Posted by: mamadhia | February 8, 2008

Leter prej Kosove

Leter prej Kosove

Jam i pamartuar. Isha i fejuar, mirëpo fejesa dështoi.
Qe PSE:
-Për Vitin e Ri vendosa ti dhuroj të fejuarës një palë dorëza te dimrit, e
bashkë me dhuratë edhe një letër përshëndetëse.
Aty në dyqan takova një shoqe të kohës shkollore, e cila bleu brekë.
Shitësja me pakujdesi, na i ndërroi pakot, kështu që shoqja ime kishte
marrë dorëzat, e unë pakon me brekët! Unë pa ditur gjë futa në pako dhe
letrën pëshëndetëse.

TASH MUNDENI ME MARRË ME MEND TË FEJUARËN TIME, KUR E HAPË PAKON ME DHURATEN, DHE E LEXON LETRËN PËRSHËNDETËSE.

Qe edhe përmbajtja e letrës…

“Me këtë dhuratë e dashur, dua të disponoj dhe ta bëj me dije se të dua.
Herën e fundit kam vërejtur qka të mungon, pra tash i ke këtu në këtë pako.
Të dëshiroj momente të këndshme në to. Desha ti blej të leshit, mirëpo ishe
djersitë ndoshta, e këtë e vërejta edhe te disa kolege të punës. Nuk e dita
numrin e madhësisë, keshtu që më ndihmoi shitësja, e cila i provoi për mua.
Desha ti blej të lëkurës, mirëpo ato nuk mundesh me i zhvesh shpejt, sidomos
kur të takohesh me kolegë në punë. E di që do të përlyhen shpejt, sepse
njerëzit i kanë duart e papastërta. Po mos u bën merak, se edhe pak e vjen
pranvera, e tani s’ke nevojë me i mbajtë me. …të puthë i dashuri i YT.

Advertisements

Responses

 1. very nice very – shum mir shum

 2. hahahahhahahahha ani ti donika mir keq more gjyna ky njeri

 3. shum nick je a a aa

 4. shum e fort a

 5. ishte fantastike. urime

 6. shum shum interesant bravo bre (Dorza) ” mercedeska” ahuahuahuahauha spo di deri qetash qekjo me ka pelqy mas shumti ti keqyri tjerat tash qao mpuq

 7. Shum barcoleta te bukura lexova ketu 🙂

 8. I have noticed you don’t monetize your page,
  don’t waste your traffic, you can earn extra cash every month because you’ve got high quality
  content. If you want to know how to make extra bucks, search for:
  best adsense alternative Wrastain’s tools


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: