Posted by: mamadhia | February 21, 2007

Tek doktori

Burri u kthye ne shtepi dhe gjeti te shoqen para pasqyres se banjes.

Gjysem e zhveshur ajo po admironte veten ne pasqyre.

– Ca dreqin je duke bere ?

– E di- i tha ajo- Isha sot tek doktori dhe ai me tha qe kam gjoksin e nje 25 vjecareje!
– Me verte. Po per ate b….n 50 vjecare qe ke nuk te beri ndonje koment ?

– Ncuq. Ty nuk te zume fare ne goje…….

Pershtati- ELAIS

Advertisements

Responses

 1. haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 2. palidhje asni fjal nuk eshte ne rregull .hiq spom pelqen .

 3. pse biondina kur bjen me flejt han shiqer ? sepse per me pas gjumin e embel hahhahahahahaha

 4. Hasani: a mos e din sa eshte sahati bre burr?
  Muja: Jo per bes.
  Hasani: 12 e 45 qe pot kallxoj masi spe dishe.

  hahahahahahaha

 5. u kan 1 qik edhe ka dasht me ble 1 or edhe ja ka lyp babit te vet do pare me ble oren mirpo babi vet sja ka dhan edhe ajo qika i mledh paret edhe e blen oren edhe kur vjen ne shpi ja bon babit te vet o babi e kom ble 1 or.babi ja bon ik bre se po te pshurri ne too ik bre se po te pshurri ne too kjo qika ooooooo pshurr sa dush se si hin uji.auhuhauhauhau


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: