Posted by: mamadhia | February 11, 2007

Robi i zotit

hypi n’mal t’sinait me takue Ate.

Sa jane per ty o zot  nji milion vjet ? e pyeti sapo e pa

nji minut-ju pergjegj zoti.

Hm. po nji milion dollare? e pytka prap.

Nji qindarke.-i pergjigjet zoti.

A po ma ep nji qindarke.-po lyp robi

Posi- thoka zoti -prit nji minut.

noksajoi  per ty  e.T

Advertisements

Responses

 1. T’falt zoti o robo 🙂

 2. Elais…Ai e ka marre nga ditari i tij(e.T eshte AI) :)…….. vecse do 1 minute qe te filloje te shkruaje 😉

 3. :)) ha ha Edrus…
  e.t: e kam degju kete dhe me pelqen shume.flm qe e shtove dhe mireserdhe me ne fund ne mamadhi..

 4. Eni pergjigjen e lumturise tende do e gjesh s’afermi ne kinema “BBp1K”
  Ji e sigurte! :)))

 5. jo pas nji minuti desha t’thesha. :)))

 6. s’po i marr vesh komentet e fundit,kush eshte mamadhia.
  pershendetje Babacjapi

 7. ha ha babacjapi:)
  me verte kush je ti mamadhia,tregoje veten.

 8. Klas ! 🙂


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: