Posted by: mamadhia | April 26, 2007

Forca e dashurise

noku per ty ET

Advertisements

Responses

 1. nok ne web medemek.

 2. deep, very deep.

 3. ha ha 🙂 e larte fare:)

 4. Ajo breshka (aq me teper qe eshte dhe jeshile) ashtu pa ‘shtepine’ e saj me solli ndermend extraterrestrin et(mos u ngaterroni me vellain tim) qe thoshte:casa, casa.

 5. Kam nji moter* budalle
  – —- —- –liglote
  —– — — — ——- kurre
  —— — —- — -djote
  un kujtoja se ish burre.

  * = virtuale.

 6. haha e bukur. edhe ajo qe tha bletebzz eshte interesante… :p


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: