Posted by: mamadhia | February 22, 2007

Trendet e vitit 2008

foto2.jpgfoto1.jpgKete jave u shpall nga te gjitha firmat e medha te modes  trendet e modes per vitin 2008.Ngjyrat dhe modelet e kerkuara per vitin 2008 u paraqiten denjesisht nga dy nga fotomodelet me te njohura ne bote per momentin : Stolia dhe Kongresja (emrat i vodha nga thesari i Elais.Flm Elais.)

Si thoni , si ju duken trendet e fundit?

 Postuar nga Eni.

Advertisements

Responses

 1. ato lulkat per toke jane fantastike fare

 2. Une sapo takova Qefseren!
  Asaj i ka mbetur shume hatri qe nuk e moren per fotomodele.
  Jo per gje po Qefserja eshte shume qejflie teshash.

  😉

 3. Drania dhe Hajria ngelen duke qare,s’kishin arritur qe te klasifikoheshin 😦

  Dhe me teper qanin sepse ato ishin ‘djegur’ ngaqe kishin dhe pantallonat poshte fundit :P(ju dukej absurd qe te ishin djegur per nje gje kaq te vockel)

 4. ha ha me shkrite juve mua:)

 5. spo m epelqejn as teshat as ato grat palidhjeeeeeeeeee


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: