Posted by: mamadhia | August 16, 2007

Si te joshesh:)

SI TE BESH PER VETE NJE FEMER……..
 
1. Beji shume komplimente,
2. Respektoje,
3. Perkedhele,
4. Puthe me pasion,
5. Duaje me gjith veten tende,
6. Degjoje me vemendje,
7. Pickoje (lehte)
8. Ngushelloje,
9. Mbroje,
10. Shtrengoje pas vetes,
11. Bej cdo gje per ta mbajtur,
12. Shpenzo para per te,
13. Rrethoje me bizhu,
14. Beje te ndihet e sigurte,
15. Merakosu per te,
16. Qendroi prane,
17. Mbeshtete gjithmone,
18. Shko deri ne fund te botes per te.

……..SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Paraqitiu nudo,
2. Gatuaj!

Solli per Mamadhine : Eni

Advertisements

Responses

 1. ejjjjjjj…. ky eshte nje diskriminim….. haptazi fare biles 🙂

 2. hahaha:)

 3. hahahaha sa e madhe sidomos ato dy fjalite e fundit me “paraqitu nudo & gatuaj”:))

 4. 😀

 5. 🙂 e forte fare, po qe jane te gjitha pikat e verteta.femrat duan shume gjera, me se e vertete dhe ajo per meshkujt ishte pika kulminante, tamam ashtu.

 6. jeni ma te miret veq vazhdoni deshta me me kallxui me e josh djalinn qe me pelqen

 7. te besh nje mashkull per vete duhet qe ne fillim te besh si e veshtir ti thuash jo qe atij ti behesh fiksim dhe qe nga fiksimi te shkoj ne dashuri.nje mashkulli duhet ti tregosh qe mund ti japesh gjithcka por ne fakt mos ti japesh asgje ta mbash te lidhur nga pas.nuk duhet te shfaqesh shenja xhelozie per te dhe duhet ta besh per vete me shikim dhe nje sjellje prej se vajzes se mir e naive ti tregosh qe ke nevoj per te edhe pse nuk ke nevoj.ti tregosh qe ne bot egziston vetem ti dhe ai qe egzistoni vetem ju te dy……………

 8. valla une mendoj qe per ta joshur ne femer duhet
  ti thuash ej qik i paske kebet ne tok ajo do te ja nis me qesh e me rradh vazhon hehehhe

  hhheheheh kjo ishte shaka

 9. pervec atyre te dyjave do shtoja dhe kete: Respektoi prinderit,sidomos mamin se e kan pike te dobet…. 🙂

 10. edhe duhet me pas zerin te bukur femra/apo mashkulli .zeri i bukur te josh dhe te ben te ndihesh i kenaqur dhe me pasion .tung te gjitheve .

 11. harrova krejt ,kjo ana ka dhon ni koment interesnt sepse nese tregohesh e veshtir (ne at aspektin).me ni mashkull aj mun me u kon tip interesant edhe ta bon ok zemer edhe e humb ni rast ti .ciao

 12. npjesen e par qe ta ban ajo qika fluturon magari thuj po fluturon a po thu ti sbahet llaf
  npjesen e dyt i thu aj magari qe fluturojke tash po shkon per toke spo fluturon ma ajo e din po veq sa me ja ba te ditun
  e npjesen e tret shtine ne ta jep maksimuin e banja hiqmu sysh motra jeme

 13. per femren jepe paren
  per mashkullin bane punen
  kjo gjith o kan eshte edhe ka me u kan


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: