Posted by: mamadhia | January 11, 2008

Shpikje interesante

image013.jpg

Per turistat: qe te mos humbin ne vende te ndryshme te botes

image011.jpg

Per njerezit qe ngrihen naten nga gjumi: pantofla me drite

image010.jpg

Per Meshkujt: no comment:D

image003.jpg

Per ata qe nuk duan ta ndajne filxhanin e kafese me njerez te tjere ne pune: filxhan me vrime dhe çels.

p.s: klikoni mbi foto per ti zmadhuar.

Advertisements

Responses

  1. te gjith per nje nje pert te gjith


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: