Po ja ,asnje vajze qe solla ne shtepi nuk ma pelqeu mamaja .Me ne fund pas shume perpjekjesh gjeta nje qe isha i sigurte qe do e pelqente sepse i ngjante dhe asaj,- thote tjetri.

– Ua sa mire , he çfare ndodhi,-thote i pari

-Hiç nuk u be gje.Kete here nuk pranoi babai.

Advertisements

Responses

  1. shumm interesant auhaahaha

  2. nje barcalete,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,shkon ky djali te mesuesja edhe e shan i thot mesueses ti qisha ropt dhe ms ja ule noten i thot djali aman mos ma ul noten se nuk te shaje ma vetem te them qisha nanen e baben e motren a vlla qa ke ti moj karuce moj pille moj bole

  3. qa barcalete mor berti kush ta tregoi kujdes se shohin femijet e asht turp moj fytyre e dhime

  4. mut

  5. te koke qaj i pari mun me pa naj fmi mre ftyr legen

  6. ti qifsha ropt o berti

  7. Ehii mos u shkruni fjal pldh ukeii edhe tii bertii me ngadal me fjalorin ste ka hije…

  8. un jam femi


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: