Posted by: mamadhia | February 2, 2007

Efekti i Birres

Zbulim i ri! Zbulim i ri!
Dje njoftuan nje grup studiuesish amerikane qe ne birre gjenden hormone femerore. Studiuesit, per te vertetuar teorine, u dhane 100 burrave nga 10 litra birre secilit. Rezultati ishte unison, te 100 perqind e burrave shtuan ne peshe, filluan te flasin papushim dhe harruan te ngasin makinen. Testimi nuk do te perseritet. ASNJEHERE.

Postuar nga Elais (Sapere Aude)

Advertisements

Responses

  1. e forte e forte….
    Eni

  2. Faleminderit qe i publikove 🙂


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: