Posted by: mamadhia | November 12, 2007

Kulmet

Kulmi i optimizmit: Nje 93 vjeçare qe depilon kembet.

Kulmi i zhgenjimit: Te vraposh i vetem ne nje fushe dhe te shohesh se ke dale i dyti.

Kulmi i shikimit: Te shikosh naten , ne erresire , fytyren serioze 🙂 , te nje zezaku.

Kulmi i durimit: Te qerosh oriz me doreza boksi..

Keni per te shtuar miq?Nese po ju lutem kontriboni.

Solli per mamadhine: Eni

Advertisements

Responses

 1. Kulmi i shpejtësisë: të vraposh rreth pallatit dhe të arrish e të kapësh vehten tënde (në varjntin origjinal është që të kapësh “bathët” e tua 😛 )

 2. hahah:)
  Eni

 3. Kulmi i percjellshmerise:
  Te besh dashuri me te dashuren ne telefon, dhe te mbetet me bare centralistja.
  Kulmi i paditurise:
  Te mendosh se i di te gjitha (kete e kam shpikur vete :-D)

 4. hahah bukur blogshkenca:)

  eni

 5. sa per kulmin e durimit thjesht hidh nje gjilpere ne nje mullar me kashte dhe perpiqu ta gjesh

 6. Kulmi i shkathtesis :

  T’ iaa frysh gomat trenit


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: