Posted by: mamadhia | February 2, 2007

Cigarja

Meqe ne disa nga blogjet tona po flitet per cigaren po shtoj dhe une nje barcalete te lezetshme per cigaren:

Nje dite nje burre jo fort i holle shkon te marre cigare dhe para se te blinte te rene hedh kutine e sapombaruar te cigares ne te cilen shkruante: Cigarja vret !

Pasi e bleu cigaren ,syte i shkane mbi shkrimin mbi pakete. Cigarja shkakton impotencen!Burri me syte e zgurdulluara , kthehet tek shitesi dhe i thote . Me jep me mire nga ato qe te vrasin :))))

Eni..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: