Posted by: mamadhia | October 24, 2007

Shiu

Tek po binte shi, një polic po ruante një dyqan. Shitësja e shikon dhe i flet.
– Zoti polic, pse nuk futeni brenda se po bie shi?
– Ju faleminderit, por shi po bie edhe jashtë…

Advertisements

Responses

  1. 😀

  2. shume fore e mire ke bravo nigga

  3. bravo bre nigga


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: