Posted by: mamadhia | September 26, 2007

CV-ja e CEO-s se ardhshem

Curiculum Vitae (CV)
Emri: A. Noidi
Adresa: Pallati direkt pas kinema Ali Demi te Partizani
Nr telefonit: + 26 880 (Kerko Feruzen e i thuaj te me therrasi pak mua. 
Eshte vetem nje kat me poshte) 
Nr mobil: S’kam 
Seksi: C’ka, me raste
Statusi civil: Pallosh
 Orientimi politik: Simpatizant i partise demokratike,po voten ia dhash
 Fatosit se ma mbushi mendjen nje deputet republikan.
 
Edukimi:
 “Teli Ndini” Vlore 1986-93 
“Alvanos Centre” Athine 1993-95 
“Halim Xhelo” Vlore 1995-96
 “Sokrates & Platon Gymnasium” Athine 1996-1997 
Istanbul Etepsez” Istanbul 1997-98 
“Rehabilitation center” Zyrich 1998-99 
Zimbabwe College of Music” Zimbabwe 1999-00 
“Polytechnic University of Tirana” Tirane 2000-02
 Profesioni: Murator i mirefillte, bojaxhi artist,pianist (i bie pak
 edhe celos), xhenerik avjonesh. 
Diplomima/Certifikime: Afarist, shofer, skafist,avokat. Tani po 
studioj per neurologji. 
Pasionet: Paraja, Benci(sidomos ai gjashte-mijsh) dhe RTM’ja. 
Pika e dobet: E bija e Ziniut 
Pika e forte: Djali i halles
Shkurt rreth meje: Ca te thote vellai,
kur mer plaka pensionin dal e pi nje konjak me shoket. Gjithmone pa 
eksese. Diteve te javes vertitem sa nga njeri gjimnaz te tjetri, poR 
nuk kam patur shume sukses. Me pelqen shume seksi dhe bakllavaja.
Referenca: Pyet ke te duash…………….

Solli per Mamadhine : Eni
 

Advertisements

Responses

 1. fantastike

 2. CV garipi 🙂

 3. Diplomima/Certifikime: Afarist, shofer, skafist,avokat. Tani po
  studioj per neurologji.

  Pika e dobet: E bija e Ziniut
  Pika e forte: Djali i halles

  Me pelqen shume seksi dhe bakllavaja.

  😀

 4. Akull kam vdek duke qesh per vete kur e lexova:)

  Eni

 5. kjo ishte gallat fare

 6. ahhahahah shum bre interesant ahahahahaahhahaah seksi bakllava pi peqeja hauah

 7. shum mir e paskeni qet faqe

 8. shum faqja e mir a

 9. ☺☺☺☺ vertet e kendshme


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: