Posted by: mamadhia | March 6, 2007

Shprehje dashurie

Nje cift shqiptar kishte shkuar per pushime ne Spanje.

Teksa po hanin mengjesin ne restorantin e hotelit  degjojne nga tavolina ngjitur burrin e nje cifti britanik qe i thote te shoqes:

-Can you give me the sugar, Sugar.

Pak me vone nga nje tavoline tjeter degjohet zeri i nje amerikani:

– Can you give me the honey, Honey.

Shqiptari hengri mire e mire dhe pasi e mendoi pak ceshtjen, i mahnitur dhe nga romatika e kolegeve, afroi me afer filxhanin e kafese dhe ju drejtua te shoqes:

– Ma jep cik qumshin lope!

Advertisements

Responses

 1. tamam shqiptarçe:)

 2. u kan ni cift edhe ata e kishin ni djal ni dit djali i thot gjyshes oj gjyshe pse nana edhe babi po me vesin a ke fjet gjyshja e din per qka edhe i thot se kur te vet mos ban za edhe nana e vet djalin a ke fjet aj nuk ban za edhe gruja i thot burrit qiroje bananen at senin edhe qohet djali edhe thot dama edhe mue pak

  • pse spo thu kar po ,,,,at senin…
   vic i mir

 3. u kan ni her ni djal i katunit edhe aj nuk e ka dit qka eshte sex-i aj u martu me ni qik te qytetit edhe ata flejshin me kauqa te ndan edhe qysh mi than kjo qika thot po narth edhe aj djali ja bjen ni jargan tjeter edhe qysh me i than kjo qika i thot un e kam ni bir edhe ky djali i thot :ku po pse nuk po kallxon pej qatu po te hika te ftoftit

 4. prefekt

 5. Ni burr edhe ni gru shum te varfer sa her ishin qi e kishin bo ka ni thmi.Edhe ni dit ky burri shkon te mjeku edhe i thot spo du me bo thmi mo i thot gjoma naj ilaq.Mjeku ja jep ni kondom i kallxon qysh me vnu edhe i thot me qito shko qije lirisht grujen se sbon thmi mo.Shkon ky burri te shpija edhe e thirr grujen edhe i thot hajde oj gru se e kom gjet ilaqin mos me bo thmi.Kur te hin gruja kur t’ja shofin kondomin ne kar thot:
  -Qysh more spo te vjen marre, na spo kena buk me honger e ti e ke pshtjell karin me cellofon.

 6. Jon kon ni burr edhe ni gru tu nejt ne ballkon edhe gruja e vet burrin se qka osht penisi.Burri thot hajde mrena se ne ballkon palidhje.Kur hin mrena burri e nxerr edhe i thot qe qiky osht penisi tani gruja thot
  -Krejt si kari koka, veq pak ma i vogel.

 7. u kon ni djal adoleshent ska qi kurr edhe ni dit e vendos me shku me qi me pare edhe tu e bo men vet me veti e nin gjyshja vet edhe i thot ami mu 100 euro edhe qijum mu ky i thot ani , kur vjen baba vet i thot qka ke bo o kali qysh ma ke qi nonen , djali i thot aii ti pernat pe qin temen e une niher su bo nomi

 8. U koon ni gjyshe edhe u kon ty ec rruges edhe i ka pa do djem t’ri ty marr droog edhe ja ka bo qa po boni ashtu ata ja kan bo po marrim drog … ja ka bo gjyshja okej veq mos u ulni n’beton se ftofni

 9. jon kon dy gjuetar edhe nisen per gjah kur dalin ne mal e shohin nje djal edhe thojn ajt ta zezatmi pak, i thojn ati djalit a mos e pa naj leper ai thot po kta ja nisin me kesh hahaha qka ish kon a femer a mashkull ai djali thot mashkull valla kta thojn po ku pe din a ja pa a
  ai djali thot jo sja pash po me porositi si ti sheh njo dy gjuetar thuj ma hongshi KARIN…..

 10. e kish thirr mbreti hajradinin edhe ja kish boe 3 pytje
  1.sa ka yje ne qjell
  2.ku mesi tokes
  3.qka jam tu menue une

  Si mos ti dish per 1 jav qeto pytje te vrami
  Edhe hajradini shkon me shpi edhe i kallxon nasradinit
  nasradini thot:lema ket pun mue une shkoj dhe pergjigjna
  Shkon nasradini mbret ja bon pytjen e par

  1.sa ka yje ne qjell thot nasradini:sa kime ki kry ti mbreti thot:po mir
  2.ku mesi tokes thot nasradini qaty ku je ul ti mbreti thot:mir asht
  3.qka jam tu menue une thot nasradini ti je tu menue qe jam hajradini po une jam nasradini.

 11. Shkon ni njeri me ble ni papagall ne pazar.Edhe papagalli kish pas dit me thon veq “sigurisht” asni fjal tjeter ma shum.E vet ky njeri at shitësin a osht i meqëm papagalli bre , shitësi i thot vete papagallin:
  -A je i meqëm – e vet ky njeri?
  -Sigurisht – thot papagalli.
  E blen papagallin 100 euro edhe kur ta qon ne shpi e shef qe s’din kurgjo tjeter me thon veq “sigurisht” edhe nervozohet ky njeri edhe thot:
  -Phu nonen , veq budalla e blen ket papagall 100 euro
  -Sigurisht – thot papagalli

 12. Shkon dhondrri per her te par te miqt edhe rrin qka rrin asni fjal se thot.Vjen koha me fjet edhe kur te bin, naten dhondrrit i bohet shurra edhe qohet me shku ne WC.Tu u kthy u kon terr edhe pahiri ka hi ne dhom te gjyshes edhe e qin gjyshen deri ne sabah.Kur te qohen te nesrit kti i vjen marre amo kurkush nuk e din.Ma von ni mik nervozohet qe spo fol dhondrri hiq edhe i thot:
  -O dhonderr folna bre naj sen se na qive nonen
  -O pasha zotin nuk e kom dit se terr u kon se kom pa – thot dhondrri.

 13. Ish kon ni djal i vogel edhe ish msu qe sa her ta bojn shurrën me majt nona e vet me bo.Edhe i met shprehi edhe kur te rritet e martohet gruja e man me bo shurrën.Kur shkon ni dit te miqt me nejt krejt dalin jasht per do pun ky dhondrri met vet mrena edhe i bohet shum shurra.Qka me bo,qka me bo qohet e bon shurrën vet mas dere.Kur te hin gjyshja ne dhom e shef shurrën edhe thot:
  -Kush e ka bo shurrën ktu mas derës
  -Qyky gjyks pa e majt kurkush hiq – thot dhondrri.

 14. Bojn gara shqiptari, amerikani edhe gjermani cili po rrin ma shum ner ujë.Jav ndreqin ni bazen me ujë edhe ju thojn rrini sa rrini ner ujë kur të dilni e thirrni ne telefon at njerin qka osht te kabina mi kallxu qe keni dal.Krejt i pranojn kushtet edhe ja nisin.I pari hin amerikani rrin 5 minuta del e thirr at njerin ne telefon edhe i kallxon qe kom dal.I dyti gjermani hin rrin 10 minuta del e thirr at njerin en telefon edhe i kallxon qe kom dal.Kur te hin shqiptari ata pritin 1 orë 2 hala nuk del.Shkojn me nxerr se thojn mos ka dek , kur te shkojn shqiptari gjall hala
  -Qka je tu bo more qe sa ke hi ktu – i thojn ata
  -Ooooo e kom harru numrin e telefonit per me thirr at njerin e sun po dal – thot shqipatri.

 15. Ishin kon ni burr edhe ni gru shum te pasur, krejt qyteti i kishin njoft.Ni dit shkon ky burri ne pun edhe kjo gruja e thirr ni moler me ja ly shpijen.Vjen moleri edhe i kish pas vesh nipar shorce shum te shkurta.Ulet moleri niher edhe i del pak kari jasht.Kjo gruja i thot a po don kafe , moleri thot ani edhe deri sa te shkojn gruja me ja pru kafen ky e qet karin n’tjetren anë amo naton i qohet hala ma shum.Kur ta shofin kjo gruja i thot a bon me te vet diqka se ka qef mu qi kjo:
  -A dy kara i ki a – e vet gruja?
  -Po – thot moleri – qet karin e madh e kom per mi qi ato grat e fukarave , a ket karin e vogel e kom per mi qi grat e pasanikve.
  ksaj grujes i hahet kari i madh edhe thot:
  -Valla bre neve veq na ka dal zoni qe jemi te pasur se ma te varfer se na nuk ka kurkun.

 16. ee ish kon ni katundark edhe qe fmi kishte filluar te pastronte ne nje fabrik,kshtu dite meradh fillon te rritet arrin koha e pubritetite fillojn ti dalin qimet ne p…. edhe ajo duke mos i ditur se eshte natyrale shkon te kontrrollohet tek mjeku edhe i tregon rastin [thot ka fillaur teme dal bishti i fshises ne p..] mjeki i pergjigjet seshte gje eshte natyrale kjo nuk bindet padale te shofim tek ti i tregon mjeku !!!kjo i pergjgjet po mu me ka dal vetem fshisa por ty edhe bishti i fshises………..:d

 17. poooo…ka qen nje katundare dhe kishte dalur te shetiste ne qytet edhe padale e kishte kapur urina si ta bente ???? shkon ne nje restaurant edhe pyet!!!!!!!! a KENI QENDEF!!!!!! [si te behet me interesant dmth qytetare:p] i pergjitgjet kamarjeri q`eshte aj a hahet apihet ……..ehehe~~~~~~~???????????

 18. ka qen haradini dhe nastradini dhe mbreti ka thirr haradinin dhe i ka dhon 3 pytje per ti gjet per nje jave
  1 sa yje ka ne qiell
  2 ku eshte mesi tokes
  3 cka mendoj un
  haradini shkon tek nastradini dhe i thot m ka dhon mbreti 3 pytje nese nuk i gjej m pret koken
  nastradini i thot:rri pa merak se une e rregulloj ket pun
  shkon nastaradini ke mbreti dhe mbreti i thot pyetjen e par
  sa yje ka ne qiell
  ai pergjigjet sa qime floku ki ti n koke
  ku eshte mesi i tokes
  ku je i ulur ti
  cka mendoj un?
  ti mendon se jam haradini a un jam nastradini

 19. u kon ni djal e ni djal mas tine, kur e kan pa njoni tjetrin jon tut,,a e dini pseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee se jon kon t kqi dyt

 20. Walla mem ndigu mu jau Leshoni ujin qityne Tonave….

 21. u kon hasa edhe husa edhe tu hec rruges bijen me 1 grop edhe nuk mujn me dal prej grope edhe hasa ja bon hyses hass edhe 5 minuta nese nuk dalim un shkoj ne shpi

 22. jon kon shqiptari,amerikani,italiani edhe gjermoni dhe u kon ni baness 72 katt
  edhe forja u konn cili po ngjitet deri n’katinn e 72 tuu Q*
  u nis amerikkonnii ka mrri deri ne katin e 30 , u nis italiani ka mrri deri ne katin e 50, u nis gjermoni ka mrri deri ne katinn e 65 edhe u nis shqiptari edhe ka mrri deri ne katin e 72 u dal ne ballkonn edhe ka thondD :
  “Albanero karigato qi dito qi nato 24 sahato”
  -4-

 23. u kon ni djal i dashurum ni qik amo e kan pas ndalume mu kon bash se fest ndryshme edhe ni dit ky shkon e takon fshetas femnen edhe e sheh babi i qikes e i thot ah bir bushtre thot oh jo nonen e kom kuder jo bushter

 24. jan kan nje burr e nje grue e kan pas nje djal e kishin dasht me shku ne pushim ne Durres edhe nje dit pa u nis i del nje pun me rendesi burrit edhe kur te shkojn me fjet ai burri e qin grun edhe qohet djali i sheh i thot babait qka je tu ba ne ket koh e ai ja kthen jam te fry nanen tane mos me sharru kur te shkoni ne dei se un nuk po muj me ardh niher….edhe shkojn ne deti nena me djalin edhe pas 3-4 diteve shkon edhe burri edhe djali i thot o babi mos ja baj gajle nanes se nuk ka sharru hiq ne det…ai ia kthen pse? djali i thot po per qdo nat kan ardh e kan fry mos me sharru ve njani mu ka dhimt shum se ju kishte pas prish pumpa e qka ka hjek te fryj me goj….

 25. u kan nje djal ne oren e pastertis ka tha n ne sot do te flasim per qimen ne goj

 26. ookan baba i thot ni qikes qero banane i th po thmia qijs baben

 27. kari pidhi te mullini po thojn qikat pse s po na qini po tht hogjat bon sevap po thojn qikat kari i gattt

 28. JONE KANE DY TE DASHURUAR DHE NJE DITE VENDOSIN TE DALIN NE NJE KAFITERI DHE DALINE DHE VAJZE PRET DJALIN ME JA FILLU BISEDES DJALI VEQ SHIKONE DIKURE VAJZA E PYTE DJALIN QKA PO MENDON DJALI JA KTHEN QKA PO MENON PO MENOJ EDHE UNE VAJZA I THOTE E IDIOTI QYSHE MENON VEQ FLLIQTE…………

 29. Ka qen nje vajzz edhe ka bere sexy shume here edhe sa here ka bere sexy ak shkuar te doktorri per kepje te p…..edhe ni dite doktori i tho oj vajzz a ta qes ni pantent here e qel e here e mshel

 30. Kari n’Pidh XhemiLja nballan

 31. Ish kan ni femen cullak edhe ju kan mledh ne bark shum bubreca edhe shefi i bubrecave ika than Grupi :A: let shkon nelt Grubi :B: let shkon posht masnej ata kur jan kthy shefi i ka pyt qka keni pa grupi :A: ka then ne i kena pa dy bjeshka te mdhaja e sun kena hyp nelt Masnej i vet shefi Grupin :B: po ju qka keni gjet na kemi gjet ni grop edhe aty u kan ni gjarpen edhe hike dilke hike dilke edhe me ne fund na ka pshty…..hahahahha

 32. U kan amerikani gjermani shqiptari dhe maxhupi ata jan kan en burg edhe shefi i ka thon nese muni me gjet miza une kom mu ju lshu pi burgit amerikani lyp miza ska gjermani lyp ska shqiptari lyp ska maxhupi sdin qa me bo e bon kaken edhe aty mlidhen mizat edhe ky i myt edhe ja jep shefit edhe shefi i lshon pi burgit….

 33. U kan ni burr edhe ni gru edhe gruja ka lyp mu qi edhe ky burri u tut mu qi edhe gruja i ka thon niher po qihem atere e gjujm k.. pi dritares jasht edhe masnej tu e gjujt Popi kalon edhe i hin en gjep masnej Popi shkon ne Kish edhe popi ka mendu se pe nxjer kryqin e ka nxer karin niher e ka puth vet masnej krejt i ka kryqu .

 34. ish kan ni njeri edhe kish bo sex qdo nat.edhe gruja gjdo mengjes ja kish qit ka ni pugaqe te taze.ni nat njeri nuk bon sex. kur qohet ne mengjes nuk ka buk taze.ithot grus hajt boma njo veresi………………..der ne mramje.

 35. u kan ni qik edhe u dal e qytet toni i ka thon ni djal ma hongsh karin aja nuk ka dit qa o kari edhe i ka thon nones vet qa o kari nona e vet i ka thon komes i thojn kari .kur u dal te dyten here apet i ka thon ta hongsha pidhin kur u shku te shpija e ka dvt nonen e vet aja i ka thon tavanit i thojn pidh.edhe ni dit baba i vet u rxu pi tavani e ka thy komen toni kja qika u shku te ni kojshi edhe i ka thon ni burri:o hajde se u rrxu baba pi pidhi e e ka thy karin hahahahaha shum qesherake

 36. policie nal ni makin dhe po e pyt shoferin pse se ke nu rrypin?shoferi ku shkon rrypi me trenerka allahile :P:P

 37. jon kon 1 familje fukare edhe e kan nxan 1 nuse per djal i kan mledh paret per mi ble diqka nuses kur jon dal en qytet i ka thon vjehri a po don fustan te bardh ma te lir a po don ket fustanin krem ma te shtrejt veq nese e blen fustanin krem ki me honger veq buk e long nusja ka thon ok buk e long ho ska problem ja kan ble fustanin krem masney kur u shku ne shpi ata kan qit ne tavolin veq buk e long i ka thon nusja e qysh more veq buk e long ncncn i ka thon vjehrri masney eh moj nuse e ki desht fustanin krem ajde haje karin tem hahahaha

 38. jon kan 1 qift edhe jon shku me pi caffe . u afru kamarjeri edhe kta pi thojn bina 2 kapuqino kur kamarjeri po ja u kthen kapnu qinu vet se skom koh uahauhahuuha

 39. un kon 1 katunare edhe 1 qytetar edhe kan qen tu kalu ..edhe jon shku me pi diqka ne kafiq, edhe pi pyt kamarjeri qka po doni me pi ky qytetari i thot ma sjell 1 dredhz kur pi thot kjo femra mu ma bjen 1 grusht dredhza auuauauhuha

 40. u kan njeher nje djal edhe u ardh prej gjermonis edhe e ka ni fjalen kar e ka vet baben e vet qka esht qikjo fjal ka than karrik e ka ni fjalen pidh e ka vet baben qa esht qikjo fjal mbeshtjellse kur pren flokt dhe e ka ni fjalen ti qifsha robt e ka vet beben kathan baba me ti pre flokt kur urrit u ba berber edhe u ardh ni njeri e dhe i ka than hyp ne kar ngjite pillin ti qi robt

 41. u kan ni djal ni gru dhe ni burr edhe u hi djali mu la me nanen edhe ja ka pa pillin edhe ja ka ba o nan qka eshte kuy nana ja ka ba garazhd ta ja ka pa cicat ja ba qka jo kto dritia dhe u hi ni di me baben e vet mu la edhe ja ka pa karin ja ka ba qka eshte ky i ka than baba kerr kur u nal ni dit rryma ja ka ba ky dajali nanes oj dhezi drita edhe qile garaxhden se po vjen baba me shti kerrin

 42. Kishte shkuar nje qift qytetar dhe nje katunare, edhe kur dalin ne nje kafiteri te qytetit, iu ofrohet kamarieri dhe i pyet q’deshironi? Djali thote ma sjell nje dredhez, kurse kur pyet vajzen kjo i thote ma sjell nja kalavesh rrush, hahahahha.

 43. ishin nji her nji djal dhe babai vet….babai vet i thonte cdo dite qe mos te flsite llafe te pista….dhe keshtu …djali i premtoi babait qe nuk do fliste me…dhe nji dit …po i vinin miq ne shtepi ketyre….dhe babai i tha qe do vinin miq dhe i tha qe tu fuste posht tavolines..qe mos te fliste llafe te pista…dhe keshtu erdhen miqt….djali u fut posht tavolines….u ulen miqt ne tavolin ..duke henger e duke pir ….dhe djalit i erdhi nji miz…dhe thoshte….ik mi te qifsha ropt …iu thonte mizes..ik mi kare andej i thonte…dhe doli djali pastaj nga tavolina…dhe tha…i si u flliq babi si toci karit tim…hahahaha…

 44. hahhahah a un skom fjall a besonii shum forc qenkan a barrravoooo juvee tunggg

 45. ish kon ni gru me 3 frajera edhe u ardh ni frajer me e qi edhe ja ka pru ni qukullad edhe taman deshet kjo gruja e bjen ne shtrat vjen tjetri e mshef kto te parin ne ni thes edhe e shti mrena tjetrin ai i kish pru lula edhe deshen me u qi edhe i hot gruja hin ne qet thes se burri ja qel derin ish kan tjetri fjrajer si kish ble sen edhe tash bahen gati mu qi apet vjen cingrro dera po i thot kjo gruja hi ne thes se burri edhe vje burri edhe i thot hajde qihum kjo gruja i thot jo edhe shko ne kuzhin kur pi thot burri e pse spo do mu qi ajo i thot spo me blen kurr lula aj lutet del njani burr e ja jep lulat i thot i ke nga zoti e del po i thot qe lulat i lyp qukullad luet ja bje tjetri qukulladen edhe qysh me dal ky tjetri del e i thot a ki nevoj per najsen tjeter um qoj zoti …. hahahha

 46. na ishte nje here nje brune qe donte k……. dhe del me tabele ne dore kush do qe te me q…..
  e pyet njeri e bo per 30 mije leke
  kjo i thote vetem me meso ca stile te reja dhe te jete sex i fuqishem por hajde ikim se nmua mu fry qe tani ok i thote ky iken e e bone por te nesermen gruaja pat vdek skom faj i thote ky vete deshe me te qi fort po une te q…..lehte se po te …qi fort vertete nuk vdes po flutoro ne ajer me kome hap e me te tjere

  • amo sen sje ka thu.sen ske than hiq aaaaa ncncncncnc

   • shummm mir anxhela auhauhahu nice mos ki gajle

 47. kari , pithi kalavesh , po perlahen si dy desh. Po thot pithi po ma kona, po thot kari, mir ta bona. Prit sa trritna edhe pak se ta mushi pithin gjak. 😀

 48. u kan mini edhe elefanti edhe elefanti u kan ne uj tu u la edhe vjen mini me pushk edhe ja bon elefantit dil prej ujit ai del tani mini ja bon jojo hin apet se veq e kqyra mos mi ke marr brekt. e mija uhauhauhauhuhauha

 49. Ish kan nipi edhe babgjyshi edhe kan shku me kshyr ni n’deshje te futbollit edhe babygjishi i nipit nuk kish dit kurgja edhe tu u lujt loja e kish vet babgjyshi nipin e vet qka jan kta per lojtar e ka vet nipi i ka thon aa babgjysh kta jan kejt miljardera ky babgjyshi ja ka kthy leje bre se tishin kon kejt me pare shum e kishin ble kejt kani top e jo mas ni topi me ngajt kejt.ahaha

 50. Mesuesja e pyet nxensin Artan me zgjero foljen lahem, dhe ai vazhdon, un lahem ti lahesh ai ajo lahet dhe nxensi ndalet, dhe mesuesja i thot heee vazhdo, dhe nxensi i thot, eeeh mesuese mbaroj bojleri ..

 51. kishin qen nje her dy vllezer edhe pe pyesin babin e vet babi qa me qi bre Babi ju kthen qa te shihni me fustan qine qeshtu qin feman me fustana sa qin kur pe shohin prifttin e kap ky vllau i madh pe qin mbrapa ty e qi mbrapa vllau vogel del perpaara ja ban o bac ndaluuuuu se ja paske qit perpara hhahahahha

 52. kishin qen burr e grua edhe skan pas shum hapsir nshtepin e tyre edhe sa her kan desht me ba SEX ika thon gruja burrit hajde poo i lajm do tesha nbanjo qdo her qashtu njejt nje nat ty flejt burri pi thot gruas hajde bre po i lajm do tesha gruja i thot po pritoj e qeshtu ma shkurt nuk shkon mi la teshat :P:P:P ni nat tjeter pi thot gruja burr api lajm do tesha BURRII ja kthen leje o grua se i lajta me dor hehheehhe

 53. kishin qen nje klas me nxensa edhe e kishin pas mesuesen shtatzan , mesuesja ju thot nxensve kush munet me dit qa ekom beben djal apo vajz nje qun qe ishte afer mesueses futet ner bank edhe e shikon mesusen neyse ngritet quni edhe ja ban mesueses une di qa eki bebin , mesuesja qa kom pi thot ,DJALI pja kthen mesuese beben e ke djal ku pe din pe pyet ai ja kthen po ja pash mustaqet

 54. hahha hihiihhi na keshim me qifteli

 55. Ishin kan 3 lakuriqa tnates edhe jon shty kush po bohet me ma shume gjak.Shkon i pari te ni katun edhe kur tkthehet krejt ftyra me gjak ,kur e vesin qa bone ,ai tha a pe shihni qat katunin qatje ,krejt njerzit qaty i kom hanger. Shkon i dyti te ni qytet ,kur kthehet edhe ma shume gjak se i pari, kur e vesin qa bone ai tha a pe shihni qat qytetin qatje ,krejt njerzt nta i kom hanger. Kur shkon i treti kthehet shpejt veq ma shume gjak se keta dy tjert, kur e vesin qa bone ,ai i tha a pe shihni qat banderin qatje ,ata i thane po ,e ky thot e walla une se pashe.

 56. tung tung shum INTERESANTA :p:p:p:p

 57. ishin kon niher 3shok.zhaba mini dhe bubrreci..edhe i nxan nata meni katun thot mini une tutna me hec naten.e shohin ni drit te ni shpi edhe shkojn me vet. troket mini un der del ni gru e hap deren.prezentohen kta tre edhe i thojn tlutem mena bo konak sonte se naka nxan nata e po tutem…thot gruja ok veq duhet me ju mshef se qitash vjen burri e meju nxan ju myt..thot ajo gruja bubrrecit ti je msu neper livadhe ty pot mshefi un lesh tpidhit..minit i thot ti je msu neper bira me nejt ty pot shti n byth..zhabes i thot ti je msu neper puqilla me nejt
  edhe eshtin n pidh..vjen burri e qin grun.neser mengjes.qohen kta te lodht e vetin njeri tjetrin qysh e kalut naten.thot bubrreci katastrof jon bshku 2 male u thejshin lisat sdi qysh kom pshtu..e vetin minin .a thot qija nonen jon ardh 2 milic te dera kersitshin si idijota tranu um kan ..e vetin zhaben qysh kalove ti .. thot zha.kjameti u kon pram naten. u mush reka me uj sa dojasha me dal vike ni rek tjeter em shtyjke apet un mrena zdi thot qysh kom pshtu..edhe vazhdojn rrugen ja dhojn besen njeri tjetrit kun mos mu nal me pushu….

 58. ish kon niher mini edhe ni elefante..tu kalu rruges i thot elefandja minit bo qam ka mar malli mu qi bee..mini thot po mori un dokna i vogel veq at pun ta kryj ne mnyr profesionale..ok hyp mini me qi edhe tu e qi ..i vjen me pordh elefantes e gjun minin 20metra per mas..qohet mini i nervozum thot tqifsha pidhin e nones kur sta man botha pse lyp mu qi

  • hahahah edhe apet hahahahahahahahhhahaha
   shum e qart

 59. ishin kon ni burr e ni grue.kishin 10 vjet qe ishin te martum.10 vjet aj burri qdo her ekish qi grun ka 3 or..edhe ajo gruja qdo dit ikish qit mish me hanger .niher ekish pas burri ni koh shum te veshtir edhe eqijke grun veq ka 2 min..kurse ajo gruja tani i bejke veq sallat per mengjes drek e dark..mas nja 2 mujve e vet burri grun. pse bre gru qau bo kshtu gjith um ke qit mish .e tash veq sallat..thot gruja kush qin si leper duhet me hanger qka han lepri

 60. ish kon niher ni djal ekish pas emrin kari .edhe i vjen ftesa me shku ushtar. mas do mujve bohet ushtari mai miri aty.komandanti e fiton besimin ne te edhe i thot zotri kar a munesh meja qu grus time 2 killa banane..ja qon banonet edhe ja qin grun .e kupton komandanti .edhe shkon me myt ne 3 ora te nates..hyn ne kaserne edhe ju jep komanden qohuni te gjith ne kamb..qohen ushtart.thot nxjerrni thikat,i nxjerrin thikat,thot kapeni karin,e kapin karin ,,thot hjeknja kryt .ata krejt ja hjekin kryt ..
  komandanti denohet ne gjykat hages per mbytjen e ushtarve..kari pshton

 61. ish kon dy shoqe.dhia edhe delja
  tu hec neper livadhe vjen ni gardh edhe delja tu e kalu at gardhin i qohet bishti edhe ja sheh dhia pidhin ..ithot dhia u qyqe ta pash pidhin …thot delja qysh spot vjen marre moj .une pota shoh per dit e su bo nami ti niher ma pe .edon me bo histori

 62. i thojke demma kadris nxirrja capit e shtinja dhis
  po kadria se ngojke veq
  qijke e capi gjymojke
  meh mehhhhhhhhh ……….meh meh meh

 63. smuhet dreqi bjen ne spital edhe para se me vdek.e fton 1 jahudi.1 gjerman.edhe 1 shiptar..
  edhe fjalt e fundit dreqi ju thot .kur vdes une nese doni ju muni memi mar pjest e trupit..dreqi vdes edhe kta qesin short cili me zgjedh i par …i bjen jahudis me zgjedh .thot jahudia une ja mar kryt se dreqi osht shum imequm. i bjen gjermanit me zgjedh.ky thot une ja mar zemren se eka shum te fort e punon shum..e shiptari thot un ja mar karin,,,per ata qin shiptari si dreq

 64. ish kon niher ni qoban edhe ni qobanesh
  edhe dashurohet qobani ne qobanesh..
  po qobanesha ja qet ni kusht thot nese ma lpin pidhin bohna femer e jotja edhe ky ja lpin pidhin ..
  po qobanesha e tradhton edhe ku esheh kit djalin ja bojke qyre aj qe lpin pidh….kurse merzitet djali veq mendon se qysh me mujt me qi niher…etakon djali ni plak edhe ja bon plakes oj loke ni bollic kom meta dhon veq ndreqma punen me qi qobaneshen…plaka shkon te qobanesha i thot oj qik ti kokshe smut .te paska ik kthiza po mos u ben merak se une muna meta ndreq .gzohet qika .emer plaka ni purri edhe ni thes ja bon qikes per ket prov duhet meta shti purrinin un pidh qika pranon…plaka thot qikes shtine kryt ne thes ajo eshtin kryt ne thes vjen qobani me kar un dor ja shtin karin veq 1her edhe shkon ..te nesermen shihen apet dhe ja bon qika qy aj qe lpin pidh ..kthehet djali ja bon ma mir me lpi pidh se kryt un thes e kari un pidh. e sfol mo ajo qika kurr

 65. martohet niher ni djal po nuk dike se ku me qi grun evet..edhe mas nja 1muj dite e vet baben e vet thot bab bre ku duhet meja shti karin.thot baba
  ku te pajsh naj bir qaty shtinja ..kalojn don net edhe e nin djali ni zhurm ne soben e prindve te vet qohet me kqyr per bires te qelsit baba tu qi ky ja sheh biren babes vet edhe shkon me vrap thot babe mos livrit se e pash ni bir duhet me mshel

  • ish kon niher ni cap edhe shkon me pi uj te reka
   kur shkon te ujt .esheh hijen evet un uj edhe thot veh
   qa mu paska rrit mjekrra edhe naj dit kom mu bo si pop .pak ma nej u kon uki edhe ja bon capit bohesh valla pop met lon une..edhe e han capin e ja pshurr mjekrren

 66. ish kon ni famile fukare edhe i kishin pas veq tre thas me grun.edhe ju deshke me shku me blue ne mulli grunin.qohet nji djal prej familes edhe e mer 1thes shkon ne mulli.aty del qika e mullingjis.i thot djali veq qe je emir takom pru qit thes me grun..shkon djali te shpia i nxjerrin problem te shpis ku esht mielli…rren djali diqka .neser niset apet me ni thes grun ne mulli del apet qika .i thot djali ket thes takom pru me ni kusht nese mlejon meti prek cicat ta fali.thot qika ok ama veq me mi prek mashum jo. ja prek cicat .kthehet te shpia .problem katastrof ..niset apet te nesermen me thesin e mram qe e kishin .shkon atje te mullini del qika thot a apet ma prune ni thes me grun a.po thot djali me ni kusht.veq nese um len meta prek pidhin me kar thot qika ok ama veq pak me prek edhe me hjek .thot djali ok .ja sjell karin veq pak kah pidhi edhe e hjek …thot qika o shtima bre se ma kalle .djali thot veq me ni kusht .per 3 thas grun nese mi jep 30 thas me miell ta shti karin per ndryshe jo .nxehet qika e mullingjis edhe thot shtima karin e ngarkoje miellin tani …shkon djali te shpia edhe e siguroj me ni tqime 1vit buken per krejt familen …

  • shkon niher ni plak un turki edhe e blen ni radie
   jabon djali vet pse bab e bleve kit radie .thot veq se po knojke turqisht e bleva

   nejse mo. neper turqi knojke radia turqe.kur hyn ne bugari
   ja nis me knue .hanqe maranqe jebemti staranqe…
   e bohet plaki nervoz te then radin thot qifsha bulgarin e turqin
   e at qe e ngojn radin ….

 67. Shum Shum BUKER Ama Do vica Ktu ishin TVJEDHEN Shum Mir Wazhdoni

 68. mir mir

  KLM

  ishalla edhe ma mir tjera her se e du dashnin shum

  hahahahahaahhaha

 69. Fjalor shqip — Japonisht
  plakut — sunqin ma
  plakes — sunqinron
  te riut — qin si qen

 70. u kon hasa edhe hysa edhe ata kurr njet tvet skan pa zezak edhe qitasht bohen gati me shku namerik me aero0plan mrrin n’amerik edhe hasës i vjen ni pordh edhe e lshon pordhen puffff edhe e kthen kryt e sheh ni zezak thot o hys e shkrumova njonin

 71. u kan amerikani kinezi shiptari edhe dreqi qetash dreqi ju ka than ktyneve qka te bani ju une e gjaj qetash ja ka nis amerikani e ka gjujt ni gjilpan ne detin ma te fell ne bot dreqi e ka gjet e ka plas kinezi ni kajnak ne gjungell ma te madhe ne kin e ka gjet Shiptari e ka marr ni kime te k..&p.. edhe i ka thon dreqit drejoje dreqi ska mujt ja ka dhan ni banes 100 kat shiptarit i ka than kurr mos ajde qetu nalt i bani 20 a 70 vjet ka shku nalt ka treokit kur ka i shiptari dreqi i ka than ik mos me thi karin se ala se kom drejtu

 72. jan kan asa edhe ysa qetash ata kan yp ne ajroplan pa WCE i k than asa yses ku me ba shurren i ka than kpute karin ehde gjuje e ka ba ysa e kputi edhe e ka gjujt posht u kan priftim tu lut qetash ai i ka ra ne gjep kari e ka marr prifi e ka puth edhe ka than zoti na bekoft

 73. katastrof sa e qimja pu bahke ktu shum bukur hahahha valla bre ishin do barkun me majt pak pa lind anese je shtatzan ahahah

 74. o kon ni gru edhe ka dasht mu q i me burr te vet edhe i ka than burrit te vet mshefu mas televizionit se kta kullerat kan mem qi edhe i kathan kur ta kryjn kta une te fishlloj edhe ja nis ti edhe u mshef burri mas televizionit edhe u kan televzioni lshut edhe u kan fotbolli edhe ka fishllu referi edhe ka menu ky njeri se fishlloj kjo gruja edhe ja ka nis me qi grun vet bashk me ata

 75. u kan nje vajz e ka vet baben sa o ora i ka than baba sa dora po pu mu doket bre bab dora ma e madhe

 76. jan kan tre bineq ne nje bark ata tu bisedu ma i madhi tha une du me u ba elektrocist se ketu nuk paska drit hiq e i mesmi tha une du mu ba polic mos me lan kurkon me hi ketu e qas me dal tjeti ka than du me u ba mesues kan than pse me jau hek juve budallaqet

 77. pse bjondina kqyret me sy mshel ne pasqyre
  pse si te sheh veten kur te fle

 78. shum palidhje

 79. pse bjondina mson ne ballkon?
  per me than se kam studju jasht aahhahhaahah

 80. U kan ni burr edhe nuk ju ka qu kari qka me bo nje kujshi i thot merr vitamina qe tu qohet kari ky shkon e blen nja nuk ju qohet e blen te dyten e keshtu me radh e pin ni komplet kur tju qohet kari tani si hungjet hiq qka me ba e kap grujen e vet e qin hiq si ulet i kap krejt familjen e vet apet si ulet del edhe naper kojshi si ulet hiq edhe i afrohet ni kojshi i thot merre ni tas me kos edhe shtine karin ne kos .Ky e merr ni tas me kos edhe shkon ne bodrum atje e shtin karin ne kos po apet nuk i ulet kur ne ato qaste hin djali i kti edhe e shen tasin krejt bardh edhe ngan perpjet ju thot tjerve URRAAA URRAA e pyesin qka u ba ky jav kthen ish derdh baba

 81. ish kon nje djal i ri njeher edhe e pyt nanen e vet shum her qysh me ke gjet .. edhe dikur nana lodhet i thot e kom marr do sheqer edhe e kom shti nen tepi edhe kur jom shku pas 2 dite tkom gjet ty.. edhe ky djali i vogel qa me ba shkon e merr do sheqer edhe e shtin do sheqer nen tepih edhe kur shkon pas 2 dit i sheh plot bubrrec edhe thot : HMM O VEQ JU KOM EVLAD SE KREJTVE JU KISHA MYT QETU

 82. coli-lena-buli…ju tre sen skeni than
  amo hiq sen. shum palidhje a.

 83. ukan qka ukan ni mut sa ni san ngahi njani mi nxan krejt ju trohen sja kini lan pse? ekeni hanger ju ju baft mir ka hala neser tnxet pi furres edhe pi thot selmani kadris e kish hasani mutin si tdhis.selam po ju bon musa un jam musa qaj qe jav trusa edhe e kom ni shok e ka ermin gani qe tanve nboth jav shti k……………..imadh oooooooo………

 84. ukan bjondina i ka shkel 5 vet i ka than polici hajde ne burg se iki shkel 5 vet ajo ka than pse sa esht e lejume mi shkel

 85. kush edin qysh emyt bjondina peshkun?
  bjondina ja shtin kryt nuj

 86. hahahaha super veq vazhdonoi…

 87. ishin kon nja 2 veta

 88. kish kan ni katundar i unt per buk dhe afrohet afer ni resturanti dhe e sheh kamarierin si pjek qebapen..hyn mbrenda dhe i thot a bon me nejt e vetem er tu mar ani i thot kamarieri.te ndejt aty vjen ni qytetar dhe i thot bomi 50 qebap ma shpejt.katundari hutohet thot me vete lumi ky,,dhe ktheht ka qytetari dhe e vet kujt po ja con ti gjith keta qebap..ai i pergjigjet e kam ni dhender ma qin vajzen shum fort atij ja blej,,katundari i hutut i thot ami mu vetem 5 qebap e un ta qij krejt familjen

 89. o kan Fatos Nano edhe o kan tu shku ne piknik me vetur edhe i ka than shoferit te vet dil ti prapa se une po voziti edhe tu shku rruges e kan nal policija se i ka shkel rregullat e trafikut edhe e ka thirr shefin e vet polici edhe i ka than me far njeri po rri une ty kurr ne men nuk te shkon shefi i ka than me qfare bre polici qaq i madh qi o menja sta merr shefi kush o aj bre polici qaq i madh qe o sa qe Fatos Nanon e paska shofer .

 90. o kan policija edhe jon shku mu lshu me parashuta edhe i ka than shefi kur te lshoheni vjen ju merr nje gjip posht edhe o lshu njo ka mrri mir kur o lshu tjetri e ka provu parashutin e djatht mo ju lshu sju ka lshu edhe te majtin sju ka lshu ka than hajt more se vjen um merr gjipi posht ..

 91. o kan hasa edhe hysa edhe i ka than hasa hyses merri do gozhda edhe hyp mi kulum kur te thom o zot gjuma ni baski ti ma gjun. o hyp hysa mi kulum edhe hasa ka than o zot gjuma ni baski ajo ja ka gju edhe jon grumbullu shum njerz edhe ka than edhe ni her o zot gjuma ni baskki ajo ja ka gju i ka than apet o zot gjuma ni baski ajo jaka gju kur ka than ne heren e katert o zot gjuma ni baski o dal hysa edhe ka than o ska ma ..

 92. o kan amerikani germani shkau edhe shqiptari edhe jon kan ne ajroplan edhe amerikani ka gjujt kompjutera pse i gjuve kena boll, gjermani ka gjujt telivizora pse e gjuve kena boll, shkau ka gjujt kauqa pse i gjuve kena boll, shqiptari ska dit qa me gju e ka marr shkaun e ka gju pse e gjuve kena boll…

 93. o kan amerikani, germani, edhe shqiptari edhe i kan gju ne gjungull, atje ska pas kurgju perpos ni kabin e telefonit edhe pem, e kan qu amerikanin ka nejt dy dit edhe ka thirr ne telefon hajde merrnum se spo moj me nejt, e kan qu gjermanin ka nejt 1 jav ka thirr ne telefon ka than hajde merrnum se spo moj me nejt, e kan qu shqiptarin kanejt 1 jav 2 jav 1 muj 2 muj edhe kan than nidit ata qi e kan qu hajde shkojna e kqyrum qa u bo me shqiptarin qi nuk thirri ne telefon edhe kur jon shku e kan pa tu i mshu asaj kabines me kry edhe e kan vet qa je ka bon pse nuk ke thirr ju ka than e kom harru numrin e telefonit….

 94. o kan nastradini edhe i meqmi i katunit edhe ska mujt me bo kerkush budall edhe o shku o pshtet per ni muri nastradini edhe ka kalu rruges edhei ka than i meqmi i katunit qa po bon o nastradin po e maj qet zid se po don mu rrzu edhe i thot nastradini te meqmit te katunit hajde maje qet zid ti se po shkoj me hanger do buk se jom untu
  edhe rruges tu kalu njerzit i kan than qa je tu bo o i meqmi i katunit u ka than nastradini me majt qet zid se po don mu rrzu e o shku me hanger buk edhe zidi o kan shum mir po nastradini e ka bo budall te meqmin e katunit…….

 95. U kon ni njeri edhe ka shku ne ni restorant me honger buk edhe aty ka porosit makarona edhe i ka qellu ni kime e ka thirr shefin i ka thon qishtu um ka qillu ni kime aj ka thon qa dush tjepim veq mos e bo tmadhe se svjen kerkush mo ka kalu ni fmeen e forrt qe punon aty edhe ja ka bo me qita po du me flejt ja ka bo shefi un qe sa vjet spo muj me nxon e ti i ka thon ani une i kallozj krejt myshterive tani ai i ka thon ani ja ka nis aj mu qi me to ai shefi tu i kqyr prej bires ehde ajo qik kit senin krejt lesh kur hini shefi ja ka bo ti per ni kime nmakarona qa bone ktu sa leshi edhe sen subo hahahahahahaha:D:D:D

 96. u kan ni qik edhe ka shku te shitesi i ka than shitesit sa jan qito bregt i ka than 15 euro po fustani sa kushton shitesi i ka than 10 euro po a ban ma lir shitesi sigurisht bregt 10 euro fustanin 15 euro qika i ka than po ti bregt mi ule fustanin ma qove

 97. kari pidhi te mullini po thot sala pse spum qini po thot arta sa sevap po thot sala qfar kari i kat

 98. profeosri kur e nxirri si anten televizori prefesoresha kure pa teshi breget the i tha une ti per ka pak hajde dalum kurdush pak

 99. prefesori kur e nxirri si anten televizori prefesoresha kur e pa deshi breget the i tha une ti per kapak hajde dalum kur dush pak

 100. kari pidhi te mullini po thot dafina pse spum qini po thot albiosi sa sevep per ty me ta rras po thot dafina o albios qfar kari paske te kat ahahahaha haahahahhahahahahahaahhahahahhahah

 101. pse bjondina i lyn buzet me ngjyr te verdh se e kuqja simbolizon STOP ahahah klm

 102. u kan hasa edhe hysa vazhdone !!!!!!!!!………….ahhah

 103. u kan baba dhe i biri..
  e pyt i biri baben:
  babi sa pare mi kishe dhon me pas mar 5-qe ne matematike
  bab i thot birit : ti kisha dhon 5 euro
  birii i thot babes:ani pra ama 1 euro se e mora njish

 104. yrtrytuurtrythttyy

 105. Ishte nje cun i sapo martuar pa provoj seksi dhe kishte hallin si te futej dhender.
  I ati provon ta ndihmon duke i dhen nje celular per ta kshilluar per procesin se si ta beje cuni per heren e pare.
  Me tu futur ne dhome cuni mer ne telefon babain dhe pyet qka te bej, i ati fillon me kshillat: hiqja vellen, cuni vepron ashtu
  pastaj i ati thot hiqja te brendshmet cuni vazhdon ne veprim. Pastj i aati i thot zhvishu dhe ti i teri, cuni vepron. I ati thot hapja kembet, cuni e ben.
  ….. po pastaj pyet cuni, cka pastaj he pra i thot i ati fute ate gjene qe kam un dhe ti, dhe perfundimisht cuni i fut celularin.

 106. na ishte iher i djal edhe ky shate me shum llafe te pista nje dit babi i thot ktij cunit po nuk shajte sot do te te blej nje biciklete mir thot cuni vje daja edhe thot cuni pidhomes vajt bicikleta ne kokene dajes po qien 2 bleta

 107. Kah po shkon Kosova? As policia nuk po e dine!!!

 108. Jan Shku Grat e Kujshive Te Nona E Hashim Thaqit me nejt Edhe me ja Bo Perhajr se ju ka bo Djali Kryminister edhe ja Bojn Nones Thaqit Perhajr se tu bo Djali Kryminister Nana Hashim Thaqit thot PO qa me bo Masi Shkollen Nuk ja Deshti Bilem Qatje Let Punon.

 109. valla shum veta ko kan kan te kallt pers sex

 110. kush i ka than qeto barcoleta tung klm

 111. dot jav tregoj nje barcolet me kutpim:
  ishte nje her,sot koha shume emire..

 112. u kan ni anglez edhe ai e ka pas karin mat madhin nbot edhe merr vesh qe ni far bajrami e ka karin e madh ai anglezi e lyp ket bajramin nja 5 vjet sun e gjan mas 5 vjetev e gjan edhe hin mrena ne shpi te aj edhe e sheh tu thy arra me kar i thot anglezi mfal a je bajrami ti .ky i thot jo un jam skenderi a bajrami asht te shkun arren HAHAHA

 113. A kon Njoni …
  Pse sa Kon Tjetri Su kallzoj 😛

 114. Shume Shprehje te bukura paska ne kete faqe

 115. ukan ni plak e iplak kan qit pasul per dark pasuli uperzhit plaka e plaku jan zhvallit haha shum interesant a

 116. kishte qen nje pasunik dhe i kish pas dy gra ,edhe ai pasuniku e kishte pas nje rroktar ne shtepi, nje dit del pasuniku ne me shetit tuj shetit i qkyhen kpuct , edhe qka bon ky e thrret rroktarin thot shko bimi ni pal kpuc ne shpi se mu kan qky , shkon rraktari ne shpi po jav bon grave me ka qu zotnija me ju qi ato thojn qysh jo bon jo zbon , rroktari thot nai qe po dal po thas e po e ves del ky po e thrret o zotri a dyat a njanen , zotnia po ja bon a kopil bre po dyat qysh veq njanen , thot rroktar eeee a pe shihni , e ti zen ky rroktari ti qin mir e tik pej shpis tvet hahhaahha

 117. Karadelli Ne Suhi FaqeKuqja Shkon Me DHI Ta ngaresish sen e zash dola nmal ja dhash ni za kur e pash tu ja shti ja laga me sapun i lumi uun

 118. i kan shqiptari me ni aeroplan me nji ushtri amerikane kur piloti e ka gjujt ni top per dritare edhe i ka than shkoni merrni topin ata kan dal pi aeroplanit me marr topin edhe shqiptari ka nejt te dera e aeroplanit kur i ka than piloti shka po ban ti aty shqiptari i ka than une jam portjer

 119. Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a
  amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you!

  However, how could we communicate?

 120. My brother suggested I would possibly like this
  blog. He used to be entirely right. This submit actually
  made my day. You can not believe simply how much time
  I had spent for this information! Thanks!

 121. І get plеasuгe from, result in I discovered exactly what Ӏ was
  having a look for. You havᥱ ended my four day lengthy hunt!
  Gⲟd Bless yоu man. Have a nice day. Bye

 122. Suⲣerb, what a website it iѕ! This blog preѕents
  valuable ɗata to us, keep іt up.

 123. ӏt’s perfect time to make a few ⲣlans for the longer term
  and it’s time to be hapрy. I ɦave learn this post and if I may just Ӏ wish to ѕսgɡеst
  you few interesting things or advice. Perhaрs you could write subsequent ɑrtіcles regarding this аrticle.
  I want to learn more issues арproximɑtely it!


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: