Posted by: mamadhia | March 15, 2007

The power of makeup :)

1.jpg21.jpg3.jpg41.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpgmakeup.pps

Pamje qetesuese per grate 🙂

Po diskutoja postimin e mesiperm me nje shoqe te punes dhe konstatuam se fotot mund te nxisnin deshiren per te patur me teper produkte kozmetike.

Mirepo kur erdhi koha te konstatonim nese do te preferonim Photoshop apo te zoteronim me teper kozmetike, konstatuam qe do te zgjidhnim Photoshopin. Kjo per aresyen e thjeshte po shume te rendesishme se Photoshopi do te na linte shume me teper kohe ne dispozicion 😉

Konkluzione ndonjeri ?

Advertisements

Responses

  1. une nuk e hapa dot kete gjene:(

  2. E gullova me duket.
    Tek pps ka dhe ca poza te tjera qe pertova t’i ve nje e nje.

  3. s’paske faj:)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: