Posted by: mamadhia | October 28, 2007

Kohët e rinisë

Dy pensionistë menduan të jetonin për pak kohë sikur të ishin të rinj. Plaku i tha plakës që kur të fishkëllente, ajo të dilte te dritarja. Doli plaku dhe me pas fishkëlleu. Plaka nuk po dukej… Hyri plaku në shtëpi dhe i tha se përse nuk dilte.
– Nuk më la mami, – ia kthen ajo.

Advertisements

Responses

  1. ;D

  2. :)))

  3. plake namusqare:)

    Eni

  4. o ma’ te dal nje cike moj:))


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: