Posted by: mamadhia | May 19, 2007

‘Romanticizmi’ i pleqve.

Nje cift pleqsh,shkojne ne nje hotel dhe kerkojne nje dhome .
-Me vjen keq zoterinj,ju thote roja,por,dhomat me krevate cift,jane te zena ,kemi vetem dhoma dyshe me dy krevate tek

-a eshte e mundur qe te afrohen krevatet?-pyeti plaka

te gjithe qe ishin ne salle u preken nga kjo kerkese kaq romantike,e bere nga nje grua qe s’donte te ndahej nga i dashuri i saj.

-Jo per gje,po po te jete larg,s’kam se si ja fus me shqelm kur fillon dhe gerrhet…….vazhdoi plaka

edrus

Advertisements

Responses

  1. 🙂

    Eni

  2. 😀 😀 😀

  3. Comment by mamadhia 05.20.07 @ 7:13 am
    😀 ET

  4. Moreeeeeeee sa e do plakun 🙂


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: