Posted by: mamadhia | May 9, 2007

Aspirina

Nje burre dhe nje grua qene ulur prane televizorit nje film romantik dhe burri ndjeu nje deshire per te bere dashuri, u ngrit nga vendi dhe shkon ne aneks  ku mbush nje gote me uje dhe nje aspirine dhe ja zgjat gruas.

Ajo thote: I dashur, nuk me dhemb koka.

Ai uleret: Urraaaaaaaa:)

Advertisements

Responses

 1. i kishin ardhur hallat ? (nga amerika)

 2. :)))

  Eni

 3. 😀 qeka i squt ai medemek

 4. ama, dhimbja e kokes eshte arsye per te bere dashuri. sipas disa teorive, cliron trurin nga stresi dhe lehteson qarkullimin e gjakut.

 5. e.T, po ti je me Ne apo me Ato???? 🙂

 6. edrus:)))
  blete: e drejte ajo qe thua:)

 7. edrus, ti ç’mendim ke ?

 8. kush ka nevoje per aspirine ketu?

 9. a ha ha Blete mos vdeksh:)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: