Posted by: mamadhia | June 17, 2007

birra-apo-rakija.jpg

Advertisements

Responses

 1. Kesaj i thone te mos te ta mbaje kurrizi birren 🙂

 2. 😀

 3. 😀 😀 😀 😀

 4. jam katnar e burr.
  me ndrru shtat lekur s’behem qytetar kurre 😀

 5. 😀
  jam katnar e burr.
  me ndrru shtat lekur s’behem qytetar kurre 😀

 6. Na jepni ndonje shpjegim te pakten si eshte menduar kjo pune.

  Mora nje mail nga Mamadhia qe u filtrua dhe e gjeta tek junk. Ne mail behej ftese per te hapur blog tek wordpress. Pse??

  Po ta mendoj ceket me dalin e teperojne 101 llogarite e mia ndaj nuk dua te hap blog shtese tek wordpress.

  Pak SQARIM nuk na bente dem.

 7. A mund te marr vesh dhe une se ç’behet ketu ?
  Mund te di cili ka nderruar fjalkalimin ?
  publikuesi i fundit ka per detyre morale* te na shpjegoje diçka !
  * ne se di se ç’do te thote moral.

 8. Ai katunari(që i merr të keqen mamurrzakëve 😛 ),e ka paswordin, dhe tani meqë ka mundësi që të vayhdojë të bëjë moralistin, të ketë dhe mirësinë dhe të fshijë ato 70/80 postimet e tij të fundit(gjithmonë nëse e di se ç’do të thotë moral)

 9. E.T te lutem per hir te kesaj faqeje , me shume kujdes dhe mos fshirje si pa te keq te postimeve te autoreve te tjere te ketij blogu.Po ashtu dhe lojerat e fshehta me nderrime nick-u nuk para kane fort lezet.Le ta ruajme ate cakun tejet te nevojshem per te bere diçka vertet te mire dhe per te mos prishur ate lloj njohjeje dhe respekti sado virtual qe kemi fituar kohet e fundit.Te lutem!

  Eni

 10. Eni, pasi ke shkruar diçka, por vetem pasi e ke shkruar, lexoe, lexoe qe te kuptosh se çfare ke deshiruar te shprehesh , ne se deshe te shprehesh diçka
  Perndryshe… kurse tastieren 😀
  Tung !
  ET

 11. E.T. e kam fjalen per shkrimet e tua ne vend te Edrusit..mos be sikur s’e kupton..hajde mos e ngaterrojme me shume kete pune!

  eni

 12. Eni, pasi ke shkruar diçka, por vetem pasi e ke shkruar, lexoe, lexoe qe te kuptosh se çfare ke deshiruar te shprehesh , ne se deshe te shprehesh diçka
  Perndryshe… kurse tastieren 😀 😀
  Tung !
  ET

 13. ne rregull E.T..

  Eni


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: