Posted by: mamadhia | July 5, 2007

Vajza italiane

Nje grua kishte ikur me shoqet e saj ne Itali per pushimet e veres.Ne darke e merr te shoqin ne telefon .

Ajo: I dashur si je ?Une arrita mire.Do gje nga Italia?

Ai:Mire e dashur.Kur te vish po deshe me sill nje vajze bukuroshe italiane.

Ajo: Patjeter shpirt!

Pas disa ditesh kthehet nga Italia.I shoqi sheh qe ajo kishte ardhur vetem dhe e pyet :

– E dashur ku eshte vajza italiane?

Ajo: – E kam ne bark i dashur .Por duhet te presim 9 muaj per te pare nese eshte djale apo vajze:))

Morali i barcaletes: Mos u gricni me femrat se jane aq inteligjente sa t’ju bejne lemsh:)

Solli per Mamadhine: Eni

Advertisements

Responses

  1. Thuj shyqyr që s’i pati kërkuar ndonjë cjap të shoqes nga Italia ai 😛

  2. ha ha ha:))u prefe he:)

    Eni

  3. mire ia ka bere se ca si shume pretendon ai
    na lumte ne femrave


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: