Posted by: mamadhia | February 9, 2007

Burri dhe punet e shtepise

Burri,i merzitur qe i thoshin qe s’ben asnje pune ne shtepi,pasi beri banje,i mori nderresat dhe i futi ne lavatrice,por ngaqe s’e kishte shume per zanat,filloi te bertiste qe nga banja:
-e dashur,c’fare programi ta ve lavatricen??
-shikoje se c’eshte shkruajtur tek bluza,i tha e dashura

– “Fruit of the Loom” Huh, kete program s’e ka lavatricja

edrus

Advertisements

Responses

 1. Edrus! Mua me pelqeu dhe thashe me mire ta lexojne te tere se te ngelet ne draft 🙂
  Mos harro te publikosh edhe te tjerat te qeshim akoma.

  Ika une tani se lavatricja ime s’paska as programin Nike e po me bucasin veshet 😛

 2. HAJDE TOÇ HAJDE:)
  ELAIS ME SHKRIVE:)

 3. i kam lene ne drafte,per t’i botuar kur te mos kete material :).

  Duhet filluar qe te behet me kujdes me kategorite,mendoj qe te fillojme qe te shenijme kush jane barcaleta,imagjine,filma,pps etj etj,qe keshtu me vone te mos krijohet rremuje.
  Eni,eshte mire qe dhe te krijosh nje metode pune si tek peshku:te dergohen shkrimet,dhe pasi te ‘aprovohen’ mund te hidhen ne blog,sepse per momentin jemi ne qe njihemi dhe s’ka problem,por me vone….mund te dale ndonje qe te vendose c’te doje ne kete blog.

 4. I’ve loaded your blog in Several different web browsers and I must say this website loads a lot quicker then most. Would you mind contacting me the name of your web hosting company? My personal email is: rebbeca_greenfield@freenet.de. I will even sign up through your own affiliate link if you would like. Thankyou


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: