Posted by: mamadhia | March 9, 2007

Nese akoma ankoheni nga puna

Kur puna eshte e rende dhe e merzitshme, kur po i afrohesh kufirit te depresionit dhe asgje nuk shkon sic do te doje, vepro keshtu :

Rruges per ne shtepi ndalo ne nje farmaci dhe blej nje termometer (jo veshi) te markes “Johnson and Johnson” hape kutine dhe lexo udhezuesin e perdorimit te termometrit. Po ta lexosh me kujdes do te gjesh fjaline ” cdo termometer eshte testuar individualisht ne fabriken tone” .

Tani mbylli syte dhe perserit me ze te larte te pakten 5 here: “…. jam i/e lumtur qe nuk punoj me kontrollin e cilesise tek ‘Johnson and Johnson’…. jam i/e lumtur qe nuk punoj me kontrollin e cilesise tek ‘Johnson and Johnson’..”

Menjehere do ta ndjesh veten shume me mire 😉

/Rekomandoi Elais

Advertisements

Responses

  1. Ne ketej nga anet tona e fusim akoma nen sqetull 🙂

    Me erdhi ndermend nje tjeter(per te ndenjur ne teme):
    -Kush ja ka fut te gjitheve…?
    -Ai qe ka shpikur suposten 😉

  2. e Edrus je i madh.. edhe une ate sa do thoja:))ma morre..


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: