Posted by: mamadhia | June 15, 2007

Pak Kujdes!

Miq ne postin e meparshem mendoj se kishte elemente qe nuk i perkasin kesaj faqeje ndaj prita dhe mendimin tuaj me dy komentet e mia , por meqe pashe se nuk kishte asnje lloj pergjigjeje vendosa ta heq postin.Per vete faktin se kjo faqe eshte hapur me ide te ndarjes se gjerave komike, po ashtu mbase dhe disa gjerave pakez me spec , por posti i fundit i kalonte kufinjte estetike te nje faqeje normale humori ndaj mendova se do qe me mire te hiqej!Ju lutem beni kujdes teksa postoni!!!

Po ashtu dje une pata vene nje post tjeter me titull “Birra dhe Femra (maskiliste) “qe dikush e ka hequr pa pyetur fare..Ju lutemi nje çike me shume kujdes per ta bere kete site sa me te kendshme dhe te veçante.Mos harrojme se e lexojne shume shqiptare.

Pres mendimet tuaja admistratore te tjere te Mamadhise si dhe lexues te kesaj faqeje!

Eni

Advertisements

Responses

 1. nuk e di kush e hoqi ate posten me “spec” por mir qe e hoqi po kujt ja dha ??
  😛

 2. Bashkohem me mendimin tend Eni!

  Nderkohe postin e birres e pashe dhe madje e komentova dje.

  Ndoshta ka ardhur koha te “aprovohen” postimet para publikimit. Mbaj mend qe Edrus e permendi dikur nje sugjerim te tille.

 3. eni, humori eshte gjithnje pak me spec, si e the edhe vete. megjithate mua me pelqen qe e ke hequr ate postimin e meparshem, sepse nuk ishte humor per kete site. ndoshta ndonje faqe adoleshente edhe mund ta pranoje.

 4. falemderit per mbeshtetjen miq.Elais nderkohe mendoj dhe une se do ishte mire te aprovoheshin me pare shkrimet perpara botimit..vetem se kete kush e ben?Apo kush do ta beje me sakte?Aprovimin e shkrimit tim kush e beri dhe a kishte valle ndonje gje qe nuk shkonte me shkrimin?Nderkohe shpresoj qe fjalekalimi i faqes te mos kete kaluar ne dore te çdokujt ndryshe nuk do ndaloheshin dot gafat si ajo e djeshmja.

 5. Et ne emer te mamadhise propozon qe kushdo ka te drejten e eleminimit te posteve anonime.
  nderkohe nderroi surratin tim. zevendesoi maçokun me nji dhi qe qesh por jo fort mire u dukerka 🙂

  • ne emert te lopes shum viqa po kallzoni a

 6. Eni, gjëja më e mirë, do të ishte që të ndërroje paswordin dhe t’a mbaje vetëm ti dhe ndonjë tjetër, dhe gjithë të tjerët që duan të dërgojnë materiale, të botohen vetëm pas aprovimit të ndonjërit prej administratorëve (si tek peshku) dhe pasi te botohet një shkrim, ai të hiqet vetëm nëse ‘reklamohet’ nga lexuesit si ofendues ose si i papërshtatshem.

 7. me duket se fjalekalimi ka ndryshuar Edrus..kush e ka ndryshuar te na jape haber:) E.T fotoja e re eshte klas fare..rrofsh!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: