Posted by: mamadhia | May 1, 2008

Potenciali

Djali i vogel i nje familjeje me 3 djem dhe nje vajze pyet te jatin.

Baba ç’fare domethene potencial dhe imagjinate financiare?

Babai e sheh me vemendje dhe i thote:Me ndiq mua .

Dhe pyet djalin e madh: Do te merreshe me droge per te fituar 1 milion dollare?

Djali: Posi jo.

Babai kete here pyet djalin e vogel: Do shkoje deri dhe me nje mashkull per te fituar 1 milion dollare?

Djali : Pse jo.Pune e madhe fort nese ne fund do merrja aq shume leke.

Babai ne fund pyet te bijen: Do shkoje me dike per te fituar 1 milon dollare?

Vajza: Po ja 1 here do ndodhte dhe pastaj pasi te fitoja tere ato leke do isha zonje e madhe dhe nuk do merresha me me kete gje.

Me pas babai kthehet nga djali i vet dhe i thote te birit :Atehere gjendja eshte keshtu.Kemi nje potencial mafiozi,homoseksuali dhe prostitute ne shtepi  dhe me imagjinate jemi padrone te 3 milione dollareve:)))

Advertisements

Responses

  1. qam ka ndodh ni diti jom quu 3 saba para sahatin mu kish pas qaf kuqita e kisha pas qaf nxonen keq kur dola jasht mrenda ma jasht se ftoft edhe ti qerapi nipar matha edhe dola jasht oo kur dola krishin qent lejshin pushkat uu kishe luft valla kur ata vlazni ishin kam mu rre thash mos em shkoni nerva se kur tju bi qyk sakice mas veshit ee qyk veshi mas sakice tjav perzi turli fare po thash shkoni kositne qat spital se po shkoj me ra ne livadh se marova nejse tu shku rruges pi sho do tu prashit kallamoq thash ee qa kom kallamoq prashit ju krye nkime skini bre te shkret

  2. visit and register http://www.bashkohu.org

  3. Mafiozi ,Homoseksuali,Prostitutka haahahahah neise edh ti xXx shum interesant hahahaha qao t’pershendes


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: