Posted by: mamadhia | May 12, 2007

Dashuri ne kohen e ‘kompiuterit’

sex-comp.gif
S’kam ‘noksaju’ gje une. Edrus

Advertisements

Responses

 1. Eh bijte e shqipes. keta te Italise jane degjeneruar fare.bere jane me keq se italianet. 😀

 2. ç’behet keshtu mo na e bete me pike te kuqe mamadhine…

  Eni

 3. 😀

 4. ku eshte pause?

 5. blete:))

  Eni

 6. Blete!!
  Kujtova se do te ishin meshkujt qe do te reklamonin per ‘mungesen’ e tastit ‘pause’ 😉

 7. hehehe, emancipimi i gruas ka arritur kulmin.

 8. why is everything in not english

  • this is fynny

 9. oooooooo sa mir me qen shqipetar??

 10. ku je ni bre njerz ju jeni me te miret dhe ju pershendes shum ok bay bay

 11. halo muta


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: