Posted by: mamadhia | August 2, 2007

Jena keq per plonc:)

13bulusma-159.jpg

Solli per Mamadhine: Eni

Advertisements

Responses

 1. Do thosha ka plas peshku k’tu
  ashtu em fal plonci 😛

 2. heheh, ato kikiriket ne sfond me thone qe foto eshte bere ne turqi… 🙂

 3. nuk jane kikirike Beni jane qiqra..dhe… po eshte bere ne Turqi,ne Stamboll me sakte…

  Eni

 4. nohut… se nuk po me kujtohej qepari.
  Me mallengjeve Eni me te vertete. Kam jetuar per 6 vjet ne Stamboll… dhe se si mu duk… sikur e “njoha me ere”, por kisha ca dyshime, prandaj nuk shkruajta ne koment Stamboll.
  🙂

  P.S. Njehere e nje kohe, ne kohen time ne stamboll e kam fjalen, cajin sikur e pinin me ato gotat qe me benin per te qeshur ne fillim. Akoma ato perdorin, apo jo? Se sikur me zune syte nje gote plastike. 😛

 5. po ende i perdorin Beni:)

  Eni

 6. te falte zoti ploncin

 7. shqipo: D

  Eni


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: