Posted by: mamadhia | February 21, 2008

Lajmi

Shkon burri ne shtepi dhe i thote gruas:
– E dashur kam nje lajm te mire dhe nje te keq cilin te te them perpara?
-Ke te duash ,- thote gruaja
Burri me buze ne gaz thote
– Sot vjen mamaja ime per darke
Gruaja:
-Po lajmi mire cili eshte?

solli per Mamadhine: Eni

Advertisements

Responses

  1. kan qen njeher dy bjondina tu shku mu ni kafiq udhes njanes i cingrron telefoni e lyp kamos e sun e gjan tjetra i thot mos e ke harru te shpia

    doni per ju

  2. pse bjondina kur te qohet prej gjumit i merr teshat dhe shkon ne shpi te vet sepse ne mbramje asht kan tu qi


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: