Posted by: mamadhia | July 24, 2007

Femra dhe Birra

Nje birre eshte gjithmone e lagur. Femra duhet ti japesh kurajo.
1 Pike per birren.

Nje birre ta shpif e ngrohte.
1 Pike per femren.

Nje Birre e ftohte te kenaq.
1 Pike per birren.

Nese gjen nje qime neper dhembe duke pire nje birre, mund te te vij per te vjelle.
1 Pike per femren.

Nese vete ne shtepi me ere birre, gruaja te qorton. Nese vjen ere femre, gruaja mund te te lere.
* Pike e barabarte (veret nga kendveshtrimet!)

10 birra ne nje nate te bejne te mos shohesh. 10 femra ne nje nate dhe nuk ka nevoje te shohesh.
1 Pike per femren.

Nese merr nje birre ne lokale mbushur plot eshte normale. nese merr nje femer ne nje lokale te tille, behesh nje mit.
1 Pike per femren.

Nese nje polic ndjen ere birre, mund te te arestoj. Nese ndjen ere femre, mund te te ofroje nje birre.
1 Pike per femren.

Birra, sa me e vjeter te jete, aq me mire eshte.
1 Pike per birren.

Nese pi nje birre dhe mban nje prezervativ te vene, nuk ndjen diferencenon ne shije.
1 Pike per birren.

Te pish shume birre mund te te bej te shohesh ufot. Shume femra mund te te bejne te shohesh Zotin.
1 Pike per femren.

Nese pyet gjithmone veten se si do jete femra tjeter eshte normale.Nese pyet gjithmone se si do jete birra tjeter, je i alkoolizuar.
1 Pike per femren.

Ti heqesh etiketen nga nje shishe birre eshte argetuese. Ti heqesh breket nje femre eshte me shume argetuese.
1 Pike per femren.

Shteti takson birren
1 Pike per femren.

Nese pi nje birre tjeter, e para nuk nevrikoset.
1 Pike per birren.

Je gjithmone i sigurte qe je i pari qe “Hap” nje birre.
1 Pike per birren.

 Nese “acaron” nje birre, pas pak “qetesohet” vete.
1 Pike per birren.

 Bionde , e kuqe, brune apo e zeze, ne cdo moment mund te zgjedhesh birren qe do.
1 Pike per birren.

Per nje birre, di ekzaktesisht sa do te te kushtoj.
1 Pike per birren.

Birra nuk ka nje nene.
1 Pike per birren.

REZULTATI FINAL: BIRRA MUND FEMREN

Nese jenje femer dhe ne kete moment po nxefesh dije qe nje birre nuk do te cante koken nese humbte kete ndeshje:
Pike tjeter per birren!!!Image

GJITHSESI ESHTE PUNE GUSTOSH!!!

risolli per Mamadhine: Eni:)

Advertisements

Responses

  1. yes


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: