Posted by: mamadhia | April 1, 2008

Kolltuqe per vjehrrat

04.jpg03.jpg02.jpg01.jpg

klikoni mbi foto per ti zmadhuar..

solli per Mamadhine: Eni

Advertisements

Responses

 1. Ku mund te le nje porosi per divanin me bikerina vezesh 😉

 2. tek firma: “kotecet antivjehrra” 😀
  ENI

 3. 🙂
  ps . paskeni ndru drynin ? mir ?

 4. tironc kush je? nese do te punosh si admin grupi ta jap me tere qejf drynin:)

  eni

 5. joooooo..jooooo.,unë isha dhe i kisha (çelsat )
  tashmë…… :)*
  *pak si vonë 🙂

 6. when danel and his friends arrived at the sports center yesterday they got a terrible shock som vandals had broken into the centre during the night and had caused a great deal of damage

 7. `hej

 8. O more ku ti kisha se nuk durohet vjera ime me mbit gjith ditet folen .E keqja e mort

 9. qenkan super

 10. Aman ku ti gjej ato kolltuqe se na plasen vjehrrat


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: