Posted by: mamadhia | June 3, 2007

Ide biznesi

9631.gif

1-

Akoma po fle ? Ka kaluar mesdita!

Nuk po fle. Sot kam diten e mbrojtjes se ambjentit.

2

Cfare?

Po te rri ne shtrat nuk do te shperdor rezervat e vyera te botes.

3

Nuk do t’i jap makines duke cliruar ne natyre gazera te demshme, nuk do te konsumoj pa fre….

Madje keshtu perdor me pak oksigjen.

4

Po si e ke menduar ta sigurosh jetesen?

Kam krijuar nje faqe ne internet ku njerezit mund te blejne te drejtat e mia te perdorimit te gazit karbonik.

Keshtu ata mund t’u hypin avionave dhe te ngasin fuoristrada, mjafton qe te me paguajne per te ndenjtur ne shtrat.

/Marre nga http://www.joyoftech.com comics -pershtati Elais

Advertisements

Responses

 1. me mire te dish se te kesh!!!

 2. Ps: 😀 😀 😀

 3. 🙂 😀

 4. Kush do dhe shumicen e te drejtave te mijaaaaa???

 5. 🙂

  Eni

 6. Edrus
  Nuk pranohet konkurrenca 😛

 7. :)))) Aktualitet!:)

  p.s. si i behet per te sjelle ndonje gje ketu?

 8. 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: