Posted by: mamadhia | February 7, 2007

Barcoleta me “spec”

Gjate nates, ajo psheretiu “I dashur po vij”

Ai: ” Edhe une zemer!”

Femija nga dhoma ngjitur : ” Dua te vij edhe une!”

Gjyshi: ” Po ku dreqin do veni te gjithe ne mes te nates?

___________________________________

Nata e pare e marteses.

Paraqitet AI veshur vetem me “.rezerv…:
Ajo: “Ta dish qe, keshtu si ti nuk me ka pare askush.”
Ai: “As mua. S’e sheh qe jam akoma ne leter celofani!”

_______________________________________

www.yli-skatten.blogspot.com

Advertisements

Responses

 1. te forta keto Elais.Sidomos e para…

 2. ish kan niher nje gru edhe pe vet njanin hej a po vjen te shpija jeme nashta e din perqka po po e di per asi seni a po po

 3. kish kon niher ni djal e isht dashuru me ni moter nderi, mirpo i ka pas zor si me i thon se o dashuru dhe me ne fund i thot e kam pa krishtin ne ender e ka thon me te puth niher ajo ne fillim refuzon e me pas i thot ani mbasi ka then krishti ani e puth djali the ik nje dit tjeter perseri vjen te motra e nderit the i thot perseri kam pa nje ender me krishtin por kete her beson smun me ta thene motra perseri insiston the aj i thot krishti ka thene me te q.. motra si heren e pare ne fillim refuzon por pastaj thot ajo fjal e krishtit duhet me e cu ne vend mirpo me ni kusht vetem pakez dhe ki djali ja shtin pak the me nuk ka durim fillon me shpejtsi the motra i kthehet po une thahs vetem pak e ki djali kthen koken pas e thot o krisht mos shty mor.

 4. hahah cool 🙂

  • Njani sa her ish pas kthy prej pune te dera e shpies i kish pas pa ni par kpuc shum te mdhaja(46) edhe nuk ka guxu me hi se aj tu ja qi grujen edhe ky u tut,apet te nesermen qato kpuc para deres,kur shkon treten dit apet i sheh qato kpuc te mdhaja para deres edhe thot valla qitash osht tu e ba bajat dikush.

 5. pse magari kur ta cije magaricen kshyr ka dilli?
  kshir a ka vakt edhe per ty ehehehhe

  • ne nje autobus ishin plot udhetar ,edhe njeri nga udhtaret ishte ne kemb te shoferi skishte vend per tu ulur edhe nervozohet aj dhe drejtohet nga udhtaret edhe ju thot nejrz
   qka jeni ulun ne anen e majt jav qifsha motrat e qka jeni ulun ne anen e djath jav qifsha nanat.qohet njeri nga ana e motrav edhe thot ejjj zotni une nuk kam moter hiq edhe i thot ky ani qu dil knej ka nanat qifsha nanen qka po pret haahahahaahahahahah……..

 6. ishin kon 3 majmuna kishin ik pi kopshtit zologjik
  majmuni 1 kish hup
  majmuni 2 ish kon tu hanger banone
  majmuni 3 jam tu ja kallxu ciket vic

  • a pi ja ngjet ti k…. tem

  • apo ma jep pak o valon qata
   qe e ki
   ne kok dmth mendjen ahaha te baj edhe une vicshaaaaaaaaaaaa

 7. ishin kan amerikani gjermani edhe shqiptari.edhe ju kan thon me ju cu ne sahar shka kishi marr me veti.
  amerikani ka thon buk kur te unton a me hanger
  gjermani ka thon uj ku te merr etja pi uj
  shqiptari une marr der te kerrit kur te me vjen nxet e celi xhamin

 8. ish kan ni djal ju kish dasht ni tost shpejt e shpejy edhe kur kish hi ne sendvicare.
  KLIENTI: i ka thon ma shpejt ma shpejt ni tost
  PUNTORI:ai i ka thon shka mi cit
  KLIENTI: ki i ka thon rrasja karin citja kejt

  • a te rrasi une ti karin tem pse po thu qashtu se ska than aj qashtu hahahaaa

   • AHHAHAHH RRASJA BESNIK VALONIT VEQ ATE LEN SE TASH NE MOD ASHT EDHE ME MASHKULL ME BA DASHNI AHAHAHA PUQ NGA UNE

 9. NI DJAL I KISH MORE TRE 1 EDHE KA SHKU NE SHPI E KA VET BABI VET QKA BONE SOT TE SHKOLLA DJALI I PERGJIGJET I MORA TRE 1 KU I MORE THA M`VETI ASIMTARI I HISTORIS KUSH E KA VRA BONA PARTEN UNE I THASH A SHPIUN POT DUKNA MA NDOJ 1 ASIMTARI MATEMATIKES M`THA SA BOJN 3+2 THASH 5 THA 2+3 THASH QASI MUTI MA NDOJ 1 N`SHIP MSUSI E SHKRUJTI NI FJALI ARLINDA DEL ORE 3 I NATES THA QKA OSHT ARLINDA UNE I THASH RRESPI (KRYEFJAL)

 10. TRE fjalet me te degjuara ne sex

  1.Amerikanja : yes yes
  2.Gjermanja : gut gut ja ja
  3.Shqiptarja: pash zotin mos i trego askujt

  • ti bon Oh OH oh

 11. hahahaha.bukur kjo lubinihacker:)

 12. Kish shku Kadria ne suedi per te lypur pun kur kish mbrri ne suedi kish shku ne kopsht zologjik dhe i kish thon shefit a kini nevoj per me zevendesu ndonje kafshë aj ja ktheu tha vetem majmun nuk kemi a don ta zenvendesojsh ti tha po more e zevendesoj pasi hyri ne kopsht kadria duke kercyer ra tek luanat kuku kan mem myt tha kadrija qitash luanat kur pi merr njoni nga luanet erë kadris tha edhe ti je shiptar a .

 13. mmmmmfal axha ppppo-polic aaaaa mmmmos e din kukukukk-ku osht ktu ddddikun shshshskolla pppper per belban.

  Polici – Qa k**** po te vyn shkolla, super po belbzojshe

 14. Jone kone dy kojshi. Njani prej tyne gitarist.
  Edhe nji dite pe ja nise aj me i mshu gitares edhe boke zhurme.
  I vjen kojshia e i thote nalu ma se na shurdhove.
  Ky i thot hajt se neser kom koncert.
  T’nesrit ky gitaristi hala tu ba zhurme me gitare,
  edhe ky shkon apet i thote mu nal,
  e aj i thote i kom provat gjenerale.
  Edhe diten e III aj gitaristi ushtron hala po kojshia spo vje hiq mu ankue.
  Nja 1 jave ky s’i nal ushtrimet hiq e aj hala s’vje ma.
  Kur hajt mas 1 jave gitaristi shkone me pa qa u ba me kojshin qa s’erdh mu ankue,
  kur e sheh ata tu i mshue karit. E vet qa po bon be kojshi, e aj ja kthen:
  Qe jom ka boj prova gjenerale se neser kom me ti qie robt!

  • hhaha shum e fort qikjo

  • ahahaahahahahah shum sen i fort man

 15. e bojn ni gar shiptari gjermoni edhe amerikani
  cili po pren dru ma shum. edhe tasht ja nis gjermoni
  i pren 8 metra, ja nis amerikani 10 metra i pren,
  ja nis shiptari verrt verrt 6 metra me minxi..
  qohen n’kom krejt bota thojn qka u bo shiptari
  gjith ka fitu n’vica qka u bo tasht qe s’fitoj.
  edhe e formojn ni komision per me kshyr mos ka
  najfar t’thyme a najsend n’kry a diqka.
  edhe e shtijn n’komision edhe ja kontrollojn gjymtyrt….
  mir, n’kry mir…e marin motorrin e druve me ja kshyr
  a e ka mir..ja ngrren at tojen qe e kall ( si agregat qe e ka )
  kall motorri. kur’t qohet shiptari “po a qaty po kallka motorri a?”

 16. ishte nji polic n’rrug
  kur po kcur pak po vjen nji njeri tu vrapu
  ku e ka ordinancen doktor ….
  ja ktu tha polici!
  hyn te doktori dhe i thot:
  doktor ndihm-ndihm…
  cfar ke e pyeten doktori i friksuar?
  e kam golltitur celsin e shtepis!
  doktori:aiiiiiii paj hyr ka dritarja

 17. ish kon nihre ni gru tu hec ehe jasht ish kon tu ra shi edhe buri u kon mrena edhe ja ka bo hajde hin mrena se shi po bjen edhe gruja ja ka bo jo flm shum se edhe jasht po bjen shi agaggaggaggagagaggag

 18. pa lidhje fare keto barsoletat kosovare

 19. kush na pordhi sonte moe djal gurbetin atij mos ja dhasht ohhh Zoti selametin

 20. ishin kan niher shiptari gjermani edhe italiani
  edhe jan kan do pula edhe ni knus me ni koqak edhe knusin e kan ba si pul edhe a po muj me gjet se cili asht knusi hin gjermani sun e gjen hin italiani sun e gjen kur te hin shiptari ja ban kush asht aj car qe i ka gjeth kto femna knusi e qon kryt edhe e gjan.

  • fore e dhine

 21. Naimi e Fatmirja janë martuar para një muaji e gjysmë.
  Pas një muj e gjysmë po më thotë gruaja se Fatmirja ka lind djalë.
  U gëzova dhe menjëher shkova e bleva një Kompjuter për dhuratë.
  Por nuk e di, e kam gruan xheloze.
  Ajo nuk mund t´a pranonte se fëmija i tyre ishte gjeni.
  Çyçanit, djalit tonë i janë dashtë nëntë mujë me kalu, i atyre vetem një muj e gjysmë.

 22. Kamarjeri
  Ja sjell kamarieri nji supë nji musafiri,mysafiri e vëren qi gishti i kamarierit ishte mbrenda në supë dhe fillon ta qorton ,pse a? Kamarieri i tregon se mjeku i kishte thanë qi gishtine e ke smut ,dhe duhesh gjithmon ta mbajshë në vend të nxehtë..! A? po a thot mysafiri..po mbaje gishtin në bothë edhe aty e ki nxehtë…a nive a? Po zotri po aty ishte pak para se me ta sjellë supën–bon apetit…

 23. ish kani ni gru edhe ajo gruja shkoj ne ni shitore per te bler ni fustan edhe ni par brek aty ishte ni shites edhe i thonte sa eshte fustani edhe breket ai i thot fustani 20 euro ndersa breket 3 euro po ajo i thot une po ti jap fustanin 24 euro ndersa breker 1 euro ajo gruja i thot:pse fustanin ma qove e ndersa breket i ule.ai i thot por qesht duhet me te qi

 24. ish kani ne vajz ne shtepi edhe e kish pas ni qeni i cili u qujke MAFILL nje nat i kishin hi do hajna per me vjell ne shtepin e as vajzes,por kur e pav at vajzes e mur edhe bani sex me ta edhe ajo vajza e thirrke qenin MAFILL edhe ai nuk e dite se qeni e kish emirn MAFILL edhe ja futi at senin ma fill perseri ajo vajza thirrke mafill ai perseri ja futi me fill perseri thojke vajza mafill ja bani ai hajni oohhhh prit se nuk po shkon me fill ky seni(KARI)

 25. Jan kan 2 motra,coci edhe loli.Coci e ka kry fakultetin,qik e mir krejt.A loli kuv,me 100 veta.Ama loli u martu nZvicer,a coci ka met vet. 1 dit e thir coci motren e vet nZvicer,kur e she kjo tu jetu ne pallat.Edhe e vet coci lolin:po qysh ty tka nimu Zoti tu hec me kllosara,selaka,a un me fakultet me krejt,kum met pa martu?Edhe loli i thot: ee moj moter, a e di sa veta mkan than: ooo moj loli mknaqe,Allahi tknaqtishalla:) hahahahah

  • eja tknaqi edhe une ti tani del naj kismet i mir edhe ti hahaaa mpch

 26. Bisedojn mes veti dy tuckat e bithes dhe njana thot alla-hile qe sa jemi bashk e nuk u martum kur,tjetra thot po qka na nevoitet martesa kur per gjdo mut si vjen na duhet mu ndaa

 27. Kishin qene tre shkencëtarë :Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari edhe kishin vendos me i operu ne sy disa pacienta me shiku kush po e ban ma mire:

  Edhe i pari amerikani po e operon pacientin edhe po e qet 10 m edhe pe qete oren po i thote a po shef?pe shof oren po thote (bravo krejt duartrokasin

  I dyti Gjermani po e qet pacientin 100 m edhe pe merr ni euro,apo sheh?po e shof 1 euro (wow krejt po duartrokasin)

  edhe po vjen shqipatri edhe pe qete pacientin
  1 mije m. edhe pe qet k**-in edhe pe pyet:a po shef?…..ka*-in po shof-po pergj.shqiptari HAhaha

 28. Nje njeri i dehur duke kaluar natën aty prane nje kishe befas po i sheh motrat e nderit edhe po ja nise po vrapon(AAAAAA) edhe po i rrahe krejt deri ne tokë edhe po hec e po ju thote:Qka Ninxha a sjeni ne forme a??? : )

 29. Eshte martuar nje fshatar me nje qytetare dhe kur mbyllen ne dhom vajza i thot: me fal por mua ma ka marr virgjinitetin dikush tjeter , katunari i thot , ca ka lidhje edhe mu ma ka marr hasani kolicen

 30. jon kon amerikani gjermani edhe shqiptari e jon shty cilli po derdhet ma shum….fillon amerikani derdhet 1 filgjon…fillon gjermoni derdhet 2 filgjona…kut ti vjen radha shqiptarit thot kush sdin me notu delni jasht hahahaha

 31. jon kan 2 bretkoca tu rrezit dhe ja nis shi njera i thot hajde te hyjm ne uje se po na lag shiu.hahaha

 32. merr tipi avdes edhe hin nxhami kur ni shok i tina i thot nersy tonve selam alejkum vllaa… ky tipi tuj pervil pantollat e qet doren nzemer e i thot alejkym selam pidh none

 33. shum te forta valla

 34. palidhje merrnu me naj sen mat meqme se kto dyjeja i din krejt palidhje as nja met shti me kesh jo sidomos diinna katastrofff

 35. ni qik jo virgjine pe lut nanen me i nimu diten e marteses e pyt per kshill i thot ta shti ni kumull ne p.. ajo e shtin edhe masi te bajn sex flejn qohet mengjes kjo qika shkon te nanae vet tu vrapu i thot e kish hanger kumllen burri qa meba tash eii mos u brengos qika jem se babi jot e ka hanger ni boston;)

 36. ni hoxh i kish pas qi krejt femrat e fshatit veq ata qe e kish pas kojshike afer gjamis skish mujt ja kish pas qit 3 kushte ajo 1 me pi birr para gjematit 2 me kallxu karin gjematit 3 me qi nersy burrit tsaj shkon hoxha ju thot gjemat i dashtun kjo osht birr me pi haram osht e pin pakmos kqyrni qa bon hoxha tnesermit jav bon njerz tdashtun i kom ni do llafe qe po thojn hoxha sosht i bam synet qe jav kallxoj une kur treten dit po hyp ne binare po i she burr e gru tu ba llaf thot qa po boni bre pisa ashtu thot po rrina o bali hoxh pse i thot pej qikahit po dokni sikur mu q. i thot hade kqyr mos besofsh zhdryp hoxha ja qin grun tipit kur kthehet ai thot vallahi hoxh krejt qashtut po doke

 37. ishin kon do njerz edhe i kishin pas pa kanibalt po thot dikush ikni kanibalt se nau qi nana ngajn krejt kur po thot njani nalnu bre se snav qi nana hale e kap ni guri ja fut ne kry ati kryesorit kanibalve po ju kthehet krejtve qitash nav qi nana

  • hahaha e fort qikjo

 38. ish kan njani tu hec rruges tha po ja gjujn ni heker te madh ne kry po ai nuk po des pse??
  e kish pas pas ni kimik tkuq nxhep;)

 39. Haxhilleku:

  1 djal spo ish martu edhe e bon me shku me grun e vet, nanen e vet edhe gjashen ne haxhillek. Shkojn atje edhe ish kon 1 qabe per me hy mu lut per senet e kqija qka i kan bo edhe zoti me ja fal. Ky djali del permas qabes edhe ngon. Se pari hin nana vet edhe ja nis: He more zot thot falma se burrin 3 here e kam tradhtu, Hyn gjyshja edhe ajo thot: O more zot falma gabimin qka e kam tradhtu 6 here burrin, i vjen rradha nuses ktina. Hyn nusja edhe ajo lutet: O zot me fal se 1 dit perpara se mu martu me kete burr e kam tradhtu me 1 tjeter. I vjen rendi ktina tipit me hy ne qabe edhe hin e lut zotin: Oooo more zot tum falsh qe ti kum pru ktu 1 kompani kurvash.
  hahahahhahahahahha

 40. Shumm e fort qekjo e erooolitt tung met mira

 41. Aspirinat

  U zgjova kete mengjes dhe u ndjeva shume keq, i thote nje tip nje shoku dhe vendosa te vras veten duke marre 1000 aspirina.

  – Po pastaj?
  – Pasi piva 2 dhe e ndjeva veten me mire.

 42. Fjalekryqi:

  Nje vajz po mbush nje fjalekryq me babain e vet:
  – Ç´eshte fundi i jetes? Me shtate shkronja!
  – Martesa – pergjigjet babai.

 43. U kon ni bjondin tu hec edhe ka ra me ni bir te kanalizimit tani ka thon shyqyr se ske kapaki se sun kishna dal

 44. pse gjirafa i ka komt e gata?

  per mos mi ja ni vetit eren e komve

 45. uuuuuuuuuu sa te forta qetu hallall ju qoft shum tsmuta kto barcoeleta

 46. shum PA lidhje bre qeoo sene po me kan te mir ju ishi kan Tu msuu ehauehauhe hajgare shum te forta a Palidhje krejt

 47. jon kon shqiptari amerikani edhe zvicrrani edhe jon shty cili po derdhet mas shumti , derdhet amerikani 1 filgjon,gjermoni 2 filgjona kur hin shqiptari thot kush s’din me notu dilni jasht ehauehauehaueha kto VEq FLOriani i bon a _ FLorian kaqIuu :hajgare

 48. na ishtee nje njeri edhe pO e kerkOnte barnatOrenn edhe e takOj nje djal dhe e pyeti a muneshh me ma tregu ku gjindDett barnatOrjaa ai djali ju pergjigj JO ku njeri i thOt ani ani veqq me qisi sene ski me shku n`gjenet ani une s`shkOj n`gjenet pO as ti n`barnatOree

 49. kan qen do njerzz edhe ata kan qen ne nje fshatt te larget edhe skan qene kurr ne qytet edhee nje dite kur kan shku n prishtin ata kan thone kuhhh moss kur nuk kena mu kthy ne kosova hahauahauahauhauhauahau

  • osht nis ni djal per ne senviqare me blej ni hamburger ka shku e ka blej , tuj kthy ka shpija osht dasht mora me kalu afer kanallit tuj kalu ka kcy ni bretkoc drejt ne hamburger , tashti ka fillu aj me honger bretkoca po bertet ehehehe i ka thon bertit sa dush nonen ta qifsha se me pare te kom blej hehehee

 50. ka qen njeher nje burr dhe jetonte vetem me baben e vet dhe me gruan gruja hyri ne dhom dhe i tha burrit merre babeb tend dhe qoje dikund lsrdh dhe baba tha po kur djali e qoi te vendi i largett i tha qom ma larg se edhe un qitu e kom len baben tim

 51. Ishin kon shqiptari dhe kinezi ne nje restorant tu honger “kokrra te ullirit me asi shtaga te kinezëve.Kinezi han plot a shqiptari sun e kap kurqysh kokrren me ato shtagat.Mas pak kohe kinezi nervozohet edhe ja kap shtagat shqiptarit edhe e kap me te paren kokrren edhe i thot:
  -Qishtu duhet me kap
  Po – thot shqiptari – e kape masi ta trullava une

  • mos ka qene ne pyetje miza me duket jo ulliri

 52. Shkojn Rugova edche Thaqi te Papa ne Vatikan.Kur te shkojn Rugova i din rregullat ja puth doren Papes edhe ulen edhe Rugova i thot Thaqit mos fol ti se ti nuk din.Masi te bojn pak muhabet Papa i thot kamarierit birna do verë te kuqe me pi.Kur t’ja bin verën Thaqi i thot Rugoves qka osht kjo.
  -Shuj bre – i thot Rugova – a te thash mos me fol.
  Papa e shef qe Thaqi nuk pe din qka osht vera edhe i thot:
  -Kjo, biri im osht gjaku i Jezusit
  -Falemnderit – thot Thaqi – veq ska pas vyjt me pre Jezusin per neve.

 53. Nese e adhuron A allahun ,dhe Nese je e lumtur qe sot te ka zgjuar, tuajj elham dulillah, dhe dergojav kete 10 personave qe i ke online dhe e sheh qfare do te ndodh pas 3 minutave

 54. folni qa doni po fore mat fort se te keitj te vushtris me kanibalt ska eeee
  bravoooo
  hahahaha

 55. ish kon belbani e ni qel
  edhe ky belbani don me zajabat kete qelin
  belbani: ffffaaarrr ffrrriizuure e ffforrt
  ssssa poo e paagun ffrizerrin
  Qeli: ma pak se ti telefonin

 56. shum te qarta foret

 57. psee biondina kcen para samaforitt……???

  >>>>sepse kujton qe osht diskotek<<<<<<

  leunita_k21@hotmail.com

  http://leunita-21.hi5.com

 58. SHUM VICA TE MIR JU PERSHENDESIN KREJTVE JUVE AMI EDHE ELMA

 59. Shum shum foret e forta hallall,ju lumtë.

 60. Ishin kon Amerikani,Gjermani dhe Shqipatri,edhe tash UNHCR-ja e merr ni aeroplan t’prisht edhe jau dhuron ktyne tri vetave me marr nga ndonji send pi aeroplanit,hyn amerikani merr do karrika do tepiha edhe del pi aeroplanit,hyn Gjermani merr do pjata do gota edhe del ,tash kur hyn Shqiptari krejt Mediat qe ishin jasht presin me dal ky plot,prit e prit spo del Shqipatri,mas ni koeh del por del duarthat,edhe krejt quditen i lshohen mediat drejt tij edhe ja boni ni gazetar:Pse o Shqiptar nuk more kurgjo more?I kthehet Shqipatri:-leje bre se po tja qi nonen.Gazetari ja bon a pse?Ja kthen Shqiptari:-Po sdeshi me llez…ahahaaa

 61. pse eshte bananja e shtremt?

  -se nuk ka armatur 😉

 62. qka eshte ulun ne qosh edhe ban tak tak tak tak…

  -pinoccio tu i mshu 🙂

 63. Shkon bjondina ne restorant edhe e porosit nje pizz..e kamarjeri e pyet ah me pre 12 copa a 6 copa..i pergjigjet bjondina..6 copaa o kushh..se 12 nuk muj mi hanger ;D

  • hahaaa shum 12 copa :E

 64. pse eshte patlixhani(domate per qytetart e kosoves;)) i kuq…?

  -se i vjen marre prej specit 😉

 65. Qysh i thojn zezakut turqisht..?

  -katran insan 😉

 66. kish pas pietur njani pse zoti nuk eka fal ka…in ne ball,se bolet i verbojn syt

 67. ish kon njoni ….

  edhe tjetri mas tii…pfffffffffffffffffffffffffffffff

  shum rofet e mira bash pot qitshin me kesh

 68. jon kan amerikani gjermani edhe shqiptari edhe i kan denu me 30 vjet burg pas 10 vjeteve dojn me ja plotsu nga 1 deshir kt te burgit qe kan nejt mire amerikani e lyp ni llop top gjermani ni telefon kurse shqiptari 1 cigare edhe pas 30 vjeteve kur dalin prej burgu amerikani ka bo biznise me llop top u bo milioner qashtu edhe gjermani me mobil kurse shqiptari tu dal pi deres ja bon rojes te burgut a ki ni shkrepez ta dhezi qit cigare 😀

 69. e kishin qit ni k** te madh ne nje qytet me pa krejt edhe po afrohet ni plak po thot se kan ndreq edhe ka ni K*** te vogel ishum ul edhe e kishum kqyr per lezeti 😀

 70. 1:Njerzit në kish

  Shkojnë besimtart katolik me u lut në kish, Prifti po i vet: Kush ka frig nga gruaja le te çohet ne kemb.. të gjith çohen veq njeni rrin nej edhe thot prifti vetmeveti: E shyqyr qenka nje burr ne kish.. edhe e vet tash prifti ate qe nuk u çu ne kam: PSse ti nuk o çove ne kemb? Ja kthen besimtari: Se si ta permenin fjalen grua me kputen kembet dhe nuk munem me u çu.

  • shum i dobt ky sen
   kjo esht normal me gjami 😉

 71. A dënohet dikush

  Një nxënës i sapoardhur ne klasën e re pyet mësuesen : “Mesuese a dënohet dikush për diçka që nuk e ka bërë? –“Jo asnjëherë” përgjigjet mësuesja. – Atëherë se besoj se do të më dënoni për detyrat që nuk i kam bërë.
  (f)

 72. 6:gjermani,amerikani,shqiptari

  Ne nje burg kane qen te mbyllur amerikani, gjermani dhe shqiptari.
  Pasi i denuan po i pyesin per deshiren e fundit.
  Amerikani dhe gjemani e shprehen deshiren per ta pare shtepin dhe per ti takuar familjen.
  Kur e pyesin shqiptarin ai u thote, deshira ime mos i lini kto te dy per ti taku familjet e tyre!

  hahahaha shum e fort qikjo vic breeee

 73. kishte qen nje bjondin shum e bukur nje dit tuj shetit nje djali i ri po i afrohet bjondines dhe po i thot, a kisha mujt me ba sex me ty, bjondina ju pergjigj po vetem me kusht ne qofse e din se qfar breksh kam veshur athere dot pranoj me ber sex vetem ata tri dit rresht ne qofse ja qellon,
  dhe ky vetmevet po ku muj me qellu un tri dit se edhe po e ul kryet ky nga inati dhe papritmas i shkojn syt ne kpuc ku i kishte te vizlluara shum dhe ajo kishte qen ne miniq ,
  dhe permes kpucve po ja shef brekt dhe u gezua dhe po i thet bjondes i ke breket e bardha dhe me lula,
  bjondina habitet dhe po i thot se i ke edhe dy her shkon bjonda dhe neser kishte vesh tjera dhe po i thot qfare i kam te veshura i thet te zeza prap ja qellon ,
  te nesermen bjondina nuk veshi fare brek vetem ne miniq dhe po e pyet se qfare i kom brekt,
  ai po ja kthen bjondines dhe po i thot shko te shitsi se a po e she se ti ka dhan kpucet me bir te qpuar hahaha ja ka pa piiiiiiiiiidh permes kpucve e ka mendu qyqani se i ka te shpume kpuct edhe e humbi kushtin hahahahhhhh

 74. Letra e tualetit
  Pyet mësuesja fëmijët:
  – A e dini se në këtë shtetin tonë të ri në muaj shpenzohen mbi 10 kilogram letër tualeti për kokë banori?
  Vetëm Xhema e ngrit dorën, e mësuesja e pyet:
  – Çfarë e ke të paqartë, Xhemo?
  – Paj, nuk e kam të qartë pse për kokë?!

 75. U kan nje njeri qe ska shku fort ne fshat edhe e sheh nje bagel edhe e vet ni plak
  Djali- qysh ka dal kjo bagel kaq e madhe
  Plaki- a po e sheh ni mal
  Djali- po
  Plaki- a po e sheh ni mulli
  Djali- po
  Plaki- qaty u kan ni kulqeder me 3 koka edhe e merr ni qik ajo qika i ka pas 3 vllazni , del vllau i par ja hjek ni kok edhe kulshedra e mbyt del i dyti ja hek ni kok edhe e mbyt kulshedra del i treti ja hjek ni kok vdes edhe djali edhe kulshedra
  Djali- e tani qka u ba me baglen
  Plaki- po ku e di more une kush e ki qit
  ahahahhahahahahahah e fort ah

 76. spo e kam te qart qato me emer bimushi nuk i kom shkru une pse po ma qet ne pc temin qe e kom shkru une :@

 77. Psee Sjau Ka Fal Zoti K*** Ne Ball njerzve?

  ..Sjau Ka Lan se Juu Bin K**** Syve 😛

  • bolet jo kari budalll

 78. U Dal katunari me Kullerk per her Tpar me Ni Kafiq en Pr me pi kafe edhe ky katunari Ska dit qa me Duhet me lYp me pi se si ka rastii gati kurr me hii , Po vjen Kamarjeri pee Pyt Kullerken Qa doni me pii , Kjoo i thot Bima ! Pjeshkk , Pe vet taj kamarjerii kit katunarin ky Zdin qa mi thon . I Thott AHjt muu Bima ni Kalavesh RRush

 79. Qaa Ka Dallim FEmra Pei Lemenkes ??

  KA Dallimm se Femra Qelet Posht a Lemenkaa NAlt ..:P:P

 80. u Kan shQipTari edDhe Kinezi edDhe Ky shQipTari e Ka veT kiNezInn sa Kinezz jeni aTjee ai ju pergGjigj meree ni thess pasul edDhe ngGjehi Ky shQipTarii i Ka ngGjeh edDhe i tha ku pO thum Kokii brehh e Kinezi e Ka vet shQiptarin e ju sa shQipTar jeni ktuh shQipTari ju pergGjigj merRee ni Tegell fafarOna edDhee ngjehii Kinezii i murr edDhe i ngGjehi Kineza thaa Kuu pO pak kOkii shQIpTari i tha pakK pak veQ kerKon.:P!

 81. hajradini dDhe nasTradDini

  e kish thirr mbreti hajradinin edhe ja kish boe 3 pytje
  1.sa ka yje ne qjell
  2.ku mesi tokes
  3.qka jam tu menue une

  Si mos ti dish per 1 jav qeto pytje te vrami
  Edhe hajradini shkon me shpi edhe i kallxon nasradinit
  nasradini thot:lema ket pun mue une shkoj dhe pergjigjna
  Shkon nasradini mbret ja bon pytjen e par

  1.sa ka yje ne qjell thot nasradini:sa kime ki kry ti mbreti thot:po mir
  2.ku mesi tokes thot nasradini qaty ku je ul ti mbreti thot:mir asht
  3.qka jam tu menue une thot nasradini ti je tu menue qe jam hajradini po une jam nasradini.

 82. Ish kon ni burr edhe shkon te doktori mu anku qe gruja nuk po ja merr ne gojë.Doktori i thot lyje karin me ajrokrem edhe kshyre a po ta merr.Burri shkon te shpija edhe bon qashtu qysh i ka thon doktori.Mas do diteve e shef doktorin apet edhe doktori i thot:
  -Hë bre apo ta merr gruja ne gojë
  -Leje gruja more po mi pa thmija qka po bojn se – thot ani njeri.

 83. jon kon shqiptari amerikani edhe zvicrrani edhe jon shty cili po derdhet mas shumti , derdhet amerikani 1 filgjon,gjermoni 2 filgjona kur hin shqiptari thot kush s’din me notu dilni jasht

 84. Shkojne Hasa Hysa me vjedh dhe Njani hyn ne magazine me vjedh e tjetri rrin me rujt dhe hyp ne lis.
  Pak me vone vjen atypari nje Polic dhe e shef Hysen ne lis dhe po e vet-qka ke hyp ne lis bre
  E ky i thot: qe po lexoj vjersha
  Polici: hajt ta degjoj nje
  Hysa: O sa mire po rrezon hana ik o Has se tu qi Nana

 85. IASH KAN NJONI ME NI VEN E KISH LSHU NI FEN E KREJT QETA QE KISHIN SHKRU QETU E KISHIN PI VEQ NJONIT AJO NON JU KISH QI …….:P
  SO EDHE QAQ E MIR SHPRESOJ QE TJU PELQEJ

 86. Ish kon 1 Djal edhe kish dal ne mal me u shetit aty pari vin 2 gjuetar edhe thojn hajt te lujm pak k**** me ket djalin edhe e pyesin:
  Gjuetaret:o djali ri mos e pa 1 leper tuj kalu ktu pari a ?
  Djali:po e pash 1 leper…!
  Gjuetaret: a i shkon mashkull a femer??
  Djali: jo mashkull ish kon.
  Gjuetaret:pse a ja pa k*** qe po e din a ke mashkull a femer??
  Djali:Jo nuk ja pash po me tha nese i she njo 2 gjuetar thuj K**** ma honkshin (huahauhuahua)

 87. Jon kon 2 shok shum te ngusht njoni u kan coban tjetri ka punu ne Mulli por ky cobani u kan pa martu e mullingjiu i martum edhe 1 dit u martu ky cobani edhe ka shku me nejt te mullingjia tu bisedu mullingjia e ka pyt:
  Mullingjia:A po e q*** grun hiq bre ???
  Cobani:jo bre shoq se nuk po di ku me ja shti..!!
  Mullingjia:Po kqyr mate 1 pllam pi te kthiza edhe qaty shtinja.
  Kur ka shku Cobani ne shpi i ka than grus hajde gru se po du me te q***.Edhe ja ka shti ne Both…Tu e q*** gruja i thot:
  Gruja: O burr qka je tu ba shtine aty ku ka than Perendia..
  Cobani:Jo valla kurr jo veq ku ka than Mullingjia (huahuahua):D

 88. ishin kan dy shqiptar e pe pyt njani tjatrin qysh thiret mutiii anglisht
  po ja kthen tjetri oooooobre nalu veq pak se ne maje te guhes e kam

 89. U kan vllavi edhe motra vet ne dhom dhe ja nisin me bo seks , kur ja nisin me bo seksk vllaci edhe motra , motra i thot vllavit : E vlla be ma te mash se te babes e paske ? Vllavi ja kthen : Po moter edi um ka kallxu nona

 90. ish kan ni djal ede ni qik

 91. Qka ka thon 0 (Zero) ..kur e ka pa 8 (Tetshin) ?
  …Kuuuh po shum e paska shterngu rrypin breh 😛

 92. Ish kon njoni edhe i kish hup dhia edhe tash del me lyp edhe lyp lyp po ë-ë se gjon edhe e nxen nata edhe vendos me hi me fjet dikun se ska kah me ja majt edhe hin te 1 shpi ..eh rraset ner kauq ..kur kah 12 t’nate i nin do zona ..eh t’qohet ngonnn..!! kur i nin njo 2 tipa permi kauq tu u qi ..tash gjat procedures ajo qika ndin lezet t’madhe edhe berte: “Oooo zot breh e pash kejt bote” ..veq kur te qet ky tipi kryt prej poshtit: A mos t’ra nsy edhe 1 dhi e jemja breh ej:P!

 93. Ish kon njoni edhe i kish hup dhia edhe tash del me lyp edhe lyp lyp po ë-ë se gjon edhe e nxen nata edhe vendos me hi me fjet dikun se ska kah me ja majt edhe hin te 1 shpi ..eh rraset ner kauq ..kur kah 12 t’nate i nin do zona ..eh t’qohet ngonnn..!! kur i nin njo 2 tipa permi kauq tu u qi ..tash gjat procedures ajo qika ndin lezet t’madhe edhe berte: “Oooo zot breh e pash kejt bote” ..veq kur te qet ky tipi kryt prej poshtit: A mos t’ra nsy edhe 1 dhi e jemja breh ej:P!

 94. ishin kan dy fije eddhe rruges e shkel ni veture njanen tani tjetra thote shpetova per nje fije

 95. kari pidhi te mullini po thojn qikat mos na qini po thojn grat kari gat po thot msusi i prishtines qini qikat nkokerr te shpines

  e fort ah

 96. pse biondina kur del me msu del en ballkon {mi thon dikujt se ka studiu jasht} hahahaha

 97. shom te mira barcoletat veq ajo qe me a pelqy shum oshte ajo nga donVa

 98. shum foret e mira veq ato qe me pelqyn jane ato nga vushtra

 99. a kan fshatari dhe tetovari dhe nje dit shkon fshatri ne tetov dh e takon nje tetovar dhe i flet shqip mirpo tetovari nuk e kupton dhe ithot ck po flet a anglish aaaaa.

 100. Hyn arsmtari ne klase edhe te gjithe qohen ne kembe perpos Lulit edhe tash arsimtari thote: Lul a spo te qohet ty a Luli ia then jo mu me qohet veq kur te hyn arsmtarja.

 101. jan kan dy pidha si plaka ishin kan kurva the i than ni taxi a na qoni deri te parku tha tazi nuk shkoj te parku me kurva plaka veq me tre hahahaha

 102. ishin kan dy miza tu hanger mut edhe njana pordh tjetra thot spot vjen marre me pordh ne buk ahahhaha

 103. u kan nje qen gjermani e nja shqiptari e nja amerikani e nja kineze i gjermanit tha haha i amerikanit hehe i kinezeit kiikiki e i shqptarit tha sen ske me kesh

 104. bani baba hapqu

 105. i kishin ra bablokit dham e na veti pse me kan ra jam merzit e i tham po ti je plak hahahahah

 106. u kan ni sorr tu fluturu me kra ama ahhahaah

 107. u perlajta me njanin tha i ki foret e kqija i thash po mu kan skishin de tu kesh krejt njerzit qe 8i lexojn tha jojo tkqija i ki i thash me shurdhofsh ahahahah

  • e paske tha qetash krejt

 108. jan kan dy njerez tu u rre ja ban njani pse po rreni aj ja kthen se e e ka shkel ni bubrrec e gjynah ahahaha

 109. shkojn 2 fshatare en mal,edhe tu u shetit jon kap dor per dore, kur papritmas vjen njoni me skija edhe ju thot, hejjj ju dyat a jeni lezbejke…
  Ato :O jooo nuk jena lezbejke n’ekzkurzion kena ardh :D:D:P

 110. Ish kan njani edhe e ka pas ni magar e ka shkojke ja majke K**** magarit per doree
  edhe do njerz pe vesin
  Pse po ja man per doree
  ky thot PO ja maj per dore se asht per ata qe ngoj foree

 111. ish kan njani edhe e ngrehke zhag ni lisss
  pe vesin njerzit pse pe ngreh ket liss zhag thote ky kur tum njek arusha e leshoj iki ma shpejtt ?????

 112. ish kan ni gjakovar tuj dek e pe thirr
  djalli i madh aje ktuhh
  ky i thot : poo
  djali i dyte a je ktuhh
  ky thote :poo babe
  djali vogela je ktuhh
  ky thote : po babe tuj kajttt
  qika jem e vogel a je ktuhh
  kjo thote : po
  e kush karin osht ne shitore tuj punu berett gjakovarii

 113. ish kon ni djal edhe ish msu me majt nana e vete me kry urinen gjithmon edhe u rrit djali e u bo mu martu , edhe kur osht martu i ka met ai ves edhe gruaja e ka mbajt me kry urinen gjithmon , nje dit prej ditesh ka shkuar te miqet e vet me bujt me gruan , edhe o ra ne dilem qysh me i tha grus te miqt me um majt me kry urinen i vjen inati , dalin ata miqt jasht krejt e jet veq vet ky djali edhe qohet vet e kryn urinen mas ders kur hyn gjyshja e vajzes thot : Kush E Ka Kry Urinen Pas Dere ? Ky djali ja kthen gjyshes: Qeky Gjyks Pa E Majt Kerkush Hiq Mos Te Ardht Merzi …

 114. baba i ka than djali hin qet web faqe kish muzika tmira (www.youtube.com) aj Djali ska dit me shkrujt youtube e ka shkru redtube edhe kur ja ka qit faqen ka dal sex aj ka me njanen edhe e ka kqyr kur ka ardh babi vet i ka than . o bab aty kish veq loja tu shti banane neper bira

 115. Foree..

  Pse Biondina si bon detyrat e shtepis ..?

  Se Jeton Ne Banes …

 116. Vetvrasja e Biondines

  Ish Kan Ni Biondin edhe asaj ju ka merzit jeta se krejt ja bojshin budallic . Edhe ka dasht Me myt veten . e ka marr ni konop edhe u shku te ni pem edhe e ka lidh konopin npem edhe mu fur . Aty po vijn 2 burra edhe biondinen pe shohin qe e kish lidh konopin nbel per mu for ( Budallica ) .
  Edhe pi thojn kta burrat qa po bon oj budallic me kit konop .
  Biondina : Qe valla po Furna .
  Burrat : PO nfyt Duhet Me Nu Konopin
  Biondina : E di provova po sun merrsha frym ..

  haahahhahahahha

 117. Akulloret

  Jon kan dy akullore edhe njanen e ka shkel kerri tjetra u shkri tu kesh ..

 118. Jon kan hasa e Hysa edhe jon hi me vjedh me ni shitore . edhe Njani u Hyp Npem me Rujt e tjetri u hi me vjedh . edhe qaty ka kalu ni polic edhe e ka pa hasen ne pem .
  edhe polici o thot: pse je hyp na at pem qka je tu bo atje . Hasa i thot : Valla qe po thom vjersha . Polici i thot : ajt Thuma Ni Vjersh . QE valla meniher i thot hasa edhe ja nis :perendoj dielli lindi hana ik o has se tu q.. nana ..

 119. Provimi
  Jon kan 2 Vet edhe skan dit qysh me kalu provimin . edhe tashti u hi i pari ne provim .
  edhe e pyt profesori : qka hajna na ? Vallahin kastraveca patlixhana speca qisi sene . e Ka vet profesori : Me qka luftojna na ? Vallahin me tenka automata alltija me qisi sene . Tani ja ka bo edhe ni pytje : A ka Jet Ne planetin Han . Ky i Thot : Vallahin po th ojn qe po po shkenca hala se ka vertetu . Mir . I pari e ka kalu provimin . kur u dal ja ka kallxu pytjet ktina tjetrit. Kur osht hi i dyti ky profesori jau ka ndrru venin pytjeve . edhe tashti hin i dyti edhe e pyt profesori me qka luftojna na ? ky i thot me speca kastraveca patlixhana e qisi sene . e qka hajna na e pyt profesori ? Ky i thot me tenka automata alltia e qisi sene . Per fund e vet a je ti budall ? ky i thot po thojn po po shkenca hala se ka vertetu .. pfffffahahha

 120. Titulli : Kopshti Zoologjik (www.albaniaworld.com )

  ish kon njoni edhe kish shku ne zvicer me lyp pun eshe kur shkon atje nuk gjon pun,po qka me bo shkon ne kopsht zoologjikedhelyp pune.shefi ithot po ne zavensojsh majmunin veq ai na mungon shqiptari i thot po, edhe vin me vizitu disa njerz kopshtin edhe ai tu livrit e lshojn ato hekrat edhe bjen posht te luanat edhe ky tut tho mos pom hajn.
  Ata i marin er edhe i thojn a shqipter je po shuj mos bon za se edhe na shqiptar jena

 121. Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari (www.albaniaworld.com)

  Na ishin nje hete Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari.Ata kishin hyp ne nje ajroplan.Ne ato momente Amerikani po luante me kompjuter pas pak e kap kompjuterin pe dritates e hedh jash.Gjermani me Shqpitari i thon ce e hodhe be?Amerikani thot:ka sa te duesh ne AMERIK.
  Pas pak Gjermani po luante me lodra luan sa luan i kap lodrat pi dritares i hedh jash.Amerikani me Shqiptarin i thon:ce i hodhe be?Gjermani thot:po ka sa te duash ne GJERMANI.
  Pas Gjermanit vin Shqiptari ai e kap ni macedon pi dritares e hedh jash.Amerikani me Gjermanin i thon :ce e hodhe be ? Shqiptari thot:po ka sa duesh ne MAQEDONI . haha

 122. Titulli: Berberi ( http://www.albaniaworld.com )

  Nje njeri pothuajse i teri tullac shkoi te berberi per ti shkurtu floket.
  “Sigurisht Zoteri berber se nuk do te me kerkoni shumen e njete te te hollave sikurse edhe tjerve sepse edhe ti po e sheh se sa floke kam” shtoi klienti.
  “Po, ne rastin tend eshte e vertet se une nuk kam shume me shkurtu por humbi shume kohe duke i hulumtu per me ti gjete qimet” tha berberi

 123. Titulli: nxenesi dhe puntori ( http://www.albaniaworld.com )

  nje nxenes nje dit shkon te nje burektore dhe e pyet puntorin a ke 1001 kifle dhe puntori i pergjigjet se nuk ka , diten e ardhshme nxenesi shkon perseri ke burektorja dhe e pyet a ke 1001 kifle, puntori i pergjigjet se nuk ka, mbas pak kohe vjen pronari i burektores dhe puntori i thot se vjen nje nxenes dhe i kerkon 1001 kifle dhe pronari i thot puntorit me ia pregadit 1001 kiflet nxenes, te nesermen vjen nxenesi dhe i thot te njejten a ke 1001 kifle dhe puntori i pergjigjet se kam 1001 kifle. -dhe nxenesi i thot se nuk ke me i shit asnjeher

 124. dembelat

  Ishin ra dy dembela me fjet,fryen era dhe e hap deren kur po ja bon njani dembel tjetrit allahile per sa koh mundesh me mbyll deren,tjetri i pergjigjet po per nja nje jav,ai tjetri po shikon i habitur edhe po i thote,,O KU JE RAKET BRE”

 125. Shqiptari

  Ka qene nje here nje njeri te cilin e kishte derguar puna e vet me shku deri ne aeroport per me prit ni amerikan.kur erdh amerikani prej amerikes shqiptari ja boni qysh e ki emrin ky amerikani ja boni MAJKELL FORD ndersa shqiptari ja boni A KA MU SHTY ME KERRE A . UNE QUHEM PRA ISAK KAMIONI

 126. kryeministeri
  kryeministeri Bajram Kusumi pasi e mori besimin e parlementit,menjher e lajmroj gruan e tij ne telefon dhe i thote : grue banu gati se sonte ke me fjete me kryeministrin ajo ja kthen thote :pse ae paskan lushu ramushin a…

 127. Maqorri

  ishte nje maqorr i cili qante erdhi ni mac ja beri pse po qan ia ktheu maqorri pata qef

 128. Shqiptari Serbi Dhe bullgari

  jan hyp ni banes te madhe e dh e kan than hajde kush po kcen e nuk po mytet ka kcy serrbi u rame kry e dhe u myt ka ksy bugari e dhe aj u ra me kam po u myt kur ka kcy shiptari u ra me shpin e dhe u myt taksirat e ka pas

 129. Nje Shqiptar I veshur Si majmun

  ish kan ni shiptar dhe kish punu ne kopsht zoloxhik i veshun si majmun mrena hekurav dhe nje dit tu kcy si majmuni qe kcen me ba ma interesant bjen kah tigri dhe kur epa tigrin tha tash mu kajt nana me hanger tigri dhe veq kur i bertiti tigri shuj tha se na fike na nxjerre pej pune edhe aj ish kan shiptar

 130. Njeher 2 Pijana

  niher 2 pijana e kerkojn ni taxi jan te pit ato edhe e gjojn taxini thojn sa pare mer ti per 3 vet i thot taxisti po ju 2 kokshi pianat – thojn po ti a nuk po vjen me ne a hahahahhaa

 131. mushkrit
  u kanen ni njeri edhe ka shku me ble mushkri edhe kur i ka ble nipar i ka mshef te mushkrit kur u shku te arkame pagu k a kesh shum edhe aj shitsi ja ka bo kadal s po te bin mushkrit aj i ka nxjerr e ka than qe merri se veq bona hajgare e shitsi as qe e ka dit qe i ka vje

 132. Polici

  Na ishte njeher nje polic, me emrin Petrit. Nje dite e sjellim Petritin ne zyre per ti bere nje test, dhe e puesin: Petrit cfare eshte partia?
  Nena ime, i pergjigjet Petriti.
  Mbasi del nga zyra aty takon nje polic tjeter, dhe ky e pyet: Ho me Petrit si e kalove testin?
  Thjesht fare, thote Petriti, me pyeten se kush ishte partia dhe ju pergjigja ‘nena ime’.
  E therrasin shokun e Petritit ne zyra dhe i bejn te njejten pyetje: Kush eshte partia?
  dhe ky i pergjigjet: Po nona e petritit mo, nona petritit

 133. Polici

  Po hec nje polic ne rruge e takon nje shok. I thote shoku policit se gruaja e policit po ja dredh, dhe se ne kete ore dashnori duhet te jete ne shtepine e policit. Polici gjith nerva vrapon ne shtepi e perplas deren e pyet gruan se ku e ka fsheh dashnorin. Ajo thote se nuk e di per cfare po flet. Polici nuk e beson e fillon te rremoje shtepine dhe e gjen dashnorin te fshehur nen divan. E kap per rrobash dhe e hedh jashte shpise.

  Pas dy ditesh hec prap ne rruge polici dhe takon prap shokun. I thote shoku: He, si e zgjidhe problemin me gruan? A more divorc?
  Jo mo ca divorc thote polici, megjithate e zgjidha problemin.
  Cuditet shoku e i thot: Po si e zgjidhe?
  Thot polici, shita divanin nen te cilin e gjeta te fshehur dashnorin

 134. Fshataret Dhia Dhe POlici

  Na ishte njeher nje fshatar qe po ikte ne pazar per te shitur nje dhi. E takon nje polic ne rruge dhe polici i thote qe te djelave ndalohet te shiten dhite. I merr dhine fshatarit dhe niset per ne rajonin e policise, por gjate rruges takon nje fshatar tjeter.
  Ku po e con kte gomar?, pyet fshatari.
  Polici: Po ca thua ore idiot, se shikon qe eshte dhi?!
  Nuk po flisja me ty, i pergjigjet fshatari, por me dhin

 135. Pulla Postare

  Pse nuk ka pulla postale me figuren e Slobes?!
  Sepse njerezit nuk do te dijne se ne cilen ane ta pshtyjne.

 136. Ofendimet

  Nje grua hyne ne autobus me femije ne dore. Si e pau femine shoferi tha: “O bo, bo kur nuk kame pa femije me te keq”
  Gruaja e ofenduar shkoi ne fund te autobusit. Mirpo nje zoteri i cili ishte i ulur afer saj e pyeti:
  “Zonje pse jeni nervoz?”
  “Si mos te jeme nervoz kur shoferi i autobusit me ofendoi rende”
  “Si guxon ai ashtu, ai punon ne sherbimin publik dhe nuk guxone ti ofendoje njerzit!!”
  “Keni te drejte Zotni, tash po ia tham une atij disa fjale!”
  “Vetm shkoni ju Zonje se une ju mbaje majmunin!!

 137. Ne aeroplan

  Ne një aeroplan ushtarak kan fluturu një Gjerman, Italian, Shqiptar dhe një Grekë. Duke fluturuar prishet një motor i aeroplanit dhe smundet me e mbajt rendesin, vullnetarisht si patriot duhet 3 veta me kcye prej aeropllanit.
  Fillon i pari:
  per Emrin e popullit Gjerman kcej i pari.
  i dyti:
  per Emrin e popullit Italian kecej edhe une,
  tona i vjen reni Shqiptarit:
  Per Emrin e popullit Shqiptar e xhuj ket Grekë

 138. Qumeshti .

  ne kohen e enverit sic e dime u deshte tu coje heret ne mengjes qe te bleje qumesht…
  nje grua kishte femijet e vegjel cohet ne 5 te mengjesit dhe shkone tek dyqani i qumshti edhe e shikon qe ishte mbyllur…

  aty afer shikon nje polic …. edhe i thote o shoku polic ma bon nje nder te vogel … po se pate besdi ma ble nje shishe qumesht se smund te pres dot deri sa te hapet se kam femijen duke me qare ne shtepi une jetoj ja mu aty matan … edhe i tregon shtepine …

  mire thote polici (njeri i mire) nuk ka problem ta blej e ta sjell une …

  shkon kjo femra ne shpi dhe mbas ca kohe vjen polici i bjen deres ….
  happet dera dhe cfare me pa .. del kjo gruja me nje kemishe nate (shume provokuese) duke u perdredhur etc.

  polici- ja ku e ke qumshtin zonje

  gruja- faleminderit_ (duke u perdredhur) ke deshir te vish brenda per nje kafe

  polici —jo jo se jam ne sherbim ——-

  e shef kjo gruaja psss thote me mend si ta eksitoj une ket tashi …. e merr shishen edhe fillon dhe e hedh nga koka ne gjithe trupin .. kjo ngaqe ishte me kemishe nate gjithcka u dukte.. polici fare vetemm rrinte e shikonte… ne ate kohe vjen qeni i shtepise dhe fillon te lepij qumeshtin nga kjo gruja…

  polici fare akoma vetem kishte ngele tu hap syte …

  ksaj gruas nuk ju prit me dhe ja plasi

  po ti te pakten bo si qeni mor burr i dheut

  polici— huum huum huum

 139. ish kan ni djal tuj u rre e prane kalon ni femer e ky prej nervozes ja ban ta hanksha pi**** e femra ja kthen te jet leshi ne fyt

 140. ish kan nje njeri i fort e ju kan friguar te gjithe , dhe i sheh nje burre e nje grua , ate gruan e nxan e q*n e ati burrit i thot ti mbami koqet drejt , pas kryerjes se seksit , gruaja i thot burrit te vet e kemi myt ate njerin , qysh ju kam gjujt ne k*r , ai gru , burri i thot ai me tha me ja majt koqet drejt e une ja majta njo ma poshte e njo ma nelt…

 141. Ish Kan Ni Amerikan Ni Gjerman Edhe Ni Shqiptar
  edhe e kan pa ni dhom plot me bubrreca edhe ja kish ba shqiptari amerikanit hyn qaty nese mundesh me nejt mrena veq 3 min hallall ta boj hyn nuk nen as ni min i thot gjermanit hajt ti hyn as aj sun ka nejt ka shku shqiptari e ka myt ni bubrrec edhe ato tjert kan shku ne te pane ni jav edhe aj ka nejt aty ahaha ndoshta ju duket e mir tung tung shum te mira edhe tjerat

 142. Jan kan 2 qela te nitete e jeme edhe per ni mosmarrveshje jen kap mu rre edhe njani i ka ps 21 vjet e tjetri i k pas 24,edeh jan rreh qysh jan rreh? Jan kap prej flokeve hahah

 143. U kan nje djal i cili e ka pas shpin te vorret edhe u shku ai me disa shok me lu me top(fotball),edhe ka nejt ne rrug ka prit deri te vjen naj niri me qu deri te shpija e vet se u tut pej vorreve edhe tu prit u ardh ni plak edhe ky djali ja ka ba a je lodh o agj jo jo ja ka ba ky plaku e dhe ja ka ba ky djali a mundesh o agj me me qu deri ne shi se po tutna prej vorreve po morei tha plaku se edhe une kur jam kan gjall jam tut hahha (Por ky djali nuk e ka kuptu se ky plaku eshte i vdekur) hahahha

 144. u kan nje qift tu nejt ne ballkon te shpis edhepa pritmas e sheh burri i saj nje bukuroshe edeh i thot gruas a po e she se qfar femre e bukur.,e ti je ba sikur kombaj e trash… Edhe kur te bin me flejt gruja ja kthen shpinen edhe burri i thot qka te gjeti qe nuk ja per sx edeh gruaja i pergjigjet :A dhezet gjith kjo kombaj per ni fije kasht hahha

 145. Ka qen nje njeri edhe u kan shum smut edhe u shku te doktorri edhe i ka than doktorrit hajde doktorrbom diqka se edhe 55 sekonda jet i kam Doktorri i pergjigjet prit 1 minut

 146. U kan nje djal edhe i ka than nenes se vet uhh nen qfar fustani t’mirë e paske a baba ta ka blea …,kurse nena i pergjigjet poqfar babe bre se sa per baben nuk ishe as ti hahha

 147. Kan qen 2 shok edhe jan livdue shum edhe njeri i tha tjetri :Motra ime i ka 2 vjet e 6 muaj,e ja ka nis me ec qe 6 muaj edhe ky tjetri shok iu pergjegj:Uhhh… ku me dit ku paska mrri dikun ne ”Kinë” hahahahha

 148. Ka qen nje dit nje problem mes nxensit dhe mesuesit problemi ka qen:se nxensit ja ka ber dikush detyrat e shtepis ty,edhe mesuesi i ka then qer te ma biesh bebein te nesermen ne shkoll.Nensi i tha mesuesit perse babain kur ”Nena” ime mi ka ber detyrat , babai nuk ka faj… hhahah

 149. Ka qen nje njeri edhe kur e ka vozit veturen kush i ka dal ne rrug e ka shkell edhe nje dit duke vozitur bjondina i shel 3 vet edeh i ofrohet polici edhe i thet a je normal ti a po e she qe i ke shkel 3 vet

 150. kurse njeriu i thot e sa eshte e lejushme me i shkel hahha

 151. Shitesi Nje konsumetoh hyn ne nje shitore edhe e pyet shitesin deri ne sa punoni? Shitesi i pergjigjet deri ne pension

 152. ”Egzon Arifi” ‘ U jep mesuesi ne je tem hartimi nxensve edhe u thot Qfare do te beje po te ishe udheheqes? te gjithe nxensit shkruajn por egzon arifi nuk shkruan edhe mesuesi e pyet ti pesre nuk shkruan jo se po pres te me vij sekretarja hahha

 153. ISHIN KAN SHUM NJEREZ, E QATA NJEREZ E KISHIN LEXU NJE BARCOLET….E ATA QE PE LEXOJN QETA MA HAJN GUGJEN E KARIT

  shum e fort ah…

  • ta ham familjen na

 154. PREJ HOTMAILIT KUR TI LSHOVA SYT
  KUR TE PASH PASWORDIN NE FYT
  THASH U MYT KUKU PER MU
  SHPEJT WINDOWSIN E KAM STARTU

  JA PO QELI MESENGJERIN ME SHUM DESHIR
  PER ME GJET NJE QIK TE MIRE
  KAM VENDOS EDHE PIKE
  U NJOFTOVA ME NJE QIKE

  TUNG I THASH QKA PO BAN
  UNE JAM BACA SHABAN
  TUNG ME THA ME DASHURI
  UNE JAM DADA SELVI

  UNE E VETA PER DASHURI
  KAM DESHIR ME I PAS PES FEMI
  AJO ME THA O BABALOK LARGOHU
  SE TA FUTA BLOK

  OK I TASH NUK TE LUS
  PO TA FUTI NI VIRUS
  NUK ESHTE GAJLE THA PER MU
  KAM ADRES EDHE NE YAHOO

 155. pse magari kur shkon ne dhom te gruja nuk ka qef gruja me ju afru bre?

 156. super po dokeni

 157. ishin kon 3 majmuna edhe qa ai se e lexon 4

 158. Sum nIcee veq vazhdoni se um pakett hauhauhau

 159. hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaaahahaahahahahahahaahaahahahahahahahahahahhaha u knaqa bre tu keshh ahuahuahuahuahuahuahauhauahuahuahuahuahuahauhauhauhauhuhauahuahuahua

 160. Jon kan dy shok edhe njoni shkon ne gjermani . edhe kthehet mas 2 ditee vjen me ni mercedez C-klass edhe e vet shoki allahile qka u ba per dy dit u ktheve me mercedez . thot shoki tjeter osht ni zezak edhe i kallzon kur te shkon ky shoki tjeter atje kur shkon ne gjerman te ai zezaki eedhe kur tja sheh karin e madh . i thot : JA VALLA MU SHTIMA VEQ PER NI GOLF 2 :Pheheheh

 161. Shkon ni pacient te doktori edhe i thot doktori qka kii . iu kthehet ky spo muj me qii . i thot dokii qe hin me infermieren ne dhomen tjteeter edhe e ze e qii ky pacienti . edhe kur te hyn dokii . ne dhom i thot po ti ke tu ma mytt infermieren . iu kthehet pacientii . po un spo muj me i zan se kur po i zaa po i mys tu i qii :Pheh

 162. shum mir avavava bravo shum mirrrrrr

 163. Msuesja & Djali

  Ish kon nje djal problem edhe e kish pas vizati ni miz ne bank edhe msuesja i ra me dor dhe e theu doren e msusja erdh te shpija e djalit i i kallxoj babes e baba i tha ai mu ma ka vizatu pidhin e e kam thy karin e ti per ni dor

 164. ahhahahahahhahahahh

 165. mir mir deri diku amo palidhje qe po folni spo ju ka hije me fol qasi sen je juve bre se ju veq qka e tregoni kulturen ejuaj kaq kisha me than per juvee ehe un edi 1fore……..ka qen nje vajz ajoo vajza osht martu edhe ajo u msu me flejt te nana vet shum kur osht ardh te burri ka flejt shum ja ka bo vjehrra qu oj nuse se ti je tash ne dere te huj nuk bon me flejt se te perqeshin kojshija kjo vajza ja ka kthy qonja e kujna osht ajo der e veq lenum rahat hauahuahuahauahuhauahauhauahauh kaloni mit ntm

 166. hauuahauha mu ma shum em ka shti me kesh qekjo Xona po bohet tamam kssi Babi-Mami airokrema…..ju don Dardi edhe Taulanti…Iliri..me familje…respect Full…

 167. U kon lepri edhe shkon i zen arushat e vogla edhe i rreh shkon disa her edhe arushat e vogla vendosin me i kallxu arushes madhe nje dit arusha e madhe fshehet edhe e prit leprin edhe qe vjen lepri ja nis mi rre apet arushat e vogla edhe ju thote un jav qi nonen kur ti del arusha madhe ja nis lepri me ik edhe arusha permas atij tu ik lepri e gjen ni lis me dy rrema edhe ksen lepri kur ksen arusha mbetet ne mes edhe i hin lepri e qin arushen edhe i thote a te kom thone qe te qi po me vike palidhje pi fmive nervozohet arusha i then degat edhe prap ik lepri hin me ni lum edhe pi thote arusha dil nese je burr i thote lepri jaaaaa kur qiii qiii kur lana lana…..

 168. kish qen nje femer kish lup me asishne……….adhhhhahah

 169. “Une edhe psevdes,prap jetoj se per islam jeten e flijoj “

 170. shum te qarta….. veq ish kan nastradini me ni qik edhe e kish than apo vjen bajna sexy ajo qika ka than po veq muma shti veq gjysen edhe nastradini i ka than
  po kur e ka nxan me ba sexy me ta ja ka shti krejt edhe ajo qika ka than heyyyy ma shtine krejt tanaj i ka than nastradini po kta pepara nuk ngjehet veq kta permas heheheeheheh klx

 171. Ishin kon nji her 3 shoke Mifsha,Bifsha edhe Tdhifsha edhe kishin dal per gjueti e kishin pa arushen en mal Mifsha i kisht gjujt en shpin, Bifsha i kisht pas gjujt en kom ,E TDHIFSHA NE GOJ

  • Tung ju pershendet Labi nga Rahoveci shum mir i paskeni ndreq kto barcoleta

 172. barcolet ish kan 2 nxenes edhe ishin shku ne shkoll njeri e kish pas emrin hashim e tjetri ish kan belban edhe u hi qaj hashimi ner bank edhe po ja ban belbani msuse msuse aqimi ner bank

 173. ish kan nja dy shqiptar ne aeroplan dhe tu fluturu aeroplani asht rezu ne indi, edhe tash kto skan pas ca me ba edhe njani shkon ne mal me ba dru kur e zan indian dhe i thujn a pe dan nji Kukuruki apo uj te nxeht edhe ki mendohet dhe thot ma mir kukuruki se nuk e ka dit cka asht edhe indiant e kapin njiher ja bojn at punen hehe edhe ki kur shkon te ai shiptari qeter i thot tu kur tshkojsh me ba dru met vet indiant a pe don kukuruki a ijt te nxeht mos thuj kukuruki. edhe ai shiptari shkon me ba dru dhe e kapin indiant dhe e vetin a pe dan kukuruki a uj te nxeht edhe kti i kujtohet cka i kish than ai shoko vet dhe thot uj te nxehet edhe indiant i thujn haj sa te nxefet uji ta bojm ni kukuruki shpejt e shpejt. hahahhahah

 174. tung ju pershendet dini nga rahoveci jeni shum te fort te gjithe amam me te fort vushtrija per barcoleta dinilive@live.com nr tel 044941374

  • Tung ju pershendes kretjve une jam kurv kush doni qe merni numrin tem te telfonit 044431653

 175. Pijanica:
  Ish kan ni Pijanic i pit Tok edhe duke shkuar ne Shpi se majn kembet edhe ulet me nji Ure, Aty e zen Gjumi, Tu Fjetur Pijanica Kalon nji Peder kurr pe sheff thot me vete WoooW Edhe e Kap e Qin Pijanicen edhe ja Shtyn 50-euro ne Gjep, Kur po qohet Pijanica i shef 50-Euro, Kthehet prap ne Caffe fiLLon me pi, Prap bohet tok tu shku ne Shpi apet e zen Gjumi ke URA(Mosti) Kalon ai Pederi e shef Prap e Qin edhe ja Shtyn 50-euro ne Gjep, Kur Qohet Pijanica i Shef prap 50-euro Kthehet prap ne Caffe per me pi, Edhe i Thot Kamarjerit, Ndrromi qato Piva se ka nis mem Djeg BoTha..:)) Mos qeshni Shum 😀

 176. shum te forta barcoletat veq vazhdoni

 177. U knaqem e sidomos kjo e fundit.

 178. u kon hasa hysa e kan pas ni provim me thysa ja ka bo hasa hyses o hys a pe din naj pyetje me thys ja bon hysa hases o has boll se mke plas

 179. u kon hasa e hysa me ni disko edhe jon pijav shum edhe tu shku te shpia e marin ni taxi edhe ja bojn hasa e hysa per sa pare bon me shku deri te shpia per 3 veta ja bon a taksisti po ju jeni veq 2 ja bojna kta hasa e hysa pse a ti spo vjan a

 180. jen kon hasa e hysa me do shok edhe e marin ni hilikopter edhe kur ngritet hilikopteri mas 10minutave rezohet hilikopteri edhe ne kutin e zez ku regjistrohen defektet qe i ka mar hilikopteri pas rezimit edhe aty sqet kurgjo kur nihet zoni i hases e thot o hys nale qat fuz se na merdhijti

 181. pse peshki nuk del prej ujit

  Se nuk ka brek

 182. Pse lopa nuk han paket

  se e bon qumshtin ne paketim

 183. oooo ti kosova play boy karin ta hakt nana jote nese ja kana barcoleta …une erdha te shpija jote edhe ishin kan veq baba yt edhe nana jote me motren tane edhe baba yt um tha a shkom me gjujt peshk edhe kur shkom atje i kish pas harru qizmet te shpija edhe um thot me shku me i marr une kur shkoj ne shpi tane e i tham nans tane edhe motres ka than baba yt me ju qi te dyve .. ato thojn ..qysh me na qii ka than … une i tham a e vesim .. ato thojn vete … une baj za a njanen a te dyjat ..baba yt thot te dyjat more ..qysh njanen … edhe i kapi i qi te dyjat… bet valla u knaqaaa……aaaaaaaaaaaaaaaa….

 184. tung te gjith shum shum te mira kto vica shum me pelqyen brevo nga tolja.rg@live.com

 185. u kon ni plak e ni plak kan ra me flet plaki ka dasht mengjes me shku mu fal plak i ka vir donet edhe plaki e ka vir shallin kur te shkon plaki gjami tu i qu durt te nalt kur ti she donet e plakes hauhauhauah

 186. jon kon 3 veta njoni ka thon nesra 20 gr nxet qetri ka thon nesra 30 gr shi i dyti ka thon e ti qka po menon per nesra ky ka thon a bre nesra kuku qysh kemi me hek gjith at bor

 187. ish kon njo her nio elefont edhe nio milingon ne plozh edhe milingona ish tu pushu kurse elefonti ishte n uj edh etash po e thrret milingona elefontin poja koh o elefont ky po ju pergjigjet po i thot prit veq pak ky i thot oni edh e kur vjee elefonti ktuh i thot milingones qa u bo qe pomm thrret ky i thot po t t thirra mos i ke breekt e mija ……..eheheh

 188. Ishin kon shqiptari dhe kinezi ne nje restorant tu honger “kokrra te ullirit me asi shtaga te kinezëve.Kinezi han plot a shqiptari sun e kap kurqysh kokrren me ato shtagat.Mas pak kohe kinezi nervozohet edhe ja kap shtagat shqiptarit edhe e kap me te paren kokrren edhe i thot:
  -Qishtu duhet me kap
  Po – thot shqiptari – e kape masi ta trullava une. ghehgeghegh

 189. pse bjondina i qet syzet ne bark

  se mjeku i ka than se e ki zorren QORRE

 190. ahahahhaah barcoleta jem ma e mira hahaha a po ju vjen inat

 191. pse sorrat ne gjakov flururojn me ni krah…….

  sepse me janin krah e majn bythenn….
  hhahahahaah

 192. pse biondina kur t’bjee me fiet e merr njo ulse aty ofer ??
  haha se kur t’lodhet tu fiet ulet me pushu

 193. u kon njani e ka pas shpin te vorret edhe u kon tu kalu ka vorret edhe nje dit ka dal ne qytet edhe u tut me shku ne shpi e ka prit se kush po vjen me i ndihmu me qu en shpii edhe ka ardh nje plak e i thot agje a po me qon deri te shpia se po tutna edhe ai e ka qu,kur ka mrri en shpi i ka than flm axhe ai ka than ska perse se edhe une jam tut kur jom kan gjall

  .::ardian::.

 194. ____Kulleri____

  Vdes njëri dhe kullerat shkojnë për kryeshëndosh.

  Kulleri: “Hej njerëz, a u mërzitet për tipin bre, shumë i smut o kon a, shumë m’u ka dhimtë a”!

  Burrat tjerë në dhomë ia kthejnë:

  “Jo bre s’u kanë smutë, po kerri e ka shkelë”!

 195. Shtyllat

  Jon kan 3 lakuriqa te nates edhe tashti kan ba ni gare kush po rrin pa pi gjak ma shume edhe i pari ska mujt me duru edhe u nis mas 10 min u ardh edhe e ka pas gojen me gjak e pyten qa pine ti? ju pergjigjet a pe shihni qat njeri weq me ni kam e une ja mora tjetren e ja pina gjakun niset i dyti kthehet mas 15 min e veten shoket qa pine ti a pe shihni qat njeri shtrt une ja pina gjakun niset edhe i treti kthehet mas 1 min krejt trupi me gjak edhe e veten shoket qa pine ti kaq shpejt Lakuriqi jau kthen pergjigjen a pe shihni qat shtyll Shoket : po Lakuriqi : e une se pash !!!

 196. nastradini u qu ne 6 mengjesit edhe i thirr krejt fsahtin edhe i pyt a e dini a se dini te gjithe thojne po edhe neser ne 6 mengjesit i pyt a e dini a se dini te gjithe thojne jo edhe neser ne 6 mengjesit i pyt a e dini a se dini disa thojne po disa jo nastradini ju thote ata qe e din le tjau kallxojne atyneve qe se din

 197. hehehehehhe shume te qarta shume te smuta
  hhehehheh
  sidomas e fundit a?

 198. pse mizat i marin er mutit e ja kana hehehehehhehehe.

 199. Nazmija e Avnija ne New York

  Nazmija e Avnija shkojn en New York edhe e marrin banesen en katin 100.
  Dalin me ble dishka en qytet e tu hyp shkallve Nazmija i thot Avnis:
  Kom me t’kallxu dishka.
  Le n’katin e 70 Pi thot Avnija.
  Kur mrrijin n’katin e 70 Avnija i thot: Fol!
  I kom harru qilsat en vetsherbim.
  Nisen me zhdryp teposht, Kur mrrijin n’katin e 30 nazmija apet:
  Kom me t’kallxu dishka.
  Le m’kallxon kur t’zhdrrypim posht.
  Kur t’dalin te hymja e baneses Avnija i thot Nazmis:
  Kallxom tash shka deshte.
  Kum bo hajgare.

 200. ish kan niher ni burr e ni grue edhe nuk kan gjet fmij ehde ky burri u shku te doktori e i ka than nuk po gjaj fmij e doktori i th a flen ti ni dhom me grue burri: jo doktori:po flej me grue edhe ky burri flen ni vjet me grue po nuk gjan fmij shkon apet te doktori edhe i thot nuk po gjaj fmij doktori e pyet a ke fjet ni kay me grue se doktorit i vjen marre me i than a e ke shti karin burri thot jo doktori i thot flrj me ta. edhe ky burri flen me ta po prap nuk gjan fmij kur shkon te doktori i thot nuk po gjaj apet fmij doktori i thot po shtinja shllafin kur burri shkon te shpija ja shtin shllafin grues ne boeth edhe gruaja pordh ku burri i thot grues oj grue po dalin fmija me matorra

 201. QIFTI I SAPODASHURUAR

  Nje çift i sapodashuruar po qendronin ulur ne stolin prane nje peme. Papritur vajza shikon se ne peme po putheshin dy zogj dhe i thote djalit: -Ej shiko shiko bejme edhe ne si ata?! Djali pergjigjet: -Ohuuuuu kush lodhet me hyp ne peme!!!!!

 202. 2 SHOKET

  Kishin qen dy shok të mirë dhe kishin pas pir tër naten deri sa jan dehur dhe kishin vendosur te kethehen në shtëpi por ishte shum von dhe nuk kishte ma autobus dhe vendosen me marr nje taxi, shkun te taxisti dhe po e pyesin se sa kushton për tre vet deri te filan rruga, kurse taxsisti po ju thot po ju qenkeni veq dy veta pse po thua tre kurse i dehuri po i thot pse a ti nuk vjen me neve a ?

 203. OQEANi

  “A ke ndëgjuar për Oqeanin Atlantik”?
  “Po”.
  “Unë e kam kaluar not”.
  “E ti a ke ndëgjuar për Oqeanin e Vdekur”?
  “Po more”.
  “Unë e kam mbytur”.

 204. HASA DHE HYSA

  Hyjnë hajnat të plaçkitin në shtëpinë e Hasës dhe Hysës.
  “Thirre shpejt policinë”, i thotë Hasa Hysës.
  Ai i sjell dy numra, por policia nuk vjen dhe hajnat vjedhin dhe shkojnë .
  Hasa nervozohet:
  “O Hysë, a e solle numrin 92?”.
  “Jo, unë e solla numrin 29, thash ndoshta policia iu del hajnave prapa shpine

 205. u kan hasa e hysa ne burg hasa e ka shkru ne mur i ka than hysa mo shkruj ne mur se na qesin pi burgu… heheheh

 206. ish shku nastradini me hujdis do letra ne komun e i kan than hajde neser kur u shku neser apet i kan than hajde neser kur u shku apet neser i kan than hajde neser aq shpesh qe ish shku edhe emrin ia kishin mesu.
  Kur te nestrit Nastradini e kish marr magarin para komune edhe e rrehke kur po dalin ata komunes o nastradin po qka po i ban magarit pe rrehi se sa magari u hi me punu e ky magari jem nuk po don me punu…

 207. megjes nuk ha buk tumenu per ty drek nuk ha ytu menu per ty dark sah tumenu per ty naksham gjumi smer se mer urija

 208. bajrami.2009@hotmail.com

 209. U shku ni plake te mjeku edhe kure u hi i ka thane mjekut o doktorre po me them barku i thote mjeku nale te keqyri i thote te koke shtatzane thote plaka kuku qe su mete me i besu as gishtite tone.

 210. jon kon nihere dy thmi edhe pe vet njani tjetrin qa ka dallim polici prej majmunit edhe ni polic mas tyne po i nin edhe e kap at djalin. polici ja bon e hajt qa ka dallim aj djali ja bon jo kurgju ska dallim

 211. jon kan baba nana edhe djali djali e ka vet baben qka esht k*** baba ja kthen kravat tani e vet nanen ja bon qa esht pi*** nana ja kthen faqe biri jem edhe nesermit kur shkova ne shkoll kur u ul arsimtari me mar shkumsin ju dredhu kravata ja bana tu paska dredhu k*** edhe vjen e i mshon shuplak arsimtari e une thash o pidhi

 212. u kan qa u kan mo sko me kan se u kan kur u kan

 213. valla shum te forta aa aaaaa:P

 214. u kan ni dhom me njerz te trent edhe doktori i ka vizatu do molla ne mur do molla jan kan te gjelbra e do te kuqe edhe ata te trentit kan men u qi jon per nime edhe ni budall se hajke ni moll te gjelber! edhe i tha doktori pse spe han mollen ja bani aj budalla pe la niher mu pjek tani e ha

 215. ka qen elefanti dhe devja,elefanti i thot deves pse deve ke cicat ne shpin,devja i thot u kush po fol ky qe ka k** ftyr

 216. asht kan niher ni katundar edhe ni qytetare kan pas mu martu e kjo qytetarja ja ban katundarit mue ma ka prish vergjinitetin dikush tjeter katundari kthehet ska problem se edhe mu ma ka prish hasani kalicen

 217. jon ka niher dy veta e kan hyp me ni banes te madhe e kur e kan pa asfaltin kan menu qe asht bazen e njani i thot kti tjetrit kce ti kofshi asht bazen bertit e aj kur ka kcy e ka pah si asht asfalt ka berit e kur e ni ky tjetri tu bertit ka tha he te ka bazen kcen edhe ai

 218. dy polic tu hec rruges njoni bjen ne shakt kanalizim tjetri i thot e bre nonen e paskan lon qel ky ja kthen mir boll qe koka qel se tish kan mshel skisha mujt me dal

 219. pak pa dek japi shpirt masi vdiq i tha dy fjal rametlia ala gjall

 220. jun kon dy miza tu honger buk edhe njona ka pordh e ajo tjetra jaka bo ma mer se nuk duhet me pordh kur je tu honger buk?hahh

 221. hej kush i lexon kto barsoleta ma ha karin hahahaaha

  • o ti egzon me ba met zatet najkun ty tkisha qi nanen tkisha rep edhe nese te ka marr malli per kar hajde te une ta jap ni gojore se per me shah dina krejt po trgo najsen qesi tipa si ti i kisha knaq dajak qiu me pula

   • Pesh qka lopa nuk han gazeta . .. . . .. se tani e ban viqin gazetar

   • Per shka lepri kur te ngan i livrit vesht . . . . . . se i nddon shpejtsit

   • qiky besimi ma i qarti koka qitu

  • e kush i lexon kto barcoleta ta qift nanen n’pidh egzon:D

 222. shum prej barcaletave ishin te mira po disa idiota po flasin palidhje nqs me lejohet te jap nje szgjerim per admin e ktij web do ti thoja qe te gjitha kto fjal qe i kan shkru kta idota ti fshihen nqs

  • une menoj qi mir kan than veq kush don me bo sex nudo me mu ktuuuu jommmmmm edhe qik jom

 223. valla nuk po di qa me shkru po do ishin shum te mir e do shum te kqija palidhje

 224. ihhihi shum te mir valla ama jo bash krejt

 225. oooooooo pa comment :p

 226. ahuahahahah egzon valla tull koke kulturen leja prinve tu se has selak i keq koke.se shuuuuuuummmmmm mir oooo qinashit ski qka me fol ahauahuhahhahuaa klm.

 227. bash mir arizona edhe pse nuk po te njo ni pershendetje te madhe se bash qashtu koka uahahahahuaha.

 228. Ni dit ne messenger e shenova “siom ktuh per budall ” ku pom shkrun njani ej pse pom thu budall hahaha

 229. Ishin kon Shqiptari,Amerikani edhe Gjermani edhe kishin pas me bo gara cili po rrin mas shumti ner uj?Edhe ja rregullojne pishinen edhe ju thojne rrini sa rrini ner uj kur te dilni e thirrni at njerin tek kabina qe ti tregoni qe jeni dal.Fillojne garat edhe hin Amerikani edhe rrin 5 min edhe del e thirr at nejrin edhe i tregon qe asht dal ,pastaj hin Germani edhe aj rrin 5 min edhe del i tregon ati njerit te kbina qe joom dal , tani hin Shiptari aj rrin 1 or 2 edhe menojn ata qe asht dek kur te shkojn e vesin po qka je tu bo bre qe 2 or je hi ne uj aj i thot o e kum harru numrin e telefonit e spo muj me dal …

 230. u kan niher SHqiptari GJerman Amerikani i ka than kapiteni i ushtris hajt cili po shini ma mir e gjet GJermanit ni gjelpan ne bari se sheh
  ja qet Amerikanit ni gjelpan ne san a

  SHQIPTARIT JA QET NE LESH EDHE I THOT A PO SHEH NAJ SEN PO PO E SHOH NE LESH HHHHHHH

 231. Jan kan amerikani gjermani edhe shqiptari edhe jan shty cili e ka baben ma te madh ka than amerikani baba jem eshte i gat sa nje ndretes dhet kat ka than gjermani qy baba jem prek ne han e ka vet shqiptari gjermanin o gjerman baba yt kur po e qon doren nalt a po prek diqka but i thot gjermani po volla e i thot shqiptari eeeee qaty jon koqet e babes tem a ju pelqej heh

 232. u kon amerikani e gjermani po edhe shqiptari ka thon po vi edhe un ata dy i thojn hajde be e kur hipin ne airoplan thot piloti kush guxon me kci prej airoplanit ne tok i ka nje milion euro i thot amerikani une thot piloto di ka dal amerikani deri te dera ka kqyr poshr u tut i shkreti ka thon jom i martum smuj kom fmi e gru e ulet e gjermani qashtut tutet e kur i vjen shqiptarit reni dil shqiptar a tiii jep zor shqiptari te dera e bertet piloti priiiiiiiiiiiit qa po don perveq nje milion euro veq qe deshte me kci shqiptaria ia kthen veq ni par brek se i dhieva qeto hhahahah

 233. jun kon ni gru e ni burr tu bo sex edh tashti fmija i tyre i shikon ata te 2 edhe kjo gruja ja nis me bo oh oh oh ky djali shka ki oj mam ajo ja bon po babi um ka yp permi edhe pi tho shtine pak ma fell djali i thot bab a po munesh aj ja bon po po mami po thot jo hajt se pot nimoj edhe djali qi kishte 1 vjet shkon edhe ja trus karin babit . te nesermen i thot djali u bab shka kum hjek pse se sun e shtsha ma fell se mami sa her qi bojke oh oh une ma shum .hahahah

 234. ish me tej nake tha he nake heeeeeeeeeee nake heeeeeeeeeeeeeeeeeee nake hapishveeeeeeeeeeeee

 235. qa bohet kur bkjen skileti pi 10 tit kat me jakne tlikures,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, bohet asht e likur

 236. u kon hasa e hysa kan shku me vjedh edhe hysa i thot hases ti shko vjedhe une po rri po kqyri mos po vjen policia qitu ne peme erdhen policia edhe i thane hyses qa po bon atje mi pem poshkruj ni vjershe polici i tha thuma nje ajo tha:
  rrezoj dilli rrezoj hana ik oj has se tu qi nona.

 237. na ish kan nje grue dhe nje burr aj burri e kish pas emrin cali dhe ajo gruja kur ka shku ne shitore i ka than shitsit ama ni COCA COLA aj shitsi i ka than jo COCA COLA po KOKA Kolla po ajo gruja ka than po burri jem e ka emrin CALI po une sun i thom KALI

 238. U KON NI NJERI NE AUTOBUS EDHE I KA THA NSHOFERIT A MUN ME NAL AUTO BUSSIN QITU KA THON PO E KA NAL SHOFERI AUTOBUSIN I KA THON ATINA NJERIT ZHDRYP KA THON JO JO VEQ TE VETA A MUN ME NAAL (k)(k)

 239. U KON SHIPTARI EDHE KINEZZI EDHE JUN KAN TU HONGER KOKRRA TE ULLIRIT ME SHATAGA TE KINEZVE KINESI U NGI TU HANGER KORRKA ULLIRI A SHIPTARI AS NJO SU NE KA KAP ME SHTAGA EDHE KINEZZI U NERVOZU JA KA MARR SHTAGAT EDHE I KA THAN KSHDYRE QYSH KAPET EDHE E KA KAP KINEZZI KOKKRREN ME SHTAGA EDHE I THOT E KAPE MOSSI E TRULLAVA UUNE :l:l

 240. U KON NI NJERI TU SHKU NE AMERIK EDHE I KA THAN PILOTIT TE AJROPLANIT QKA ME THAN KUR TE SHKOJ NE AMERIK KA THAN KA TE SHKOJSH THUJ JESS EDHE KA SHKU E KAN PA NJO DY BOKSERA EDHE I KAN THAN A PO DON QYTEK KA THON JES EDHE E KAN RREH EDHE KA SHKU I KA THAN PILOTIT UM RREHEN TU THON JEN EDHE KA THON ANI PRO THUJ NO EDHE KA SHKU KA THON NO EDHE KUR E KA N PA ATA BOKSERAT KA THON A JU DUL QYTEKI I FORT KY NJRERI KA THO NO TA KAN RREH APET (k)

 241. u kan ni djal edhe nana e vet edhe i thot dajli oj non qysh um ke lind ti mu i thot e kom shti to sheqer edhe do lesh ner tepih edhe mas ni jave tkom lind ty edhe i thot ky djali oj nnon a bon edhe une me shti nana e vet i ka thon anii edhe pe shtin djali do lesh edhe do sheqer edhe kur pe kqyr mas 1 jave i qellon ni bubbrrec edhe i thot djali nones Oj non um ka qellu ni bubrrec nona i thot djalit gjuje djali jem ky djali pi thot jo se ashte evladi jem heeheh

 242. u kon 1 djale 1 nan 1 bab edhe nana e ktij djalit u kon shtatzan edhe pi thot nanes oj non qka lind mrena ti ka thon e lindi ni njeri edhe kjo nona i thto djali jem shko me baben pritne agjen ne autobus edhe kan shku me prit edhe ky djali e ka pa ni burr edhe aj u kon i trash edhe i ka than ti qka po pret ky burri i ka than autobusin i ka than ky djali e nese te qellon bicikell a ma jep hhahahah

 243. u kon hasa edhe hysa edhe ish kan ni GAR edhe ajo gara ish kan me ni lum te madh edhe aj lumi u kon i thell shume edhe kush ka hi aty e kan henger peshkaqent po kush e ka kalu aj i ka fitu 10.000 po tash as njoni ska mujt me fitu kan shku hasa edhe hysa te qaj lumi edhe opo i thot hysa hases o hases shikoje diellin eedhe ky pe kqyr edhe hysa pe shtyn hasen edhe hasa e kaloj lumin edhe kurr ka mrri atje po ja japin paret ktij edhe tash ni njeri [po i thot kases kush te shtyri me mrri garen po i thot aj po me dite kush um shtryri pa ja q.. nanen ne p… skome lon

 244. shumm t’fortaa ForET aa t’qaRtaa

 245. ukan hasa edhe hysa me bicikla naten tuj shku kan ra e nje grop te thell kann provu disa her me dal nuk kan mujt edhe ja ka ba hasa hyses mos t’mujshem me daL edhe qet here po shkoim ne shpii 😀

 246. jon kon ni burr edhe ni gru edhe ata sjon qi kurr tash ja ka boe gruja burrit o burr po narth burri i ka qit jargana ama gruja i ka thon demek me nxe me qi tashit ja ka boe gruja burrit apet po narth tanii ka qit burri hala jargani masanej i ka thon gruja burrit o burr uneh ni mir e kom burri i thot a per qasaj bire pot hin te ftohtit aa?

 247. u kan ni burr i pasun

 248. egzon e kam nje propozim pune per ty

 249. kur ski qa bon haje K…. ton ?

 250. u kan ni grue edhe ni burr edhe jun martuee edhe ky burri ka pas qef me ja marr gruja e vet ka… ne goj edhe ajo gruja sja ka marr edhe u shkuee ky burri e mjeku ja ka ba spo ma merr gruja ka… ne goj bre ja ka ba mjeku lyje me ajrokrem u dal ky burri u shkuee ne shpi eka lyee ka… me ajrokrem edhe ni dit pas ditesh shkon te mjeku ja bon mjeku hee qa u ba ja ka ba ky burri o spat ren te gruja hiq se i kan qepu edhe thmia

 251. Leni more karat ncncnnc kapni pidhat

 252. ni djalit i prishet kompjuter edhe nuk din me ndreq e thirr ni qik edhe ajo kur e ndreq i thot qysh me ta ba passwordin.ai djali dojke me nguc at qiken edhe i thot … ajo qika nuk reagon po kur te shkrun don me dek tukeshe se e qet passwordi nuk bene sepse osht shum i shkurter

 253. U kan nihere edhe kan jetu te lumtur

 254. hahahah oo jauu qifshaa nanen nbir te pidhitt oo karuca .. ngonee qita

  U kan nastradini perpara edhe u dek tash…

  :SS gjynahh

  a e dini pse magari e ka tmadh???/

  Psee ????

  Sepse e ka dit qe e bon ti qit pytje e per qata e ka te madhh …

  JOo o budall/icc po e ka tmadh qe me ta jep edhe ty edhe magaricen ne te njejten kohh….

  hahaha

  • ta qifshin me none e me fmie e me krejte qka i kie

 255. …..

  Ish dal njani ne pazar edhe berititke

  Shesim specaaa
  kastraveca
  kondoma

  Shesim specaaa
  kastraveca
  kondoma

  CILIN ta kana mas shumti 😛

  Mu perveti sexin me nanen tanee..

 256. Pse pula nuk pin uj te nxeht?Se i bon vot e zime:D

 257. E tqift kali nonen more tii qe e paske emrin me P…:P…

 258. ?@

 259. u kan k*** edhe p*** edhe dojshin me bo sex kur ja kan nis,, bolet ja kan bo k**** skem met lan me hi …se ti po hin e na po rim jasht

 260. Hasan qeli KATASTROF JE ME QATO VICAT E TU

 261. Si i thuhet plakit kinezisht:
  Sun ci mo

 262. Si i thote Gruja burit ?

  Caj ci mci mu

 263. filmi

  thot hasa: folum per qfar dush filmi un e di se qysh perfundon.

  thot tjetri: po bre?!, e hajt pra qka bohet nfunt nfilmin e TITANIK-ut

  njani: tu i dal shkronjat

 264. filmi

  thot hasa: folum per qfar dush filmi un e di se qysh perfundon.

  thot hysa: po bre?!, e hajt pra qka bohet nfunt nfilmin e TITANIK-ut

  thot hasa: tu i dal shkronjat :A

 265. Kishte pase shkuar Hrushovi nje here ne Amerike dhe me te mberritur atje e pret Kenedi dhe bisedojn e bisedojn dhe ne fund Kenedi vendose qe ti tregoj Hrushovit per teknologjine Amerikane dhe e qone te nje fabrike mishi.Ketu i thote Kenedi e fusim derrin kurse atje ne funde del sallami edhe si perfundon vizita Hrushovi kthehet ne Rusi dhe tashti koha eshte qe Kenedi te ja kthej viziten Hrushovit dhe shkon ne Rusi me te mberritur atje pritet nga Hrushovi dhe ne fund Hrushovi deshiron te ja tregoj te arriturat e Rusise Kenedit dhe e qone edhe kete ne fabrike mishi dhe i thote,atje ne amerike ju po e futshit derrin e posht po dilke sallami kurse ne ketu e fusim sallamin e atje posht del derri.

 266. ish pas kon niher hAsa e kish dasht me fur veten
  , hYsa tuj kalu asajde, pe vet :

  hYsa: (o qka je ka bon oj lopo)

  hAsa: (o po du me u fur se jeta bajat mu ka ba)

  hYsa: (po lidhe litarin nfyt e jo ne bark pra)

  hAsa: (poo nimeee, me kon un budall, me mu nxin fryma:P)

  copyright: 044-@live.com

 267. qka esht ni sen i bardh i gat ?
  . . . . . .
  . . . . .
  . . . .
  . . . .
  . . .
  . .
  . .
  .

  topi i kuq
  hauhah palidhje

  • mir qi pe din

 268. Baba dhe Djali

  Një dit djali vendos te dal dhe ia lyp babes 20 euro, i thot bab bimi 20 euro se po dal baba ia kthen qysh aj i thot bimi 20 euro se po dal aj ia kthen 10 euro ani qe 5 euro meri 2 euro kthemi 1 euro

 269. jun kon shqiptari edhe kinezka jon kon kojshii edhe kinezka ja ka bo shqiptarit shko blemi komt e pules edhe shqiptari ka shku ja ka blee kur tu hec rruges ja ka bo 1 shok ku je tu shkuu qe po shkoj me ja qu komt kinezkess ….hehehhe

 270. shum te mira barcoletat…vazhdoniii………..ma shumm shkruniii….. se qysh spo nehett kerkunnn baremm lexojmm barcoletaa,,,,,,,heheheeh………….ekom thaaaa qysss

 271. o nanen jav….. po spo keni me qka mu marr a……………………………………………..

 272. Nje anglez dhe nje Skocez takohen ne nje PUB dhe fillojne te mburren kush pi me shume , jo une jo ti thote anglezi:
  – e bejme kush pi i shishe xhek ?
  dakort i thote skocezi vetem me pret 5 minuta , tak del skocezi dhe kthehet mbas 5 minutash dhe epyt anglezi:
  – Ku ishe mer ?
  – E provova a e pi dot nje shishe xhek ja ben skocezi, tani jam gati per bastin.

 273. ish kan nje qik edhe nje djal ne tren,
  edhe ajo qika po lexon revist dhe po qeshet,
  po e pyet ky djali: qka esht kaq interesant qe po qeshesh?
  ia kthen kjo qika: po shkrun se kinezt e kan k*rin tvogel po trash, e shqipari t’holl e tmadh.
  po prezentohet ky djali me at qiken : un jom: ilir kawasaki.

  hahahuuhahuahauahhauhhauh

 274. Hojde npiedh tsams..ropt ngoj njo ka njo ja u qifsha…ahhahah…

  • hahahah..shum e fort ke qekjo a

 275. cncnnc///hahahah..kaaaaariiiiiiii

 276. 1 djal ka e ka dhunu 1 qik 15 vjet edhe u shku te prifti
  ja ka bo prift e kom dhunu 1 qik 15 vjet
  prifti ja ka bo aa paske bo shum keq
  ke zhdryp pak n`gjehnem
  ky ja ka bo apet po o prift sen so kjo e kom dhunu edhe 1 25 vjet aa gjys gjehnemit je
  ky ja ka bo apet o prift sen so kjo e kom dhunu edhe njo 40 vjet aa qitash shkove n`ggjehnem
  ky ka thon vet me veti masi shkova n`gjehnem pe vraj edhe priftin e vran edhe shkon te hogja edhe e vet hogjen
  Hogj e kom dhunu 1 qik 15 vjet ani de mir ke bo
  o hogj sen so kjo e kom dhunu edhe 1 qik 25 vjet
  ani de e ke knaq karin
  o hogj edhe 1 40 vjet ani de bash mir ja paske bo
  o hogj e pse prifti mtha mu je shku drejt n`gjehnem
  PO QKA DIN PRIFTI QKA OSHT PIDHI BREEEE:p

 277. e kini kanaq hehehehehehhe

 278. ishin kan 2-y pidha ishin lag

 279. ish kan mulliqi edhe ish shku te dajt kur daja i vet sabria i kish than hajde mulliq a mujte ja kish ba ky jo smujta po bujta

 280. plak plak qupurrak kqyrma bothen hama pak

  kush e lexon ma hankt bothen me mut

  • ti qifsha robt ngoj bre zdralin e nanes ta qifsha n’pidh

   • TUGUN MA QOJ SUKA JA QIFSHA AKRAKTERIN BE

  • ta qifsha suken e nans npidh e ta qifshin krejt qita qe e kan llexu

  • ti qifsha ropte en pidhh e motra e krejt qa tu pshurren ungjun

 281. ish kan ni leper edhe ish pijav edhe naten e kish nxan gjumi te ni lis edhe ishin ardh dy ujqi ishin shty jo pe ha un jo un edhe ishin kap mu hanger e kishin myt njani tjetrin edhe kur u qu lepri n` mengjes kish than ew bre nanen edhe un kur po jom i pit spo di qa po boj.

 282. u kan majli edhe ish qi n` both me maliqin

 283. kape veshin me gazet a mun

  jo smun

  • o dreqi te hankt o suks e deka tu kesh me ty ty haaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahhhhhhhhhahhaaaaaaaaa

 284. o jav qifsha kabilen tonve gjall e dek e krejt qa keni jav qifsha ato motra budallica qe e kni n` zemer ja vqifsha nanen juve nihere jav kisha qi tonaj jav kisha lshu e kisha rre e kisha ba budallic 😀

 285. nje dit zoti kishte prodhuar nje zezak dhe nuk fliste asgje por kur e beri zezakin e dyt thoshte py be nanen sun e rujta se mu djeg edhe qeky

 286. leni karat e pidhat e kapni lisat

 287. ish kan 1 zezak edhe e kish pas k.. e madh edhe ajj zezaku kur ja kish nis me q.. e kish q.. krejt familjen edhe qata qe i ka q.. kan pordh , kshtu qe ne 1 familje ja nis me wajzat … i q… edhe pordhin ato.. pastaj naen edhe ajo qashtu e q… edhe pordh(nana) kur shkon te i zoti i shpis ja nis e q.. e q…. nja 2 or kur ja bajn kta pordh more se t’myti , ky njeri po ku me pordh se ma ka mshel biren

 288. Ish kon mini edhe lopa edhe kta e bojn njoni tjetrin me qii edhe i parii e qin lopa minin masanej kur ti vje reni minit me qi lopen tamam tu ja teresit lopa e lishon ni pordh e gjun minin lerg edhe kur afrohet mini ja bon aa a sune d urove temin a hahahaha

 289. Po bojn shotat vili vili po thojn qikat spo na qini po thojn grat kari gat po thot hogja osht sevap mi ja shti karin e gat hehehhe

 290. ish kon 1 bur edhe 1 gru ata sa ishin martuu por kti burit i kish ardh prej punes 1 leter me shku ne gjermanii me punu edhe kyy buri kur don me shkuu kjo gruja thot bur une jam gjelozee po ta prej karin se ku me dit ti atje qka bon edhe gruja ja pren karin neyse buri punon ktheht mas 1 muje kur kthehet e blen 1 kar pllastikes me bole e bolet i mush me tomel edhe sa her ta qin grun e vet kur lodhet tu e qii veq i shtryll bolet del tomlii edhe gruja jet me bark e qon buri te doktorii kur ta qon te doktorii kyy rin koridor tu prit lajmin e doktorit qka pi thot a qik a djal kur del doktori kyy buri ja bon a doktor qka osht qik a djal doktori ja bon per hajr te kofshin 5 kille ishallah i han met shnosh hahahahahaah

 291. Doktori i thot per hajr te kofshin 5 kille gjiz ishallah i han met shnosh hahaha

 292. qyre qka osht forja ………………..
  ……………………
  ……………………
  …………………….
  ……………………..
  ……………………….. jo spo disha deshta me qu njo po spo disha fore !!:S:S

 293. Elefandii edhe mini

  ish kan 1her elefandi edhe mini ty shetit ne nje mal edhe elefandi i thot minit a qi…. edhe ja nis mini me Q>… Elefandin edhe paritmas elefandi pordh.. e gjun minin disa kilometra larg, pas disa or ecje mini wjen perseri te elefandii dhe i thot ” kur nuk ki both mos thirr:P”

 294. nje pasagjer dhe nje papagall udhtonin me 1 airoplan

  pasagjeri- oojj stjuardesk a bon do ujj . ajoo si pergjigjet
  papagalli – ojj kuder a bon do uj . ajo ja bjen ujjin
  pasagjerii – ojj stjuadesk a bon 1 Caffe. ajo si pergjigjet
  papagalli – ojj kuder a bon 1 caffe . ajo ja bjen caffen
  pasagjeri- ojj kuder a bon do buk ….! pasi e degjojj
  stuardeska tu i than kuder e lajmroj stafin e Airoplanit
  dhe i nxirren jasht , duke ren nga airoplani e pyet papagalli pasagjerin
  a s’din me fluturu ah ….? -pasagjeri JO :s
  – papagalli e qa kari folshe pra

 295. Ish kan njeher nje djal edhe e kish pas shpin ka vorret edeh ka u shku en shpi naten gjith e ka prit dikon qe shkon anej me shku me ta . kur nje nat nje plak shkon anej edhe ja bon kti djalit hajde a po vjen ky i thot po edhe shkon kur te qon te shpija ja bon ky djali flm se u tutsha valla kur ja kthen aj plaku ja bon sps se edeh un kur iom kan gjall u tutsha walla hehe

 296. Ish kan Rugova – Ramushi Edhe Miloshoviqi edhe ishin kan nje klas bashk edhe Rugova nje bank me Milloshin edhe ja ka ba Milloshi Rugoves po flej e kur te vjen msuesi me kallxon me perserit msimin edhe tash u ardh msuesi edeh ka pordh Ramushi edhe ka than msuesi kush pordhi Rugova e ka prek Milloshin e ka que kur Milloshi is u que ka qu gisht une msus une hehe

 297. Ish kan nje djal edhe i kish hup dhija edhe kur osht shkue en shpi u hi me flejt ner kauq edhe tash jen shku nje djal edhe nje qik me ba sex.. edhe ja ka ba aj djali asaj qikes kur pota shti ty krejt boten pe sho kur aj djali ner kauq ja ka ba e dhin tem a pe she hehe?

 298. elefandi edhe mini ne pishin

  nje elefand me nje Mi(pacov:P) shkojn 1 dit n’pishin, elefandii hin mu la kurse mini jooo… tu kalu aty e pyet njanii :O pse sje hi mu la oo miin:P
  -mini.. mi ka marr brekt elefandii

 299. Ish kan mini edhe nje elofand edhe tash jen kan tu ec edhe kur jen shku te nje ur elefandi i madh edeh eka dridh uren kur ja ka ba mini o bab apeshe qysh pe dridhum hehe

 300. te kokan kan nja dy shoetar edhe e shohin ni djal edhe thojn hade shkojm lujm pak koqe me qat djalin, shkojn edhe i thojn ati djalit a mos e pave ni lepur thot po – Gjoetari – ka shkoj ? Djali – qanej Gjoetari – a ke femen a mashkull ? Djali – mashkull Gjoetari – pse ku pe din Djali – se tha thuju qatyne gjoetarve ma hangshi karin

 301. ish kan niher hasa edhe hysa tuj shku prej shpis bin me ni grop hasa edhe hysa munohen me dal por nuk mujn hasa i thot hyses po mu nohum edhe qit her ne qoft se smujm me dal po shkojm ne sjpi

 302. TRE BUDALLENJET
  jan kon tre budallenj.i pari ka thon neser ka me ra bor 1 meter.tjetri ka thon jo neser ka mu kon nxet 40 grad.ky i treti ska fol hiq.kta e kan vet e pse spo fol.ky ka thon jom tu e bo me mend qysh me hek gjith at bor ne gjith at nxet.

 303. u kan ni djal edhe ka ka shku ka ba ku ku një ditë nëna e tij i tha o djali jem mos ban kuku po ka të shkojsh ban mashalla edhe një ditë thirrën dajt edhe i thatën se i kish dek daja dhe ky djali i tha nanës oj nane ka dek daja mashalla

 304. tüüüütüüüüüt

 305. ish kan njani te mjeku edhe pi thot mjekut shum po bak fmi
  , mjeki i thot duhesh me hiq 1 koqe
  shkon apet i thot mjekut apet po baj fmi
  i thot duhesh me hiq te 2 koqet

  , prap po vjen
  pi thot nervoz apet pp baj fmi
  mjeki po sun ja hiqi koqet kejt mahalles o kush

 306. ish kan ni here ni gjerman e kish dasht me shku ne afrik aj ka kujtu se ne afrik ka njerz te bardh .kur shkoj ne afrik e kish pas ni zezak per mas gjemani per mekqyr a ka njerz mas ka pordh e atij zezakut i ka ra ni leter ne tok.gjermani ka pordh kur u kthy me kqyr a ka njerz mas . ka than kukuku e djega djalin

 307. pse jondina mson jasht:per me than se ka stjudju jasht

 308. Osht kone ni pijanec edhe ka hi ne kafe bar ka porosit dy birra.Kamarieri habitet dhe vendos ta pyese: Po pse po i porosit gota me raki njekohsisht.Ky pijaneci i pergjigjet: Po perpara e kom pas ni shoq vinim shpesh ketu pijshim nga nji gote edhe une edhe ai,po tash aj ka shku ngurbet e une e perkujtoj at kohe.
  -Mbas nji jave vin pijaneci prap te i njejti kafe bar.Kot radhe porosit vetem nje gote me raki.Prap kamarieri habitet edhe vendos ta pyes: Po pse tash vetem nje gote porosit????? Pijaneci i thot: Une e kom lene rakin,po jom tu pi per at shokin tim. QESHARAKE APO!?!?!?!?!?

 309. Osht kone ni pijanec edhe ka hi ne kafe bar ka porosit dy birra.Kamarieri habitet dhe vendos ta pyese: Po pse po i porosit dy gota me raki njekohsisht.Ky pijaneci i pergjigjet: Po perpara e kom pas ni shoq vinim shpesh ketu pijshim nga nji gote edhe une edhe ai,po tash aj ka shku ngurbet e une e perkujtoj at kohe.
  -Mbas nji jave vin pijaneci prap te i njejti kafe bar.Kot radhe porosit vetem nje gote me raki.Prap kamarieri habitet edhe vendos ta pyes: Po pse tash vetem nje gote porosit????? Pijaneci i thot: Une e kom lene rakin,po jom tu pi per at shokin tim. QESHARAKE APO!?!?!?!?!?

 310. tunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnngggggggggg

 311. U kan 1 Burr , edhe gruja vet u qike gjith me 1 kojshi .
  Edhe 1 dit ky burii shkon n’pun edhe kur kthehet prej punes e gjon grun e vet CULLAK .
  Edhe ja bon ky Burri”pse bre gruja jem po rrin qishtu cullak”??
  Kjo gruja ja bon ”po ti s’ma ki ble as 1 fustan”
  Ky burri shkon te dollapi edhe ja bon ”kqyre sa ti kom ble , e kuqja , e verdha e zeza ‘kojshi a u lodhe’ , e pembja ………..!!

 312. te dua te pres me yet e
  nates ty te pershendes
  teduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  shum
  mmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 313. une ni her bashk me burrin tem shkume te liqeni aty kish pyll ishte shum mir ne vetem sa ishim maruar duke shikuar lumin burri filloj te me prekte kemben kisha te veshur nje fustan te shkurt e skisha breke ai me gishtin e madh filloj te me prekte pidhin mua po pidhi im ishte i mir cdo djal ka qef ta prekte po aj me gishtin e madh me futi ne bir mua me dhimti dhe e shikova mos se me dhemb tha eja atje ne pyll e te kallzoj si te dhenb une i thash po skemi ku te fshehemi ai tha e di une shkume ne pyll duke ecur ja nje shtepiz larg shum larg ishte prej druri u futem ishte nje krevat sa per tu shytur pak ai filloj te me zhvishte po edhe un ta zhvish ate u zhvishem dhe u shkrim ai filloji te me lepinte nga cicat e deri te pidhi kur arriti aty te pidhi filloj te me shtinte gjuhen ne bir une duke uluritur ahh ai e kapi karin dhe nga pak filloj te ma shtinte nga pak nga pak e huti krejt mua me dhimti au ahhhh ai sa munte e shtinte filloj te dal sterpa me sterp filloj te ma shtinte dikur ai u lodh un u ngrita dhe e kapa karin me dor dhe e shtina ne pidh fillofa sa me shpejt filloj shum te me dhimte pas taj ai nisi te me thithte pidhin ishte fantastike .Ai ma shtinte nga posht kurse nelt me ledhatonte qe te mos bertisja me puthte me shterdonte ma fuste pa u ndal . Pastaj u ngritem dhe u vishem zbritem nga mali po ishim kenaq po edhe kur shkuam ne shtepi e vazhduam te pe puthte te ma shtinte gjuhen te ma shtinte karin etj pas taj jemi lar se u bem qyll nga sikleti por tash une jam 30 vjecare kam qen 20 po perseri e provoj po tani jam mesuar se ajo ka qen e para ker une kan 2 femi qe nga ajo dit bineq i kam.

 314. auhauha ERA a prralle po tregon a :A

 315. u kan nii thmii edhee uu hii ne furr bukee edhee e kaa vett at furraxhiunn :
  Fmiu:a kenii buk bajat
  Furaxhiu:po
  Fmiu :anii psee spoo e gjunii
  hahahahahha

 316. profesori kur e nxori si anten telivizori profesoresha kur e pa gati te fikt i ra fute ktu o budalla qe ta bejm nje kalama

 317. palidhje

 318. party..

  kan pas party kafsht, krejt llojet edhe po festojn po knaqen kur ne mesnat po hargjohen pijet,edhe fillojn me propozu cili me shku me ble,leopardi pijanec i pim i bam rrot nuk munet me shku,qashtu edhe shokt e tina sillet pshtillet muhabeti i met breshkes me shku, edhe niset ….. po kalon 1 or breshka nuk po kthehet… 1 or e gjys nuk po kthehet.. ja nisin me sha breshken ku esht ku shkoj ku met .. po hin breshka e qel deren kadale edhe jav bon mos um shani se nuk nisna hiq !!

 319. ish kan njani nihere edhe edhe edhe mos ma teshni ma ish kan njani se na kini lodh more zdrala e zdralica ju femnat kallxoni qysh ju kan qi se per fore mos kallxoni thuni ish kan nihere njani e na ka qi me kar sukur te kalit e keshum na ok qine nane

 320. ma hini ni dit baba shuplak e kom ni qe sbon me ja kthyy babes doren e ti kthena shkelumm.. jhehehehehehe

 321. Mesuesja vizaton vezen ne tabel.Dhe i pyet nxenesit kush e ben vezen?Ata thone mesuesja sepse ajo e vizatoj ne tabel hahaahaha.

 322. u kon amerikani , italiani edhe shqiptari prova u kan se kush rrin me gomarin 3 dit ka mi fitue 1 miljon euro u hi amerkani u dal ka than ku rriihet me gomar u hi italiani u dal ka than ku rrihettt mee goommaar kuuuur uuuu hiii shiippptariiiii uu dal gooommmmmmmaarii dhe thhaaa kuu rrrihet me shqippppppptar un diitttt sotit

 323. jon kon shqiptari amerikani edhe gjermani ka than ni pasanik kush bjen pei aeroplani pa u myt i ka 100 milion euro. ka kcy amerikani u myt ka kcy gjermani u myt kur ka kcy shqiptari edhe ky u myt jeni msu ju gjith me fitu shqiptari

 324. u kan ni familje e varfer shum edhe burri nuk ka punu tu mus dit qa me ba e kish qi grun gjith edhe i kishin gjet qeshtu 7-8 thmi edge gruja i thot ni dit burrit hej ma mos um qij se veq thmi po bajna edhe nuk po kena mi ngi buk edhe ati burrit si rrihet pa qi edhe shkon te mjeku i thot boma ni qare mos me gjet thmi edhe mjeku ja jep ni kondom ky i gzuar shkon te gruja edhe i thot hej gru hajde te qij se e kom marr nifar seni qe nuk gjajna thmi gruja po deshet edhe kur po deshet burri po ja she gruja kondomin edhe po ja bon
  Ehh burri jem he na buk nuk po kena mu ngi e ti je shuku e ke pshtill karin me cellofon
  :D:D:D

 325. PSE BJONDINA NUK I BENE DETYRAT E SHTEPISE?

  SEPSE JETON NE BANESE….

 326. PU BEZVEZE NEMA AAAAAAAAA BUDALE NIJENE

 327. ish kon nje njeri edhe ja kish honger dikush karin edhe kish than kush ma ka hanger karin i thot dikush , qaj qi te ka shkru edhe lexu qai ta ka hanger karin

 328. ish kan ni fmi tu hec udhes edhe ja bon ni plakut oh plak aedin sa asht ora breh tani ja ban plaku po more qysh se di edhe hec.haha.

 329. *****
  ishin kan shpirtat e amerikanit gjermanit edhe shqiptarit, edhe bisedojshin se qysh e kan humb jetn,

  amerikani: :S e pata ble nje ferrari edhe jam ra ne kerrsha dhe aty e humba jeten

  gjermani: un me nje llamburgini i kam ra shtylles, dhe e humba jeten

  shqiptari: valla un e bleva nje audi A4 tani kojshia blejti nje reno megane, e un per inati e bleva nje audi A8, tani vdiqa urie

 330. ish pas kan gjermani amerikani dhe shqiptari edhe a ta te 3 ishin kan ne burg edhe gjykatesi i kish pas than dua me iu plotsu 1 deshir edhe e vet gjermaninin shka po don i thot me nshu prej burgut edhe amerikani i thot qashtu e vet shqiptarin shka po don i thot me mi pru qata dy qitu se nuk po me rrihet vet hahahahahahh

 331. Pse bjodinat rroken nermesveti kur te hypin ne matorr?

  Rroken per me zan venin ka dritarja 😛

 332. Jon kon amerikant edhe shqiptart.edhe amerikant ja nisen tu livdu para shqiptarve na jena kan ne han,ne qiell edhe shqiptart ju thojn amerikanve na kena me shku ne diell…edhe janisin amerikant me kesh ju thojn shqiptarve smuni me shku ne diell se ju shkrin dielli.edhe njani prej shqiptarve ja ka kthy : ani na shkojna naten

  hahaha

 333. Ish kan ni njeri tu ec rruges me djalin e vet edhe aj djali i sheh ne rrug tu puth dy homoseksuala edhe ky baba i thot djalit te wet : qeshtuh duhen vllaznijaa 😛

 334. Gjat luftes boterore ne Gjermani,Hitleri ishte tu e majt ni mbledhje edhe i kishte rendit kreit ushtart rresht.
  Edhe njani teshtit…edhe Hitleri thot kush teshtiti edhe kerkush nuk e qon doren se jan friksu shum edhe thot hitleri nese nuk tregoni kush ka me mbyt.
  I vet ren te rreshtit te par kerkush edhe i mbyt krejt qashtuh edhe te rreshtit te dyt,kur te vjen te i 3-ti njani e qon doren thot un! edhe aj tutet qe po i ban naisen Hitleri,por aj e kishte gabim se hitleri i tha Shëndet edhe e vazhdoi fjalimin apet 😛

 335. Ishin taku Fiqa(lloj makine)edhe Tenka…edhe tenka po ja ban fiqes : Eeh moj fiq te ishe kan e mir nuk e kishe pas motorrin n’b.th edhe fiqa ja kthen tenkes : Ehh moj Tenk te ishe kan e mir nuk e kishe pas k…n n’baLL 😛

 336. Jon kan ni burr edhe ni gru po ni gardh i ka nda kta edhe afrohen te 2-t afer gardhit edhe ja nisin tu e ba prezantimin edhe fillon ajo Gruaja:Un jam Eriona Fjongo shkurt me therrasin Eriona sepse fjongon e kam harruar ne shtepi,fillon ky burri thot un jam Qaz Bolemadhi shkurt me therrasin Qaz se bolet i lash natan gardhit 🙂

 337. Kishin qen tu shetit ne park nje brune edhe nje bjondin edhe tu hec,papritmas brunja ndalet edhe i thot bjondja qka u ba?
  Brunja:Paska Ngordh ni shpend.
  Bjondina:Shikon te nalte edhe thot ku?

 338. Ishte martu ni qift.Ajo qika prej katunit edhe ky djali i qytetit.
  Ky djali me gruen e vet dalin shkojn me ni restorant me festu.
  Vjen kamarieri i pyt qka po doni me hanger?
  Aj djali thot: Mu ni picë
  Ajo gruja ska dit qka jan picat edhe ka than edhe mu ni picë
  edhe kamarieri pasi ja bjen aj burri nis me hanger ppicen edhe gati e perfundon kjo gruja hala.
  Edhe Burri kureshtar thot pse nuk pe han picen?
  Ajo gruja po ja kthen jam tu e prit buken

  hahahahhahah e foort qekjoo 😛

 339. oo palidhej vica ku po lypni qi nanen qysh po qitni vica palidhje a e bani men qe hin naj fmi po juve nanen duhet me jav qiu

 340. JON KAN KAN DY BOTH TU EC RRUGES EDHE NJANA KA PORDH KTO TJETRA QKA I KA THAN MA MORRE FJALEN PI GOJE I KA THAN

 341. JON KAN DY CIQKALICA TU EC RRUGES EDHE E KAN PA NI GJILPAN QKA I KA THAN KTO NJANA TJETRES I KAN THAN QYRE KY ROBOTI

  • hahaaaahhaa

 342. U KAN NI BUK TU KALU RRUGEN EDHE IKA PA DY PICA EDHE QKA JU KA THAN ATYNE PICAVE BUKA JU KA THAN QYRE KTO DY RROSPIJAT SE ATO ME MAJONESZ E KEQAP E PERSHUT E KISHE JON LY HEAHE :p

 343. JON KAN ELEFANDAT TU LUJT FUTBOLL ME BUBRREXA EDHE TASH KAN HUP ELEFANDAT KUR I KA VET TRAJNERI PSE HUPT BRE ATA ELEFANDAT I THAN PO SHTYJSHIN O TRAJNER EAHHEAHAE

 344. JON KAN HASA EDHE HYSA PO HIN ME VJELL RRUSH KUR PO I NXAN POLICIJA EDHE PO I SHTIN ME BA BE QI KTA SI KAN MARR RRUSHIN EDHE PO BON ME HASA PASHA ZOTIN KAMA JEME NTOK SUM KA PREK QATU QAT VEN KU U KAN RRUSHI KUR PO E SHTIN HYSEN HYSA PO BON BE PASHA ZOTI DORE JEME SKA PREK RRUSH HIQ EDHE IKAN LSHU AMA A E DINI QYSH OSHT TRIPI KTU SE HYSA E KA MAJT HASEN NE QAF EDHE HASA SKA MUJT ME SHKEL TOK AS HYSA SKA PREK ME DOR RRUSHIN :p

 345. JON KAN HASA EDHE HYSA EDHE KAN PAS MU NGJIT TE TEZJA E VET 100 KAT EDHE ATY SKA PAS LIFT EDHE JON NIS KAM KUR KAN MRRI NE KATIN E 99 JA KA BA HASA HYSES HAJDE KTHEHUM SE JENA LODH HAHAHHE “:p:p

 346. U KAN QIQKALICA TU EC RRUGES EDHE E KA PA NI ILPIZ QKA IKA THAN ILPIZES IKA THAN QYRE KY KRYMALLI HEAHAEH

 347. u kan ni qift ni gru dhe ni burre edhe tashti sa her u shku ky burri ne pun ksaj grus i vike ni burr edhe e qike tashti ky burri i ksaj grus e ka la ni qen qe qkat bahet ky mi kallxu kur u ardh pej punes e ka vet kit qenin a u kan naj kush aj e ka livrit krit kishe qi po a u ardh moti qinia ka ba auuuuuuuuu e qka jan tu ba heeheehehh(kishe tu u qi)

 348. hey o ti patligjan kreit ropptne pidh ti qi a morre veshh nese don me hi me postu vica hin edhe krye qka ki me kry mos ma lodh kryt ktu qifsha nanen…qka kari e din thmia qka asht forja ta qifsha nanen ti mazi se thmia…qifsha pederiin e nanes ta qifsha

 349. u kan shqiptari gjermani edhe italjani edhe jun kan en shkretetir edh menxi skan prit me shku te shpija edhe tu ec shkrtetires e kan pa ni lamb qe jav plotson deshirat ju ju thot llamba magjike 3 qfar deshirash kini u purgjigj gjermani un du mu kthy te shpija me hanger e me pi njojtyen deshir e pat edhe italjani kur i vjen rasha shqiptarit shqptari thot kthemi 2 qitu

 350. u kan profosori edhe i ka pas 15 qika edhe 14 djem ne klas edke ka than profosori ata qe q…. e kan 5 ehd eka 14 jon q….. me 14 djem edhe ni djla ka met edhe ska dit qa me ba u hi mas dere edhe ja ka nis mi nsha edhe u ardh profosori ja ka ba qa je ka bon ktu qe po i mshaj per ni 2 :p

 351. o ti kushtrim mos mu shit trim kur je thmijqa han buk e spanaq mos qo forka se ta thejn kryt njerzt e qart

 352. pine cicin edhe fijtja gjumit

 353. o popull i qart a kini uj te shpija nese kini lagne gishtin e fijtne nbith edhe lshoni urgjentisht bujlerat se e kini dhi me qito fore boneni diallede all:P:P:P

 354. Melihate ta ha pidhin gjitth tkom dasht – i ka than 1 djal i ri 15 vjet ni grues edhe pja bon prej klases 6 tkom dasht gjith jom tut met kallxu ta ha pidhin veq met pas ngat t’kisha kallxu se tash je shku n’canad….

 355. a je bre mir ti karmadh ?

 356. Melihat pot kallxoj qe gjith tkom dasht pasha allahun qe 4 vjet edhe anderr tkom pa ska pas dit qe skom menu per ty , gjith t’kom menu ty bashk me mu gjithmone t’kom dasht edhe t’du hala melihat pasha allahun spo rrej veq emrin nuk bon me ma dit niher ….

  T’kisha pas ngat prej flokve deri te kamt t’kisha puth ….

 357. Ta ha zanin , trupin , syt , ftyren krejt t’ha melihat ………. Ju kom lut zotit met pas 1 dit edhe me dek sma nin 😦

  • po tkallxoj qe s’sosht hajgare melihat ta ha pidhin se u kalla per ty

   Kom dasht met kallxu qe t’du ooo alllaahhh ta ha pidhin melihaat.

   Qdo vit me 6 Qershor rri krejt diten tu u masturbu per ty melihat ta ha pidhin…………………………………………………………………

 358. ………………….. asssd.

 359. aaa

  assd.

 360. Vaznja

  Mam, a pet kujtohet ajo vaznja qe bajshe dert mes pe thehet?
  Po, pi di.
  Pi tashit s’ki nevoj’ me bajt mo dert..

 361. qajo me pidh edhe me kar ma e forta

 362. Ja bukuroshe ketu mi thuaj dy fjale te lutem

 363. ku asht ndryshimi mes shtetit dhe gruas ???

  shtetin duhet mi rujt nga armiqt kurse gruan nga miqt !!

  By: AnD0sSs

  • ti qifsha krejt qka i ki n` shpi gjall e dek ti qifsha n` bir bothes familjen n` goj ta qifsha motrat ren njo ka njo ti hanksha n` cull t` barkut NUK-SUKA. motren n` shpirt ta qifsha ANDIT -diss

 364. u kan ni djal edhe e ka pas ni emer magjup kur u dal me shok kathan shokt e vet qy ku koka magjupi tu knu ka than aj magjupi aj djali dmth edhe tha ku esht kan than shokt qyre ti je ka knon

 365. ukan gjermari shqiptari e amerikani jan kan ne burk polict kan dasht mi rre kan than polict menoni
  kani dishir porpara se mi jo rre gjermani qitma ni jastek ne shpin e hima 100 kamgjik ani kan than jakan hi ni her u qky sasteku tani kan pas moja 99 kamqik.tani i kan ardh reni amerikanit kan than qfar deshire don ti qitmi 2 jastek e hima 100 kamgjik jakan hi 2 her jan qky jastekt tani kan pas me ja edhe 88 kamgjik i ka ardh reni shqiptarit qfar deshire don ti qitma amerikanin ne shpin e hima 200 kamqik

 366. mut mut bahet shum

 367. Gënjeshtari
  Një burrë po vdiste nga kanceri.
  Djali i tij e pyet: “Babi, pse ju thua njerëzve që po vdes nga AIDS-i?”
  Përgjigjja: “Po biri im, pasi të vdes askush s’do të guxojë ta prekë nënën tënde!”

 368. ishte martu ni maxhup ama e kish pas gruen shum te fort,,edhe baba i maxhupit thot me dul buka do qij ni pidh te fort sot..dhe e porosit djalin nese nuk din dicka thire baben e un tklx..dhe hyp maxhupi me grun kur pas pak kohe bjen tavani dhe baba me vete thot e djega ket tani,,me vrap te djali i thot he bir cu be…djali i ja kthen baba ec merma ne goj dhe kallxoj ksajna si miret ne goj se nuk din …

 369. kish kan ni katundar i unt per buk dhe afrohet afer ni resturanti dhe e sheh kamarierin si pjek qebapen..hyn mbrenda dhe i thot a bon me nejt e vetem er tu mar ani i thot kamarieri.te ndejt aty vjen ni qytetar dhe i thot bomi 50 qebap ma shpejt.katundari hutohet thot me vete lumi ky,,dhe ktheht ka qytetari dhe e vet kujt po ja con ti gjith keta qebap..ai i pergjigjet e kam ni dhender ma qin vajzen shum fort atij ja blej,,katundari i hutut i thot ami mu vetem 5 qebap e un ta qij krejt familjen

 370. Lepuri parko ferrarin e kuq qe sa e kishte ble, para barit dhe futet mren. Pasi mbaroi birren del nga bari dhe shikon qe Ferrarin ja kishin lyer me ngjyr kafe. I nervozuar lepri futet prap ne bar, dhe tu bertit thot:- Kush ishte ai qe e ka lyer Ferrarin tim me boj ??Kur del luani dhe i thot:- Une e leva, pse kishe noi hall?- Jo ore ca halli, po doja te pysja a do i japesh dhe nje dor doj tjeter? Apo te iki un?

 371. Jon Kan 2 Both tu Fol Edhe Njana Kapordh Kjo Tjetra ja ka Bo Ma Morre Fjalen N’Goj 😉

 372. U Kan Ni Elefan edhe se ka lan nana e vet mu dal prej shpije edhe 1 dit i ka ik elefandi prej shpije edhe s’ka dit ku mo mshef e ka pa 1 bubbrrec n’rrug edhe i ka than bubrrecit :ku mo mshef edhe aj bubrreci ja ka bo mshefu mas meje

 373. U Kan shqiptari gjermani edhe amerikani edhe kan pas mu gjujt prej helikopterit n’tok diqka qe nuk shihet (kan pas mja gjujt shtriges nese e gjan shtriga e myt at qe e ka gjujt nese nuk e gjan e myt aj qe e kagjujt shtriggen ) edhe ka gjujt amerikani 1 najllon shtriga e ka pa e ka myt amerikanin gjermani e ka gjujt ni gjilpan edhe e ka pa shtriga gjilpanen edhe e ka myt shqiptari s’ka dit qa mu ba e ka morr siten edhe ja ka fut pordh n’sit edhe ja ka bo shtriges prej cilles bir u dal shtriga ja ka ba prej qisaj (prej ni bire en sit aty ) ja ka bo jo prej qasaj po prej qisaj (kishe prej birs t’boths )edhe e ka myt shtrigen

 374. ti qi rop t o fat

 375. Ish kan Rugova – Ramushi Edhe Miloshoviqi edhe ishin kan nje klas bashk edhe Rugova nje bank me Milloshin edhe ja ka ba Milloshi Rugoves po flej e kur te vjen msuesi me kallxon me perserit msimin edhe tash u ardh msuesi edeh ka pordh Ramushi edhe ka than msuesi kush pordhi Rugova e ka prek Milloshin e ka que kur Milloshi is u que ka qu gisht une msus une hehe

 376. U kan italiani,gjermani edhe shiptari edhe ju ka dhan mundesia em fol me zotin,,edhe shkon italiani i thot kur ka mu ban italia si amerika sod zoti i thot mas 40 vjetve ja nis me kajt italjani pse po kan i thot se ateher sjam un,,shkon gjermani i thot kur ka mu ba gjermania si amerika sod i thot mas 50 vjetve ja nis me kajt gjermani pse po kan se ateher sjam un thot,,kur shkon shiptari si boss thot kur ka mu ban shipnia si amerika sod..ja nis me kajt zoti..pse po kan i thot shiptari se ateher sjam un thot zoti..hahahahhaaaha

 377. U kan ni djal edhe e la vet ni plak a edin sa asht ora?? plaku i pergjigjet po edi huahuahauahu 😛

 378. eshet kon baba me 3 femi edhe jon kon fukara,vjen koha e qajit edhe tash babi ju thot djemt e mi ju jeni ka e shihni se para nuk kemi e kshtu qe sheqer qajit me i qit nuk ka e kemi veq ket tabell sheqer e kshtu qe po e rujm per herna tjera amo po e qes mi rregall edhe se kur dojm me pi qajin e kshyrmi sheqerin edhe ktu na vjen embel
  ja nisi fmiu i madh me e perzi qajin tu e pa tabllen e sheqeriit nalt qa te bon i shkreti e pin
  po edh ei 2 ja bon ashtu
  po kur ja nis i treti e kshyr dabllen e sheqerit e perzin qajin e provon po prap i idhet kur mas nej po e kshyr prap e po ja nis me e perzi,pa prit pa kujtu ja kerset babi shuplak mrapa hej nuk ka ka 2 her me i qit sheqer

 379. hehe
  shum te mir sendet a keni facebook
  une e kom Hajriz Morina

  • ne nje autobus ishin plot udhetar ,edhe njeri nga udhtaret ishte ne kemb te shoferi skishte vend per tu ulur edhe nervozohet aj dhe drejtohet nga udhtaret edhe ju thot nejrz
   qka jeni ulun ne anen e majt jav qifsha motrat e qka jeni ulun ne anen e djath jav qifsha nanat.qohet njeri nga ana e motrav edhe thot ejjj zotni une nuk kam moter hiq edhe i thot ky ani qu dil knej ka nanat qifsha nanen qka po pret haahahahaahahahaha

 380. Djali:bab a iki 20 Euro
  BABA: 10euro kumi marr 5 euro merii 2euro kthemi 1 euro 😀

 381. MIZAT

  Jan kan 2 miza ne mut
  njana ka pordh
  ajo tjetra ja ka bo
  mos pordh more
  ne buk

 382. kejtve familen ne pidh jav qifsha

  • o Dori o pidh nanen mos shaj ne pergjithsi
   nese koke qaq burr me bole
   mos hyn ne ket faqe hiq
   ose drejtoju kuj ka gabu diqka qe ty te paska prek

   kishe une une pidh ti a ncncnccn
   ta cifsha marifetin edhe ni porosi
   e kam per ty
   besoj qe pajtohen edhe kta te gjith
   ne ekt
   faqe
   E NA TY TA QIFSHUM KREJT FAMILJEN PIDHHHHHHHHHHH

 383. ncncncn qfar fjal more hahah kuku per juve pa marre hiq klm amo ma mir poezi se keto pa lidhje kokan

 384. u kan hasa edhe hysa edhe ka hup me ni banes edhe posht kur kan kqyr ka menu qe asht bazen edhe kan kcy hysa e ka thy kamon kurse hasa ka vdek tu kesh edhe hysa i ka thon ani ani ti po kesh e une e kam thy kamen

 385. u kan hasa edhe hysa edhe hysa ka desht me shku ne angli kur ka desht me hyp ne arloplan hasa i ka than me than veq jess kur ka hyp i kan thon do angles a po don dajak aj i ka than jess edhe e kan reh kur ka shdryp ka shku te hasa edhe i ka tregu aj i ka thon ani tash thuj no kur ka hyp apet i kan thon a je ngi per dajak ka thon no edhe apet e kan re.

 386. Mjeku dhe Pacienti

  U kan 1 pacient edhe ka shku te mjeku i ka than hejj shpëton të lutem se veq edhe 59 seconda më kan mbetur jetë..Mjeku i thot oo të lutem prit veq 1 minut :D:D

 387. U kan 1 burr e ka pas 1 djal e aj djali e ka pas 1 djal 2 vjeqar edhe aj djali..Qajke nat e dit edhe ja ka ba ky baba oo bir rahatoje diqysh ku ja ka ba shuj bre ti se nuk e din qka asht evladi 😀 😀 😉

 388. u kan ukan ukan……………………………………………………………………………….! ..- gjermani,amerikani,japani edhe shqiptari patjeter ..gjermani thot une i kam kauqt ma tmir ne bot amerikani thot si femrat ma t’mira se amerikankat ska japani thot stilat ma t’mirat se te japanit ska ……….shqiptari menon shka ka t’mire …..e ti thot ti qi femrat e amerikanit ne kauqa te gjermanit me stilat e japanit …………tung qyss…….mun me ndodh qe e keni ndegju edhe ma heret………!

 389. Ish kan ni djal en ni katun edhe e kish pas si smunje qdo dite me i ra karit grusht.en qdo mengjes e merke ni karrik edhe dilke i bike para kojshive.kur dikur kojshit u mblodhen me shku me i than babes te vet qe grat spo kan kah shkojn pa e pa ate shkret tu i ra grusht.edhe baba i vet vendos me martu..masi qe martohet dy-tre muje dite e qin grun nonstop.pastaj ni kohe te gjat e mer apet ni karrik dele para shpie edhe i bjen grusht.kur po shkon ni djal i kojshive ja bon: allahile qka je ka bon, po per qka e ke grun a spo te del boll a? ja kthen ky tipi: jo po po ama DASHURIA E PAR NUK HARROHET KURR..!!!huahahauhaa

 390. Po lujn bubrrecat edhe Elefantat futboll. sdi qysh ndodhi veq bubrrecat fitun. ni komentator po e vet ni elefant qysh mujt me hup kunder bubrrecav: po ja bon elefanti: ku kari mos me hup qysh po shtyjn si gjaja…..hahahahahha

 391. U kon amerikani , gjermoni , shqiptari edhe
  nuk nejten shum shkunn :P;P

 392. ne nje autobus ishin plot udhetar ,edhe njeri nga udhtaret ishte ne kemb te shoferi skishte vend per tu ulur edhe nervozohet aj dhe drejtohet nga udhtaret edhe ju thot nejrz
  qka jeni ulun ne anen e majt jav qifsha motrat e qka jeni ulun ne anen e djath jav qifsha nanat.qohet njeri nga ana e motrav edhe thot ejjj zotni une nuk kam moter hiq edhe i thot ky ani qu dil knej ka nanat qifsha nanen qka po pret haahahahaahahahahah……..

 393. mini i lyp elefandit mu qi elfandi thot po mor ska dert edhe mini i kcen kur elefandi ja fut pordh egjun minin mi nje kulm shpie ,ja bon mini prej nalt o elefand o pidh nane kur sta man botha mos lyp mu qi

 394. ne nje autobus ishin plot udhetar ,edhe njeri nga udhtaret ishte ne kemb te shoferi skishte vend per tu ulur edhe nervozohet aj dhe drejtohet nga udhtaret edhe ju thot nejrz
  qka jeni ulun ne anen e majt jav qifsha motrat e qka jeni ulun ne anen e djath jav qifsha nanat.qohet njeri nga ana e motrav edhe thot ejjj zotni une nuk kam moter hiq edhe i thot ky ani qu dil knej ka nanat qifsha nanen qka po pret haahahahaahahahahah…

 395. aahahaaahahh shum e smut qekjo me eelfenad pasha robt o LILI
  qetu ne pun dhe kur e elxova me miun shum kamq eshur ahahaha

 396. ishte nje plak dhe nje plake kishin shti pasul per dark pasula ish zi palka dhe plaku ishin qi .qitash ja kam fut si kav pels pom doket ahaahahahahahahahah

 397. dhendrri
  shkoj dhendrri te miqt me nsuen e vet per her te par dhe sa mir e priten me shum gejra te mira
  por dhendrri sfolke hiq
  ati babgjyshit te nuses ju kishte ba emrak em ja ni zanin o dhenderr fol diqka
  aj hiq
  o dhenderr fol diqka
  aj hiq
  kur thot nusja e ti babgjysh mos e vet se ky nuk flet asht i marrshum
  edhe babgjyshit ju behet merak mos e kam dhendrrin budall
  i thot dhanderr hejjjjj fol diqka i bertet babgjyshi dhendrrit kur
  dhendrri thot
  e more babgjyshi i nsues kesh tu mendu gjith keto te mria qe po ta qij mesen po me ba meti qi krejt robt qka po dojeshe mem ba prej muhabeti ahahaahahahahahaah…..

 398. nje polic i kan thon gjermanit amerikanit edhe shiptarit me hi me ni burg ku ka shum miza, qe mujin me duru rrini qe smuni dilni, gjermani u dal se ska mujt me nejt edhe amerikani u dal, tash shiptari ka nejt shum edhe jan shku me e kqyr, ai u kon tu nejt, aty ska pas miza hiq edhe i kan thon shka u bo, ai ka thon, ni miz e myta tjerat shkun ne varreza.

 399. aka ktu qe lyp kush me ja ………

  • PPoo ergiin veq a je qasii se qysh joo ,ta ha k***

 400. u kan niher ni djal edhe baba i ti e nana edhe ni qen edhe e ka pas emrin mafell edhe kta dy baba e nana e ati ja kan nis mu qi edhe kan thirr ajo gruja o mafell mafell e ja bani ky njeri o spo hin ma fell jo huhuhu

 401. Pse biondina i shtin cicat ne friz ?

  ****Pse mos me ju tharb tammli huhuhuhuu

 402. hihihiih

 403. shume seksi qishtu si une edhe qato ja qifsha nanen shum te mira;)

 404. 😛

 405. u kan ni djal edhe e e ka pas emrin aqimi edhe aj ni dit shkon ne shkoll edhe ne or te mesimit i bje lapsi ner bank edhe aj hin ner bank ma marr lapsin . Kur e she shoku i tina i thot msuses : Msuse aqimi ner bank

 406. duli dilli duli hana cu o hys se tu qi nana

 407. ishin duke u lar ne dush bab e bir dhe nga shkuma e tepert djali rreshket dhe mbahet te k e babit ne ate moment i thot e shef mor bir cfar bere se po te kishe plaken ketu do thyeje qafen,,,,

 408. ju soti fane 😛

 409. Jan Kan Shqiptari Amerikani Germani Kinezi edhe jan shty kush pi ka senet mat mira amerikani ka than na i kena femrat mat mira nbot kurse gjermani na i kena kauqat mat mir ne bot kurse kinezi thot na i kina stilat mat mira ne bot shqiptari sdin qa me thon edhe i thot une i marr qikat e amerikanit i qes ne kauq te gjermanit i qiii me stila të kinezit 😉 ahhhahaha

 410. Zorra qore
  Në autobus dy të rinj shohin një bionde dhe fillojnë ta gjuajnë me fjalë:
  – Hajde zemër tregona kërthizën t’i japim 50 euro…
  – Mi jepni 100 euro, do ju tregoj ku ma kanë operuar zorrën qorre…
  – Qe paret, tregona!
  – A e shihni atë ndërtesën në anën e majtë?
  – E shohim…
  – Eh, atje më kanë operuar.

 411. jan kan dy njerz njani ka shit speca e tjetri ka dasht mi ble edhe ka tha aj tu shit speca jan fort djegës aj tjetri ka than une jam tu shku deri ne gjakov :i ka than tjetri a din se veq ni spec me ban e me ta shti ne zyz deri ne krikov te qon aj si ka dasht mi ble i ka than ani ami dy e tshkoj deri ne gjakov ahahhahah? ju pershendes

 412. u kan ni gru edhe ni burr edhe veq sa jen martu ky burri nuk ka dit me qi edhe u hi me gru ne dhom ka than ky burri qa me ban ka than kjo gruja ban qa te baj une edhe ti u desh kjo gruja e desh edhe aj burri kjo gruja u ra ne krevet u ra edhe aj burri kjo gruja i ka qu kamt i ka qu edhe aj burri edhe ka than aj burri e qa me ban tash prit deri te vjen naj kush me na qi dyve hahahahhah

 413. Hej shum pa lidhe i kini kto bacoleta jeni te dopt shummmmm

 414. po valla
  kejt jeni dobesira

 415. ,

 416. u kan ni majmun edhe ni mi . pja bon majmuni minit : pase han ti veq arra ? miu ja kthen : ti ja merr n’ goj gjithkujt pergjdo dit tuj hanger banane !

 417. rruges ne prizren tuj hec, pash ni njeri i cilit i ka rran kuleta , edhe une tuj ngajt mas atij per m’ia dhon. Kur ia dhash e qeli kuleten plot me pare 100,,200,,500,,euro e ma boni ,msheli syt edhe zgjidhi nja pes gjasht copa,, taman une me mar veq kur pom qon mami ,qu djali jem se ora 12 ooo ,,,tfala nga rahoveci


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: