Posted by: mamadhia | February 25, 2007

Airbag

airbag.jpg airbag2.JPG airbag1.jpg

Pasi njerezit provuan menyra te ndryshme per t’u mbrojtur nga aksidentet automobilistike,markat me te njohura automobilistike s’mund te rrinin indiferente ndaj egzigjencave te klienteles 🙂

Prandaj,pamvaresisht prej modelit tuaj te preferuar(persa i perket tipit te makines) ju ftojme te votoni modellin tuaj te preferuar te airbag-ut

airbag5.jpg
postuar nga Edrus

Advertisements

Responses

  1. hajde fantazi hajde..

    :)Eni

  2. mos mi kujto airbags ,se kam punuar 3 vjet per grupin e porsch dhe e di mir un……

  3. 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: