Posted by: mamadhia | May 29, 2007

Bjondinat dhe autobuzi

Dy bjonde ndeshen ne nje stacion autobuzi.Fillojne te bisedojne.Pas pak pyesin njera tjetren se cilin autobuz po prisnin.

-Une pres autobuzin nr.1 ,- thote njera

-Ndersa une ate me numer 3 ,- thote tjetra.

Pas pak vjen autobuzi me nr 13.Bjondet te dyja pane njera tjetren ne fytyre dhe te egzaltuara therrasin: Ua sa mire na erdhi autobuzi per te dyja ne nje kohe:))

 Solli per mamadhine: Eni

Advertisements

Responses

 1. funny!
  VDES PER BARCALETA ME BJONDE.

 2. 🙂

  Eni

 3. 😀 😀 😀

 4. ahahaahhaa ….. puna e bjondinave!

 5. eh edhe une jam bjondine,cti besh si necmohen edhe me shume duhen* nga meshkujt *ahha… nje puq per te gjthe.

 6. hahahaaaa kto bjondinat vertete qe jane budallaqe !! shume e bukur kjo barcalete !!

 7. valla budallaqe bjondinat

 8. bjondinat budallaqe

 9. budallaqe

 10. vertet budallaqe shumm


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: