Posted by: mamadhia | March 8, 2008

Si ja uronte Enver Hoxha 8 marsin femrave!

Shiko cka ju thot Enver Hoxha grave njehere ne nje
tubim me rastin e festes se 8 marsit:

Te dashura shoqe,

Ua kam ve dhe do tu a ve
Ne dukje se sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush.
Po ta dini ju sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush
Te gjitha do te ma jepni nga nje here
Te drejten e fjales
Andaj zhvishuni
Nga keto mendime mikroborgjeze
Dhe mos me detyroni ti bie me dore ketu para jush
Tavolines dhe ta derdh ujet e glines

Advertisements

Responses

  1. SHUM KEQ PASKA THAN SE HIQ NUK OSHT QASHTU

  2. “barcalete” e vjedhur nga plaku.com

  3. ku ka dite me qqqqqqqqqq ai ka qene pederast

  4. ej ky qi e ka shkru koka pedofil me sa duket a hahahaha jav qifsha mittt


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: