Posted by: mamadhia | April 26, 2007

Dhelpra dhe ujku

canon-resimleri-1242.jpg

Nuk e di sepse por kur e kapa kete foto mu kujtua teatri aq i dashur i kukullave dhe batuta e forte mes dhelpres dhe ujkut:

Ujku- Por qenka i trashe moj dhelper (per ariun)

Dhelpra- E i trashe eshte ca , por ka çifte :))

Solli per mamadhian: Eni

Advertisements

Responses

 1. ja u lufsha
  nanen
  renve
  se ujku eshte ma i forti

 2. qeq isha ba kjo

 3. wawawwawawaw nic kulll

 4. shum fort

 5. qeni ma i fort

 6. tung mua me pelqejn shum,shum dhelpra dhe ujku tung vetem dijeni se ma te mir se dhelpra dhe ujku ska hahah ok,ok tungi

 7. mua me pelqen me shume ujku edhe pse i frigona po eshte nice

 8. ktaa po ta qikan nanen :A .

 9. sa pare jam qeta dy qen

 10. qa po bani o pidha

 11. eeeeeeq f a r qeni imir siepash me ra rrjeti hahahahahah

 12. qysh e ke qit qet foto e cevat e dyrve si paske ly hiq hauhauhahahuahahau pidh te nanen shkoni krejt me kta qen se edhe ti edhe kta jenai muta bre jav qifsha shiptart e nanen a sjhka je ti qe e ke qit ejej kshyre far qeni zhugana i ke qit kur e pash edhe hekrani i int mu prish hahhahahaha

  • ej ti qe je shajt koke shum budall

 13. ujki shum ma i fort se rotfajlleri

 14. ujku asht ma i fort , te qkyen hahaha veq kush ja ka inati

 15. rotvaileri osht qeni ma i mir se ton edhe ujkun se bon hesap per at pun


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: