Posted by: mamadhia | February 25, 2007

Acesore te rinj per femrat

women_01.jpg women_05.jpg
Pasi nuk e di se kush ja u mbushi mendjen qe te zbraznin borsetat tuaja(dhe te perfitonit nga rasti qe te hiqnit camcakizat e skaduar dhe te gjenit fletushken ne te cilen kishit shenuar paswordin qe aq shume e kerkonit para tre muajsh 🙂 ),per t’ju ardhur ne ndihme ,mendojme te hedhim ne treg nje variant te ri te prodhimit me te njohur zvicerian 🙂

P.s,mos u shtyni se ka per te gjithaa

Postuar nga Edrus

Advertisements

Responses

  1. Rrofsh Edrus.
    Une cuditerisht e paskam shume te veshtire te zgjedh 😦
    Po marr me mire asnjeren 😉

  2. 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: