Posted by: mamadhia | February 23, 2007

Lopa moderne

lopa.jpg

Bessie- Nuk mund ta besoj qe e bere vertet kete!!

-Epo, doja te isha vetvetja!

//Elais

Advertisements

Responses

 1. e larte fare kjo:))

 2. shum lop te mira hahahaha tung nga ermira qaoooooo

 3. urime 8 marsi dita e nadhe

 4. shume lopat moderne hahahahaahah :d

 5. a muaa mua kece

 6. kto lopa mu duken shume moderne por nje shok i imi i ka shume me te mira a moret vesh ky koment vjen nga nje person x

 7. lopa eshte budallic

 8. lopa moderne dhe lopa e varfer jan shum budallica te dyjat a pe din komenti eshte i shkruaur nga nje njeri ??????????

 9. hey sa qydi kush asht budallic lopa apo ……….
  eheh po dihet se vet e ka emrin Loooppp(kuh) ehehe
  mjelni kto lop dikush se kokan ban te shnosha ahahah……

 10. lopa eshte nje kafshe e urte shume dikujte i pelqe se pi tame mga ajo hehhehhehehe hahahhahahhahah hahahahhahahhahahah

 11. lop te budallme te kokan bllleeeeeeee

 12. valla boll te mira koken por pak budallica


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: