Posted by: mamadhia | October 15, 2007

100% origjinalitet shqiptar!

alb-bdv-396.jpg

Isha para disa ditesh ne restorant “Serendipity” ne Tirane dhe nuk munda te mos e fotografoj kete menu gjigande!Shiheni dhe mos u kenaqni me origjinalitetin shqiptar po deshet!:)

solli per Mamadhine : Eni

Advertisements

Responses

  1. sallate kineze me pule te embel”…eh shqiptaret:)

  2. Belle po sallata “korba une qe s’e provova” apo salata serendipity “me te tana mren” si tu duk? 🙂

    Eni

  3. e madhe kjo. si perher jemi unikal


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: