Posted by: mamadhia | May 20, 2007

Robi i Zotit:)

Nje pijanec pasi kthehet ne shtepi dhe mbaron pune me nevojat personale drejtohet per ne dhome.

I thote gruas: – Sa i mire qe jam , me duket se jam rob i deguar nga Zoti..

– Pse i thote ajo.

-Po ja thote teksa po hyja per ne banjo drita u hap vetvetiu..

– More maskara prape ke urinuar ne frigorifer ti – ulerin gruaja :))

 Solli per ju : Eni

p.s: me falni per gabimin ne shkrimin e meparshem!Ne vend te fjales banjo duhej te vinte frigorifer:)

Advertisements

Responses

  1. e pra 😀 😀 😀

  2. :))

    eni

  3. He mi En se na cudite dje.
    🙂

  4. kshu eshte kur shkruan kur je pergjumesh:)
    Eni


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: