Posted by: mamadhia | March 31, 2007

Deshira

Nje grua  po i thoshte dashnorit:

“Dy jane vendet qe do te me pelqente te me puthje”

Dhe djaloshi i eksituar e pyet me padurim:

“Me thuaj se ku dhe une do te ‘sakrifikoj’ per ty e dashur”

“Milano dhe Miami”

Advertisements

Responses

  1. Hajde qofte hajde.
    Po ca gjera jane me te treguar moj mavri jo me te thene…

  2. 😀

  3. shum palidhje qito barcoleta


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: